Depeche Mode v TV 2

Depeche Mode v TV 2

V pondelok 20. januára od 19:00 do 21:00 budete mať možnosť zhliadnuť na stanici VIVA Plus (bývalá VIVA Zwei) reláciu venovanú Depeche Mode, ktorej názov je udávaný ako London - Depeche Mode.

Depeche Mode vs ATB

Depeche Mode vs ATB

Pred časom sme vás informovali o vydaní White Label Vinyl-u s remixom populárneho techno-DJ ATB (André Tenneberger), ktorý si vzal do parády Everything Counts Nuž, ak ste tento remix ešte nepočuli, depechemode.sk vám ho práve teraz prináša!

DM nominovaní na cenu GRAMMY

DM nominovaní na cenu GRAMMY

Ďalší rok kariéry DM sa môže niesť v duchu zbierania plodov minuloročného snaženia. Prestížna cena GRAMY sa bude udeľovať už po 44. krát, samozrejme za účasti Depeche Mode v dvoch kategóriách, kde sú nominácie nasledovné:

Naučte sa napaľovať koncerty bez medzier !

Naučte sa napaľovať koncerty bez medzier !

Aj keď táto správa nesúvisí s Depeche Mode, myslím že vás rozhodne bude zaujímať, ako si napáliť koncert stiahnutý z internetu tak, aby ste medzi skladbami nemali žiadne medzery a dosiahli dokonalejší pôžitok z počúvania neoficiálnej nahrávky. Na stránkach depeche-mode.host.sk som pre vás urobil podrobný návod.

Pokračovanie Exciter Tour ?

Pokračovanie Exciter Tour ?

Na internete sa objavili informácie, že DM majú v pláne dodatočne rozšíriť predchádzajúce turné. Malo by sa jednať o 4 júlové týždne, počas ktorých budú odohrané koncerty vo vybraných európskych metropolách. Boli vraj ohlásené zatiaľ dve mestá (Hamburg a Paríž). Verme že sa skupine v Prahe páčilo a budú sa tam chcieť opäť pozrieť! Možno sa jedná o novoročnú fámu, takže si radšej počkajme na oficiálne stanovisko skupiny alebo jeho manažmentu, ktoré potvrdí alebo vyvráti tieto letné plány.

MTV Top Videos 100 (2001)

MTV Top Videos 100 (2001)

V závere roka vychádza rebríček stovky najlepších videoklipov na stanici MTV. Vzhľadom na súčasné zameranie stanice, ktoré veľmi nefandí DM (aj keď podporovali Exciter Tour), je až na prekvapenie umiestnenie skladieb I Feel Loved na 58 a Dream On na 28 mieste. Avšak keď bude Dave vyzerať ako Janet Jackson, možno budú depešáci prví smile (MTVe.com). Šťastný nový rok!

Depeche Mode v TV

Depeche Mode v TV

TV NOVA: 31.12.2001, 02:30 - MTV Live - Koncert skupiny Depeche Mode (1998)

Pokojné Vianočné sviatky a úspešný Nový Rok

Pokojné Vianočné sviatky a úspešný Nový Rok

Milí depešáci! Blíži sa koniec ďalšieho roka, ktorý bol pre všetkých fanúšikov skupiny Depeche Mode mimoriadne dôležitý.

Depeche Mode vs ‘White Label’

Depeche Mode vs ‘White Label’

Svetlo sveta uzreli dve vinylové vydania (white label vinyl*) s remixami skladieb Depeche Mode.

Singel ‘Goodnight Lovers’

Singel ‘Goodnight Lovers’

Singel Goodnight Lovers môžete v obchodoch očakávať 11. februára 2002. Na singli nájdete skladby:

‘Excited’

‘Excited’

MUTE Records vydalo promo pásku pre nadstávajúce DVD "Exciter Live" pod názvom "Excited Trailer" (unmastered). Dĺžka záznamu je 9 min a 12 sek. a obsahuje krátke live ukážky zo skladieb "Waiting for the Night", "Personal Jesus" a "Never Let Me Down Again" plus rozhovory v zákulisí. Členovia skupiny odpovedajú na otázky ako "Si poboľný?" a "Si nervózny pred tým ako ideš na pódium?".

Depeche Mode na Soudtracku !

Depeche Mode na Soudtracku !

Uznávam, je to trochu prehnaný titulok. Lož to celkom tiež nie je, pretože sa jedná iba o coververzie skladieb DM na soundtracku, konkrétne k filmu "Not Another Teen Movie". Skladbu But Not Tonight si na mušku zobrali Stone Temple Pilots!

Takmer jednou vetou…

Takmer jednou vetou…

depechemode.com neobstálo v konkurencii nominovaných web stránok na MTV Europe Music Awards. Aj keď fanúšikovia DM boli mimoriadne hluční a skandovali pred samotným vyhlasovaním (a nielen počas neho) "Depeche Mode" nebolo to nič platné.

MTV Europe Music Awards na FUN Rádiu

MTV Europe Music Awards na FUN Rádiu

Nie všetci majú možnosť pozerať v priamom prenose odovzdávanie cien MTV Europe Music Awards, kde medzi hudobnými hosťami vystúpia aj depešáci. FUN radio vám však prinesie túto show naživo. Pre zábudlivých pripomínam, že ak budete mať 8. novembra o 21:00 vypnutý televízor, alebo rádio, vedzte že prídete o veľa!

Jednou vetou…

Jednou vetou…

Tešte sa na videoklip Freelove, ktorý môžete zhliadnuť v hitparáde Eso na TV Nova už tento víkend.