Cover “Personal Jesus” od Johnny Cash

Cover “Personal Jesus” od Johnny Cash

Johnny Cash vydá 5. novembra 2002 pod producentskou taktovkou Ricka Rubina svoj štvrtý album s názvom American IV: The Man Comes Around, obsahujúci aj coververzie. V trackliste 15-tich skladieb budete môcť nájsť aj prerobený hit Depeche Mode - Personal Jesus (1989).

Ocenení Depeche Mode a J. Kessler

Ocenení Depeche Mode a J. Kessler

ILMC (International Live Music Conference) každoročne udeľuje ceny "Arthur Awards" podľa hlasovania svojich členov. V marci tohto roku prebehlo v Londýne hlasovanie, odkiaľ si DM odniesli ocenenie. Najskôr to bol manažér DM Jonathan Kessler, ktorý dostal "nálepku" Most Strokeable Manager.

‘It’s In Everyone Of Us’

‘It’s In Everyone Of Us’

depechemode.com prináša raritný videozáznam z roku 1996 natočený Jonathanom Kesslerom, ako Dave spieva v kostole (v škole USC, Los Angeles) skladbu "It's In Everyone Of Us".

‘One Night In Paris’ na ČT2

‘One Night In Paris’ na ČT2

9.8.2002 (piatok) na ČT2 môžete zhliadnuť koncert "One Night in Paris". V relácii, ktorá začína o 23:00 uvidíte koncert v pôvodnom znení s titulkami.

‘Behind The Wheel’ na Loveparade

‘Behind The Wheel’ na Loveparade

Na tohtoročnej techno party "Loveparade" ste si mohli vypočuť aj zremixovanú coververziu skladby Behind The Wheel v podaní DJ Hell.

Koncert ‘DM Revival Band’

Koncert ‘DM Revival Band’

Srdečne Vás pozývame na koncert skupiny DM Revival Band, ktorý sa uskutoční v piatok 26.07.2002 v Považskej Bystrici - klub Vrtuľa. Koncert sa začína o 21:30 a okrem dobrej nálady si pripravte na vstup 50,- Skk grin Prajeme príjemnú zábavu.

Happy Birthday DepecheMode.sk :-)

Happy Birthday DepecheMode.sk :-)

Rok sa stretol s rokom a 15. júla oslávilo depechemode.sk svoje prvé narodeniny. Čo povedať? Presne pred rokom bola spustená prvá verzia stránok a behom nasledujúcich mesiacov pribudli ľudia, ktorí na tento web doteraz prispievajú a starajú sa o Vaše príjemné čítanie. Tu mi neostáva nič iné, iba poďakovať Cvengovi, Monghimu, Adi, Lucke, dsd, Kinnovi, Risovi, Frantovi a Diablovi. Zároveň ďakujem aj Vám návštevníkom za Vašu pravidelnú návštevu a ohlasy.

Fletcherova hudobná značka ‘Toast Hawaii’!

Fletcherova hudobná značka ‘Toast Hawaii’!

depechemode.com potvrdilo informácie o Fletcherových aktivitách o ktorých sme vás informovali nižšie. Sú tu však malé upresnenia. Názov značky je Toast Hawaii, nie I-6! Prvou kapelou, ktorá začala produkovať pod touto hlavičkou je skutočne duo "Client". V súčasnosti vydali white label 10"singel, určený iba pre DJ-ov. Obsahuje dve skladby: "Client" (Harder Sex Mix) a "The Price Of Love" (Dub). Ukážky sú k vypočutiu na stránke projektu client-online.net.

Gahan na koncerte Davida Bowieho

Gahan na koncerte Davida Bowieho

David Gahan pripravuje práce na na svojom sólovom albume. Popri tom si zabehol pozrieť 11. júna koncert Davida Bowieho v Roselande (New York City), kde v zákulisí vznikla pekná séria fotografií ako s Bowiem, tak aj s členmi Soul Asylum a System of a Down.

Nová coververzia ‘Personal Jesus’

Nová coververzia ‘Personal Jesus’

Švédska legenda Rock'n Rollu Williams Jerry vydal 17. júna svoj album s názvom Sweet Sixty 2002, na ktorom sa nachádza cover DM skladby Personal Jesus. Celý zoznam skladieb tohto albumu môžete zhliadnuť na webe www.ginza.se.

Fletcher zakladá vlastnú hudobnú značku !

Fletcher zakladá vlastnú hudobnú značku !

Všetky chýry kolujúce internetom sa potvrdili. Po tom, čo Andrew Fletcher začiatkom tohto roka predal svoju reštauráciu Gascogne, nenechal svoje aktivity dlho ľadom. Fletcher zakladá svoju vlastnú hudobnú značku, ktorej názov zatiaľ nie je známy, ale všetko nasvedčuje, že by to mohlo byť I-6.

Electronic Tribute to Depeche Mode

Electronic Tribute to Depeche Mode

Blížiace sa obdobie letných prázdnin a uhorkových sezón pre vydávanie hudby môže spestriť nová kompilácia coververzií Depeche Mode v podaní iných umelcov. 11. júna totiž vyšiel na značke Select-O-Hits tribute s názvom "Electronic Tribute To Depeche Mode" obsahujúci skladby:

Fanzine ‘Bong’ končí

Fanzine ‘Bong’ končí

Posledné vydanie oficiálneho časopisu Depeche Mode s názvom BONG pripravilo pre svojich predplatiteľov bonusové CD, ktoré skompiloval sám správca oficiálnych stránok depechemode.com, Daniel Barassi. Ako sám potvrdil pre depechemode.sk, CD obsahuje nasledujúce skladby.

Depeche Mode Special

Depeche Mode Special

Hudobná stanica VIVA v sobotnej premiére odvysielala hodinovú reláciu VIVA Special - Depeche Mode, zostavenú z rohovorov a z live skladieb DVD "One Night in Paris". Ak ste premiéru nestihli, je tu pre vás v pondelok (10.06.) o 19:00 pripravená repríza. Odohraté skladby: 1. The Dead Of Night 2. Dream On 3. Waiting For The Night 4. Enjoy The Silence 5. I Feel You 6. It's No Good 7. In Your Room 8. Personal Jesus 9. Never Let Me Down Again

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Niekedy sa cover verzia DM songu vydarí, niekedy nie. Či to tak bude platiť aj v prípade Enrique Iglesiasa, to posúdia na koncertoch jeho fanúškovia, keď budú mať to "šťastie" si vypočuť jeho verziu legendárnej Just Can't Get Enough, ktorú Enrique plánuje nasadiť do playlistu svojho nadchádzajúceho turné. Zdroj: www.bt.dk.