Martin naživo v Los Angeles

Martin naživo v Los Angeles

Na martinovej oficiálnej stránke sa objavil ďalší termín jeho vystúpenia. Martin predstaví svoj sólový projekt naživo v klube The Mayan v Los Angeles 6. mája 2003. Bližšie informácie nájdete na martingore.com. Lístky budú v predaji od soboty, 12. apríla.

DJ Andy Fletcher na SAMA 2003

DJ Andy Fletcher na SAMA 2003

Pred časom sme vám priniesli správu, že tohtoročné odovzdávanie švédskych cien pre alternatívnu elektronickú hudbu SAMA 2003 privíta Andy Fletchera. Fletcher vlastniaci hudobnú značku "Toast Hawaii" sa prezentoval ako DJ (viď. obr). Rovnako vystúpil aj prvý inteprét na značke - duo Client.

Pravdepodobný tracklist singla ‘Dirty Sticky Floors’

Pravdepodobný tracklist singla ‘Dirty Sticky Floors’

Od dôveryhodného zdroja sme odbržali pred časom informáciu, že na singloch k albumu "Paper Monsters" by sa mali postupne objaviť v roli B-strán ďalšie 4 nové skladby. Objavil sa však pravdepodbný tracklist singla "Dirty Sticky Floors" spolu aj s dĺžkami skladieb:

Counterfeit² E.P.K.

Counterfeit² E.P.K.

Konečne sa Martinov team "umúdril" a poskytol k downloadu promo film (E.P.K.) o práci na novom albume, ktorý ste si doteraz mohli pozrieť na stránkach hudobnej stanice VIVA. Popri tomto filme sa v sekcii Audio objavila aj nová pieseň "Oh My Love" od Johna Lennona. Tak rýchlo na martingore.com.

Práce na novom albume DM až na budúci rok

Práce na novom albume DM až na budúci rok

V sobotňajšom (29.3.2003) vydaní švédskeho denníka Göteborgsposten bolo uverejnené rozsiahly rozhovor s Andym Fletcherom. Z rozhovoru, ktorý sa z väčšej časti točil okolo "Toast Hawaii" a projektu Client, sme vybrali snáď najpodstatnejšiu informáciu týkajúcu sa Depeche Mode.

Client: ‘Price of Love’

Client: ‘Price of Love’

Zajtra vychádza na Fletcherovej hudobnej značke Toast Hawaii debutový singel "Price of Love" dievčenskej formácie "Client".

Súťaž ‘‘Gahan & Gore’’

Súťaž ‘‘Gahan & Gore’’

FANclub Depeche Mode Friends pre vás opäť pripravil súťaž, prostredníctvom ktorej sa ako víťazi môžete stať majiteľmi albumu Dave Gahana "Paper Monsters" alebo Martina L. Goreho "Counterfeit²".

Aktualizácie DepecheMode.sk

Aktualizácie DepecheMode.sk

V diskusnom fóre môžete nájsť online chat, ktorý je v testovacej prevádzke. Pre zapojenie sa do "kecania" je vyžadovaná registrácia a prihlásenie v diskusnom fóre. V spodnej časti disk. fóra nájdete tiež zoznam ľudí, ktorí sa nachádzajú v chatovacej miestnosti. Momentálne ešte nefunguje, ale v budúcnosti vám umožní vidieť, kto chate je bez toho, aby ste do neho vstupovali. Chat nájdete rovnako aj na adrese depechemode.sk/forum.

Ukradnutý gahanov album ?

Ukradnutý gahanov album ?

V dnešnej dobe dostáva fanúšik na výber alternatívy, ktoré v minulosti nemal. Stavia sa pred neodolateľnú dilemu, či si album, ktorý ma vyjsť presne o dva mesiace vypočuje už teraz, alebo počká na oficiálny dátum vydania a pustí si ho z originálneho nosiča. Kam mierim? Áno, po albumoch Exciter, goreho Counterfeit² je už aj gahanov "Paper Monsters" na internete.

Martinova stránka hacknutá?

Martinova stránka hacknutá?

Zdá sa, že prvoaprílové žartíky patria medzi Martinove obľúbené hobby. Dôkazom toho je aj jeho oficiálne webová stránka, ktorá spôsobí trošku mierny šok, ale po chvíľke hľadania sa každý dostane tam, kam skutočne potrebuje. A keď sa vám to podarí, môžte si vychutnať, v poradí šiestu ukážku z nového albumu, Lost in the stars. Skúste si to sami na www.martingore.com

David hviezdou Baywatchu

David hviezdou Baywatchu

Je to tak. David osobne potvrdil, že skončil so svojim sólovým projektom, ktorý bude oficiálne vydaný v júni. Na otázku, prečo náhle zmenil plány, Dave odpovedal: " Viete... vymením Hasselhoffa. Proste chcú mladšieho, šarmantnejšieho a skvele vyzerajúceho Davida". Manažment a nahrávacia spoločnosť sa k tejto skutočnosti zatiaľ nevyjadrili. O tom, ako je to v skutočnosti, sa presvedčíte na www.davidgahan.com

Making Of ‘Stardust’

Making Of ‘Stardust’

Nemecká hudobná stanica VIVA TV prináša na špeciálnych stránkach venovaných Depeche Mode video promo rozhovor (E.P.K.) s Martinom o projekte Counterfeit² (cca. 12 min., v angličtine), videoklip "Stardust" ako ja dokument o jeho výrobe (cca. 10 min).

Premiéra videoklipu ‘Stardust’

Premiéra videoklipu ‘Stardust’

Dnes ste mohli na nemeckej MTV zhliadnuť premiéru videa "Stardust". Zábery speváka v aute, v hotelovej izbe a kúpelni májú vyjadrovať samotu rockových hviezd počas ich turné. Tancujúce dámy zasa majú stelesniť výplody ich predstavivosti.

Depeche Mode Web Network

Depeche Mode Web Network

Možno si mnohí stihli všimnúť, možno niektorí nie, ale oficiálna stránka Depeche Mode sa od 28. marca stala akosi "sieťou DM", ktorá združuje všetky projekty týkajúce sa nielen samotnej kapely ale aj ich členov. Malá zmena, ale poteší.

‘By This River’ online

‘By This River’ online

Tak sa na Martinovej stránke dnes objavil ďalší skvelý song k vypočutiu. Všetko nasvedčuje tomu, že v deň vydania albumu Counterfeit² bude na Martinovom webe jeho kompletný audio stream. Ktovie, ako sa tento ťah odrazí na samotnom predaji a hlavne na úspechu albumu.