Gahanova show dnes večer na WDR-Fernsehen TV

Gahanova show dnes večer na WDR-Fernsehen TV

Napriek tomu, že táto informácia je prediskutovávaná na týchto stránkach už pár dní, je dobré ju pripomenúť. Dnes v noci, o 23:30 je do celonočného bloku záznamov koncertov z nemeckého festivalu Rock Am Ring, vysielaných nemeckou televíziou WDR, ktorá je bežne dostupná cez satelit Astra, zaradená aj show Davida Gahana. Rozpis programu nielen na túto noc nájdete na webe rockpalast.de. Príjemnú zábavu.

Online z Zurichu…

Online z Zurichu…

Práve teraz (5.6.2003 od 19:50) sledujte depechemode.cz ktoré vám exkluzívne prináša online reportáž z gahanovho koncertu v Zurichu. Nebudú chýbať fotografie, playlist aktualizovaný skladbu po skladbe a samozrejme aj nejaké tie ukážky mp3...

I Need You - ďaľší Davidov singel?

I Need You - ďaľší Davidov singel?

Na internete sa objavili zatiaľ oficiálne nepotvrdené informácie o druhom singly z albumu Paper Monsters. Mala by ňou byť skladba I Need You.

Daveova autogramiáda v Paríži - fotky

Daveova autogramiáda v Paríži - fotky

Keď sa na stránke worldviolation.com trošku pohrabete, nájdete fotky z Davevovej stredajšej autogramiády v parížskom Virgin Megastore na Champs Elysees. Je to síce francúzska stránka, ale Dave Gahan sa píše rovnako.

Reload - Live on PinkPop 2003

Reload - Live on PinkPop 2003

Zaujímavý projekt nachystal JunkieXL na 9. júna. So svojou kapelou sa totiž naživo predstaví na najväčšom holandskom hudobnom festivale PinkPOP. Raritou tohto vystúpenia však bude prezentácie nového albumu za účasti väčšiny interpetov, ktorí prispeli na album svojim spevom (Robert Smith, David Gahan, Gary Newman, Saffron...). Nik však z vyššie spomenutých interpretov nebude prítomný osobne, ale špeciálnou satelitnou linkou bude obraz a zvuk prenášaný online na festivalové pódium. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou odznie aj Reload naživo s "online" Davidom Gahanom.

Martin Gore & Client na kompilačnom CD

Martin Gore & Client na kompilačnom CD

Magazín D-side vyšiel vo svojom najnovšom čísle s priloženým audio CD, na ktorom, okrem mnohých známych "pojmov" súčasnej alternatívnej scény, nájdete aj skladbu "Loverman" v podaní Martina Goreho a skladbu "Client" od rovnomennej kapely. Magazím prináša aj rozhovory a reportáže so všetkými troma členmi Depeche Mode, samozrejme z pohľadu ich sólových projektov. Viac informácií na d-side.org.

Dave Gahan Live na internete

Dave Gahan Live na internete

V poradí druhé vystúpenie gahanovho turné k albumu "Paper Monsters", ktoré sa uskutoční 7.6. na festivale Rock am Ring v nemeckom Nurburgringu bude vysielané online na internete.

MTV Spin - Dave Gahan Special

MTV Spin - Dave Gahan Special

Nemecká MTV bude vysielať v utorok 2.6.2003 o polnoci, reláciu Markusa Kavku, MTV Spin - Dave Gahan Special. Podrobné informácie hľadajte na mtv.de, kde máte možnosť vypočutia ukážok gahanovho albumu, rovnako na vás čaká fotogaléria a mnoho ďalšieho.

Všetko najlepšie, Alan!

Všetko najlepšie, Alan!

Dnes (1.6.2003) oslavuje ex-člen Depeche Mode, Alan Wilder svoje 44-te narodeniny. V rovnaký deň pred ôsmimi rokmi oficiálne oznámil svoj odchod z kapely, kde strávil 13 produktívnych rokov hudobnej kariéry. Momentálne pôsobiaci vo vlastnom projekte Recoil už dlhšiu dobu nedal o svojich aktivitách vedieť.

Pozdrav z Los Angeles

Pozdrav z Los Angeles

David Gahan ukončil všetky prípravné práce na nadchádzajúce turné, ktoré začína už o pár dní. Aj táto skutočnosť, spolu s aktuálnym dátumom vydania albumu, mala na svedomí redizajn davegahan.com spolu s dvoma novými videami (jedným z nich je pozdrav fanúšikom), ktoré si môžte pozrieť online.

Festivalové leto 2003 s Depeche Mode

Festivalové leto 2003 s Depeche Mode

Nielen David Gahan si vyrazil na turné po európskych festivaloch, ale aj Andy Fletcher s Client, ktorí sa so svojim setom predstavia na belgickom festivale v Dour. No a na dánskom festivale v Roskilde si návštevníci môžu pozrieť koncert kapely Depeche Mode. Bohužiaľ nie naživo, ale vo festivalom kine, kde sa našlo miesto pre film Antona Corbijna "One night in Paris".

Reload online

Reload online

Na stránkach Studia Brussel si v týchto chvílach môžte vypočuť, prípadne stiahnuť, ukážky z nového albumu JunkiehoXL "A Broadcast From The Computer Hell Cabin", a medzi nimi samozrejme nájdete aj prieseň "Reload", ktorú pre Junkieho nenaspieval nik iný, ako David Gahan. Samozrejme odporúčam aj skvelú "Perfect Blue Sky", ktorú naspieval Robert Smith z The Cure. Ukážky z albumu na stubru.be

‘Dirty Sticky Floors’ v hitparáde FUN Radia

‘Dirty Sticky Floors’ v hitparáde FUN Radia

Tento týždeň bol do 602. kola hitparády Fun Radia - Top Fun ako novinka, nasadený gahanov singel "Dirty Sticky Floors". Hlasovať môžete online na webe funradio.sk. V nedeľu 25.5. v čase medzi 20:00 a 21:00 relácia Music Files toho istého rádia odprezentovala profil albumu "Paper Monsters". Tí ktorí ho ešte nemajú, mali tak možnosť vypočuť si celý album aj s komentárom o skladbách.

Vyhrajte 2 lístky na gahanov pražský koncert

Vyhrajte 2 lístky na gahanov pražský koncert

Server FANonline.cz ponúka možnosť získania 2 lístkov na koncert Dave Gahana v Prahe 24.6.2003. Otázka je jednoduchá a zlosovanie prebehne 16.6., preto sa rýchlo poponáhľajte.

Chyba na obale singla ‘Dirty Sticky Floors’

Chyba na obale singla ‘Dirty Sticky Floors’

Obal CD maxisingla "Dirty Sticky Floors" (LCD MUTE 294) obsahuje zlý tracklist skladieb. Len pripomíname, že singel vyšiel práve dnes (26.5.) a teda si ho môžete kúpiť v obchodoch.