Fletch s fanúšikmi v Madride

Po štvrtkovom koncerte Client v Madride (2.10.2003), sa Fletch zišiel s fans v depešáckom Home bare a zostal na krátky pokec. Nakoľko bol vo veľmi dobrej nálade, fans kládli tie najsprávnejšie otázky. Z jeho odpovedí vysvitlo, že ohlasovaný remixový album by mal svetlo sveta uzrieť až v marci budúceho roku a bude obsahovať známe, a aj úplne nové remixy. Niektoré z nich sú už dokončené.

Ohľadne nového štúdiového albumu Fletch oznámil ďalšiu povzbudivú správu. Martin má s Danielom naplánované pracovné stretnutie na november, kde by si mal Daniel vypočuť prvé Martinove demá!!. Davidovu chuť písať piesne aj na album DM ohodnotil veľmi stručne. Pokiaľ má o to David skutočný záujem a piesne budú dobré, je možné, že sa objavia na singly, a možno aj na albume. Zároveň by to mohlo byť dobrým hnacím motorom pre Martina a tým pádom by začala akási súťaž kvality. Na Paper Monsters je niekoľko songov, ako napr. I Need You, ktorá by sa podľa neho dobre vynímala aj na albume DM, pokiaľ by sa nahrala trošku iným spôsobom. Andy mal zrejme vizionársku chvíľu, nakoľko hovoril aj o nasledujúcom turné, kde opäť vizuálnu stránku zveria Corbijnovi, a koncertné setlisty by mali byť jednoduchšie, aby sa dali obmieňať. Samozrejme, čas ukáže, ako to celé dopadne.

Názory Devotees (10)

Rajny

 1    6. október 2003 o 07:44

Blýska sa na lepšie časy…...?

cvengo

 2    6. október 2003 o 08:39

kolko toho vypil?

robbie

 3    6. október 2003 o 11:10

cvengo> rekl bych ze dost :D :D :D

tomi

 4    6. október 2003 o 15:20

lepšie časy sú dávno preč. Povedal by som,že Fletch povedal,čo chceli fans počuť.

Roman

 5    6. október 2003 o 20:53

Aj pocas nahravania Exciteru vyhlasovali ako su vsetci v pohode, nadseni z materialu na novom albume a ze prave nahravaju najlepsi album od cias Black Celebration. A vysledok bol to najhorsie od cias Speak and Spell!

juro

 6    7. október 2003 o 07:58

roman to si vystihol :cool:

gabko1

 7    7. október 2003 o 11:21

S tým súhlasím, DM už majú najlepšie časy za sebou. Súťaž kvality by sa veru zišla, aj keď si myslím, že Davidova snaha dostať svoje skladby na album Dm môže vyústiť iba konfliktom.

amigodm

 8    7. október 2003 o 21:11

OT: @Roman ... no kazdopadne nesuhlasim smile Exciter hodnotim osobne velmi dobre ... minimalne lepsi ako Speak And Speall, A Broken Frame, Construction Time Again, Some great Reward a Ultra ... wink

Jusuf

 9    13. október 2003 o 21:39

Nesúhlasím s tým že to najlepšie už majú za sebou. Stále to je cesta. Exciter je posunutý už niekde inde. Možno mali niektorý príliš konkrétne očakávania. A nezabudnime aj na to, že každý nový album bol sklamaním kým sa nedostal do uší. No nie je to hudba na prvé počutie. Ja osobne som si Violator obľúbil až po rokoch.

Jusuf

 10    13. október 2003 o 21:44

Ale, zato, na “Construction Time Again” bacha. Asi jeden z najlepších. A “Speak and speel”? No neviem. Som rád že “Vince” od nich odišiel.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa