Spojte sa s depechemode.sk

Kontakt

Kontaktný e-mail: info@depechemode.sk

Redakcia

Monghi - články, aktuality a preklady - kuk aj na www.thecure.sk
Caleydon - aktuality, technická správa webu
DMF - správa kalendára udalostí

Spolupráca, marketing a reklama

Ak by ste radi s depechemode.sk spolupracovali, alebo využili na propagáciu, napíšte nám na e-mail reklama@depechemode.sk

Sociálne siete

Facebook - Fanpage (423 tisíc sledovateľov - najpočetnejšia fanúšikovská DM stránka na Facebooku)
Facebook - Skupina (85 tisíc sledovateľov - druhá najpočetnejšia verejná DM skupina na Facebooku)
Twitter
Instagram (11200 sledovateľov)
YouTube

Depeche Mode DJ booking

Hľadáte DJ-a na vašu Depeche Mode, alebo oldies & 80's party? Chcete si nechať usporiadať DM party na kľúč vo vašom meste? Oslovte nás.
E-mail: dj@depechemode.sk

Odporúčaní DJ-i
DJ Diablo (Bratislava)
DJ Krto (Bratislava)
DJ Gabriel (Košice)
DJ Density (Prešov)
DJ Škodis

História stránok

Stránky Depeche Mode Slovakia vznikli 15. júla 2001 ako malý projekt, ktorý zabezpečoval predovšetkým aktuálne správy o hudobnom dianí kapely Depeche Mode a jej členoch. Prvá verzia stránok známa aj ako DMsite fungovala na doméne rovnakého mena - dmsite.sk.

V roku 2003 získal web novú grafickú podobu a bol obohatený o ďalšie sekcie, ako biografia, texty a preklady, koncerty, fotogaléria, inzercia a samozrejme obnovou prešlo aj diskusné fórum. Prelomovým dátumom bol 8.11.2003. Okrem historicky prvého vystúpenia Dave Gahana v Bratislave, v tento deň začala pre DMsite fungovať aj doména depechemode.sk, ktorú sa podarilo získať od predchádzajúceho majiteľa.

September 2007 znamenal pre návštevníkov krok späť čo sa týka dizajnu aj rozsahu služieb depechemode.sk. Web bol premigrovaný na nový publikačný systém, avšak zostal iba v základnej konfigurácii pre zabezpečenie najpotrebnejších služieb. V januári 2009 bola spustená súčasná verzia stránok.

Stránky informačne spolupracujú s portálom depechemode.cz a s českým fanklubom Depeche Mode Friends a zlučujú tak fanúšikov v Slovenskej aj Českej Republike a zabezpečujú spoľahlivých zdroj informácií o kapele ale aj samotných fanúšikoch a ich aktivitách.

Logo depechemode.sk

Formát Adobe Portable Document (.pdf, 732kB)
Formát Encapsulated PostScript (.eps, 2,72MB)
Formát Adobe Illustrator (.ai, 1,49MB)
Formát Joint Photographic Experts Group (.jpg, 1,72MB)