Martin mixuje

Martin mixuje

Na druhom singli albumu "Fiesta Songs" kapely Senor Coconut sa objaví remix od koho iného ako Martina Goreho. Singel by mal byť vydaný niekedy po albume, čo sa plánuje na 19. mája.

Meeting Martin L. Gore

Meeting Martin L. Gore

Hudobný magazín Release ponúka na svojich internetových stránkach pre fanúšikov Depeche Mode dve veľmi zaujímavé reportáže. Jedna z nich sa obsiahlo venuje Martinovi Goremu a jeho poslednému albumu a v tej druhej magazín ponúka reportáž zo švédskeho festivalu Sama 2003, na ktorom sa zúčastnil aj Andy Fletcher s kapelou Client. Zdroj: releasemagazine.net

Ďalšie plány Dave Gahana a DM

Ďalšie plány Dave Gahana a DM

Podľa jedného člena diskusného fóra depeche-mode.com, ktorý mal možnosť robiť s Daveom telefonický rozhovor pre jeden magazín, má v pláne počas leta uskutočniť americkú časť turné. Na konci septembra by sa turné malo opäť presunúť do Európy a ku koncu roka späť do ameriky.

Vyhraj lístok na martinov koncert!

Vyhraj lístok na martinov koncert!

Hudobný magazín Side-Line ponúka na svojich stránkach možnosť získať jeden z desiatich lístkov na koncert martinovho turné "A Night With Martin L. Gore". Stačí vpísať svoje údaje a miesto koncertu, kde chcete martina vidieť a čakať do 18. apríla na vylosovanie. Veľa šťastia!

Stardust ‘online’

Stardust ‘online’

Aj napriek faktu, že oficiálny predaj singla Stardust Martina Goreho začína až v pondelok 14. apríla, už dnes si na www.martingore.com môžte vypočuť a stiahnuť ukážky všetkých skladieb nachádzajúcich sa na oboch singlových diskoch. Zároveň v časti Discography sú k dispozícií údaje o americkom vydaní singla.

Andy Fletcher na festivale v Benicassim

Andy Fletcher na festivale v Benicassim

Festivalová letná horúčka začína stúpať a v týchto dňoch potvrdzujú účať hviezdy hudobného neba na jednotlivých akciách. Prekvapením pre mnohých možno bude v týchto dňoch už potvrdená účasť Andyho Fletchera na známom španielskom hudobnom festivale v Benicassim, kde sa predstaví ako DJ. Zdroj: fiberfib.com

Martin naživo v Los Angeles

Martin naživo v Los Angeles

Na martinovej oficiálnej stránke sa objavil ďalší termín jeho vystúpenia. Martin predstaví svoj sólový projekt naživo v klube The Mayan v Los Angeles 6. mája 2003. Bližšie informácie nájdete na martingore.com. Lístky budú v predaji od soboty, 12. apríla.

DJ Andy Fletcher na SAMA 2003

DJ Andy Fletcher na SAMA 2003

Pred časom sme vám priniesli správu, že tohtoročné odovzdávanie švédskych cien pre alternatívnu elektronickú hudbu SAMA 2003 privíta Andy Fletchera. Fletcher vlastniaci hudobnú značku "Toast Hawaii" sa prezentoval ako DJ (viď. obr). Rovnako vystúpil aj prvý inteprét na značke - duo Client.

Pravdepodobný tracklist singla ‘Dirty Sticky Floors’

Pravdepodobný tracklist singla ‘Dirty Sticky Floors’

Od dôveryhodného zdroja sme odbržali pred časom informáciu, že na singloch k albumu "Paper Monsters" by sa mali postupne objaviť v roli B-strán ďalšie 4 nové skladby. Objavil sa však pravdepodbný tracklist singla "Dirty Sticky Floors" spolu aj s dĺžkami skladieb:

Counterfeit² E.P.K.

Counterfeit² E.P.K.

Konečne sa Martinov team "umúdril" a poskytol k downloadu promo film (E.P.K.) o práci na novom albume, ktorý ste si doteraz mohli pozrieť na stránkach hudobnej stanice VIVA. Popri tomto filme sa v sekcii Audio objavila aj nová pieseň "Oh My Love" od Johna Lennona. Tak rýchlo na martingore.com.

Práce na novom albume DM až na budúci rok

Práce na novom albume DM až na budúci rok

V sobotňajšom (29.3.2003) vydaní švédskeho denníka Göteborgsposten bolo uverejnené rozsiahly rozhovor s Andym Fletcherom. Z rozhovoru, ktorý sa z väčšej časti točil okolo "Toast Hawaii" a projektu Client, sme vybrali snáď najpodstatnejšiu informáciu týkajúcu sa Depeche Mode.

Client: ‘Price of Love’

Client: ‘Price of Love’

Zajtra vychádza na Fletcherovej hudobnej značke Toast Hawaii debutový singel "Price of Love" dievčenskej formácie "Client".

Súťaž ‘‘Gahan & Gore’’

Súťaž ‘‘Gahan & Gore’’

FANclub Depeche Mode Friends pre vás opäť pripravil súťaž, prostredníctvom ktorej sa ako víťazi môžete stať majiteľmi albumu Dave Gahana "Paper Monsters" alebo Martina L. Goreho "Counterfeit²".

Aktualizácie DepecheMode.sk

Aktualizácie DepecheMode.sk

V diskusnom fóre môžete nájsť online chat, ktorý je v testovacej prevádzke. Pre zapojenie sa do "kecania" je vyžadovaná registrácia a prihlásenie v diskusnom fóre. V spodnej časti disk. fóra nájdete tiež zoznam ľudí, ktorí sa nachádzajú v chatovacej miestnosti. Momentálne ešte nefunguje, ale v budúcnosti vám umožní vidieť, kto chate je bez toho, aby ste do neho vstupovali. Chat nájdete rovnako aj na adrese depechemode.sk/forum.

Ukradnutý gahanov album ?

Ukradnutý gahanov album ?

V dnešnej dobe dostáva fanúšik na výber alternatívy, ktoré v minulosti nemal. Stavia sa pred neodolateľnú dilemu, či si album, ktorý ma vyjsť presne o dva mesiace vypočuje už teraz, alebo počká na oficiálny dátum vydania a pustí si ho z originálneho nosiča. Kam mierim? Áno, po albumoch Exciter, goreho Counterfeit² je už aj gahanov "Paper Monsters" na internete.