Natáčanie videa ‘Dirty Sticky Floors’

Natáčanie videa ‘Dirty Sticky Floors’

Podľa informácií správcu oficiálnej stránky DM prebehlo 20. marca na pláži Matador State v Malibu natáčanie videa k prvému singlu "Dirty Sticky Floors" z pripravovaného albumu Davida Gahana "Paper Monsters". Meno režiséra sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť.

A Night With Martin L. Gore

A Night With Martin L. Gore

A je to tu. Na martingore.com boli zverejnené dátumy európskej časti Martinovho turné nazvaného "A Night With Martin L. Gore". Detaily zatiaľ nie sú známe. Termíny amerických koncertov budú zverejnené v dohľadnej dobe.

Dave Gahan v Budapešti - informácie o koncerte

Dave Gahan v Budapešti - informácie o koncerte

Pre tých, ktorí sa chystajú 23.6.2003 (pondelok) na koncert Dave Gahana v Budapešti máme bližšie informácie. Koncert sa bude konať v novej Budapest Sportaréna s kapacitou cca 17.000. Predaj lístkov začne až začiatkom apríla, najskôr však na budúci týžden.

Videoklip ‘Stardust’

Videoklip ‘Stardust’

Ak nechcete vedieť obsah videoklipu k singlu "Stardust", nečítajte nasledujúci text. Video režíroval Mike Mills, známy zo spolupráce s umelcami ako Air, Mansun, Bran Van 300, Pulp alebo Moby. Jedná sa o jednoduchý klip, kde je iba Martin spievajúci na zadnom sedadle automobilu a v spálni (občas leží na posteli a občas stojí). Ďalšie zábery videa napĺňajú štyri tancujúce ženy v červenom svetle. Štýl pripomína videoklipy ku Home alebo Only When I Lose Myself.

Otázky pre Davea

Otázky pre Davea

Rubrika Cash for Questions (Prachy za otázky) magazínu Q si vybrala za ďalšiu obeť Davea Gahana. Na adrese nižšie sa dozviete, ako sa zapojiť do súťaže o otázky, ktoré budú položené Davevovi a najlepšie z nich budú ocenené sumou 25 dolárov.

Aktualizácia Davidovej stránky

Aktualizácia Davidovej stránky

Včera sa na Davidovej stránke objavili oficiálne potvrdené informácie ohľadne tracklistu pripravovaného albumu, zopár údajov o koncertoch v Londýne a niečo pre správcov depešáckych stránok. Takisto je živo aj na Martinovej stránke, kde pribudli ďalšie 2 tracky k vypočutiu: In my other world a Loverman. Pre rýchly preklik: www.martingore.com a www.davegahan.com

‘Paper Monsters’ review

‘Paper Monsters’ review

Správcovia webu depeche-mode.com mali možnosť vypočuť si Davidov album "Paper Monsters" a všetkým fanúšikom prinášajú svoje dojmy.

Krátke interview s Martinom

Krátke interview s Martinom

Martin poskytol švédskemu denníku Metro krátky rozhovor, v ktorom pripustil, že sólové projekty členov kapely môžu spôsobiť zánik Depeche Mode: "Očividne sú tu určité pochybnosti. David nikdy predtým nenahral svoj sólový projekt a ani sme nehovorili o nahrávaní ďalšieho albumu. Ale som optimista."

MartinGore.com - Aktualizácia

MartinGore.com - Aktualizácia

Na Martinovej stránke pribudla ďalšia, v poradí štvrtá, ukážka z pripravovaného albumu Counterfeit², In My Other World. Pre všetkých, ktorí si skladbu radi vypočujú, pripomíname adresu Martinovej oficiálnej stránky martingore.com.

Zoznam skladieb albumu Paper Monsters

Zoznam skladieb albumu Paper Monsters

Tak, informácie o pripravovanom albume su opäť o čosi bohatšie. Podarilo sa získať tracklist albumu "Paper Monsters".

Prekvapenie v Londýne 6.3.2003

Prekvapenie v Londýne 6.3.2003

Na vopred avizovanej párty na londýnskej Greek street, kde popri Sneaker Pimps vystúpili so svojim DJ-ským setom aj Client s Andym Fletcherom, nečakane vystúpil špeciálny hosť večera, Martin Gore, ktorý tak isto ako Andy, nastúpil za mixážny pult a nadšenému davu predviedol set v štýle hardcore ambient electronica.

Singel “Startdust” začal svoju púť

Singel “Startdust” začal svoju púť

A je to tu! Singel Stardust z novej LP Martina Goreho "Counterfeit²" začal potichučky rotovať európskym rozhlasovým éterom. Včera si ho mali možnosť v premiére vypočuť fans z Belgicka prostredníctvom Radia21 a zo Švédska, vďaka P3 Swedish.

Martin naživo v apríli

Martin naživo v apríli

Na webe sa objavila neoficiálna informácia, podľa ktorej by mal Martin v apríli absolvovať pravdepodobne štyri klubové promo vystúpenia v sálach o kapacite max. 1 000 ludí. Do úvahy prichádzajú vystúpenia v Paríži, Berlíne, Bruseli a Štokholme.

Aktualizácia na Martinovej a Davidovej stránke

Aktualizácia na Martinovej a Davidovej stránke

Keďže termín vydaní sólových albumov je stále bližšie a bližšie, tak aj internetové stránky Goreho a Gahana sú každým dňom bohatšie o novinky. Na Martinovej stránke sa objavili streamované ukážky prvých troch songov z albumu v plnej verzií a na Davidovej stránke si môžte pozrieť krátke video interview a obal jeho pripravovaného albumu.

Prvým singlom bude ‘Dirty Sticky Floors’

Prvým singlom bude ‘Dirty Sticky Floors’

Internetový portál Billboard.com priniesol článok o pripravovanom Gahanovom debute. Okrem už známych faktov ozrejmil navyše názov úvodného singla z albumu "Paper Monsters", ktorý bude obsahovať 10 skladieb. 19. mája teda Dave odštartuje singlom k skladbe "Dirty Sticky Floors" (Špinavé lepkavé podlahy), ako však naznačuje titul, určite to nebude uspávanka. Zdroj: www.billboard.com