Martinova stránka hacknutá?

Martinova stránka hacknutá?

Zdá sa, že prvoaprílové žartíky patria medzi Martinove obľúbené hobby. Dôkazom toho je aj jeho oficiálne webová stránka, ktorá spôsobí trošku mierny šok, ale po chvíľke hľadania sa každý dostane tam, kam skutočne potrebuje. A keď sa vám to podarí, môžte si vychutnať, v poradí šiestu ukážku z nového albumu, Lost in the stars. Skúste si to sami na www.martingore.com

David hviezdou Baywatchu

David hviezdou Baywatchu

Je to tak. David osobne potvrdil, že skončil so svojim sólovým projektom, ktorý bude oficiálne vydaný v júni. Na otázku, prečo náhle zmenil plány, Dave odpovedal: " Viete... vymením Hasselhoffa. Proste chcú mladšieho, šarmantnejšieho a skvele vyzerajúceho Davida". Manažment a nahrávacia spoločnosť sa k tejto skutočnosti zatiaľ nevyjadrili. O tom, ako je to v skutočnosti, sa presvedčíte na www.davidgahan.com

Making Of ‘Stardust’

Making Of ‘Stardust’

Nemecká hudobná stanica VIVA TV prináša na špeciálnych stránkach venovaných Depeche Mode video promo rozhovor (E.P.K.) s Martinom o projekte Counterfeit² (cca. 12 min., v angličtine), videoklip "Stardust" ako ja dokument o jeho výrobe (cca. 10 min).

Premiéra videoklipu ‘Stardust’

Premiéra videoklipu ‘Stardust’

Dnes ste mohli na nemeckej MTV zhliadnuť premiéru videa "Stardust". Zábery speváka v aute, v hotelovej izbe a kúpelni májú vyjadrovať samotu rockových hviezd počas ich turné. Tancujúce dámy zasa majú stelesniť výplody ich predstavivosti.

Depeche Mode Web Network

Depeche Mode Web Network

Možno si mnohí stihli všimnúť, možno niektorí nie, ale oficiálna stránka Depeche Mode sa od 28. marca stala akosi "sieťou DM", ktorá združuje všetky projekty týkajúce sa nielen samotnej kapely ale aj ich členov. Malá zmena, ale poteší.

‘By This River’ online

‘By This River’ online

Tak sa na Martinovej stránke dnes objavil ďalší skvelý song k vypočutiu. Všetko nasvedčuje tomu, že v deň vydania albumu Counterfeit² bude na Martinovom webe jeho kompletný audio stream. Ktovie, ako sa tento ťah odrazí na samotnom predaji a hlavne na úspechu albumu.

Londýnske interview s Martinom

Londýnske interview s Martinom

Počas pobytu v Londýne poskytol Martin pre tlač krátke interview, týkajúce sa potvrdenia krátkeho promo turné k vydaniu jeho aktuálneho druhého sólového albumu. Z rozhovoru vyberáme:

Natáčanie videa ‘Dirty Sticky Floors’

Natáčanie videa ‘Dirty Sticky Floors’

Podľa informácií správcu oficiálnej stránky DM prebehlo 20. marca na pláži Matador State v Malibu natáčanie videa k prvému singlu "Dirty Sticky Floors" z pripravovaného albumu Davida Gahana "Paper Monsters". Meno režiséra sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť.

A Night With Martin L. Gore

A Night With Martin L. Gore

A je to tu. Na martingore.com boli zverejnené dátumy európskej časti Martinovho turné nazvaného "A Night With Martin L. Gore". Detaily zatiaľ nie sú známe. Termíny amerických koncertov budú zverejnené v dohľadnej dobe.

Dave Gahan v Budapešti - informácie o koncerte

Dave Gahan v Budapešti - informácie o koncerte

Pre tých, ktorí sa chystajú 23.6.2003 (pondelok) na koncert Dave Gahana v Budapešti máme bližšie informácie. Koncert sa bude konať v novej Budapest Sportaréna s kapacitou cca 17.000. Predaj lístkov začne až začiatkom apríla, najskôr však na budúci týžden.

Videoklip ‘Stardust’

Videoklip ‘Stardust’

Ak nechcete vedieť obsah videoklipu k singlu "Stardust", nečítajte nasledujúci text. Video režíroval Mike Mills, známy zo spolupráce s umelcami ako Air, Mansun, Bran Van 300, Pulp alebo Moby. Jedná sa o jednoduchý klip, kde je iba Martin spievajúci na zadnom sedadle automobilu a v spálni (občas leží na posteli a občas stojí). Ďalšie zábery videa napĺňajú štyri tancujúce ženy v červenom svetle. Štýl pripomína videoklipy ku Home alebo Only When I Lose Myself.

Otázky pre Davea

Otázky pre Davea

Rubrika Cash for Questions (Prachy za otázky) magazínu Q si vybrala za ďalšiu obeť Davea Gahana. Na adrese nižšie sa dozviete, ako sa zapojiť do súťaže o otázky, ktoré budú položené Davevovi a najlepšie z nich budú ocenené sumou 25 dolárov.

Aktualizácia Davidovej stránky

Aktualizácia Davidovej stránky

Včera sa na Davidovej stránke objavili oficiálne potvrdené informácie ohľadne tracklistu pripravovaného albumu, zopár údajov o koncertoch v Londýne a niečo pre správcov depešáckych stránok. Takisto je živo aj na Martinovej stránke, kde pribudli ďalšie 2 tracky k vypočutiu: In my other world a Loverman. Pre rýchly preklik: www.martingore.com a www.davegahan.com

‘Paper Monsters’ review

‘Paper Monsters’ review

Správcovia webu depeche-mode.com mali možnosť vypočuť si Davidov album "Paper Monsters" a všetkým fanúšikom prinášajú svoje dojmy.

Krátke interview s Martinom

Krátke interview s Martinom

Martin poskytol švédskemu denníku Metro krátky rozhovor, v ktorom pripustil, že sólové projekty členov kapely môžu spôsobiť zánik Depeche Mode: "Očividne sú tu určité pochybnosti. David nikdy predtým nenahral svoj sólový projekt a ani sme nehovorili o nahrávaní ďalšieho albumu. Ale som optimista."