Kto vlastne zavádza?

Client s Andym Fletcherom vystúpili včera v estónskom Taline. Miestny fans si nenechali újsť možnosť zistiť, čo sa vlastne s Depeche Mode deje. Fletch rozhodne potvrdil novembrový štart štúdiových prác na novom albume. Zároveň však priznal prekvapenie nad faktom, že David v týchto dňoch potvrdil svoje ďalšie koncerty v Európe, na čo hneď Andy pohotovo dodal: "Okey, tak začneme s Martinom alebo nastúpime do štúdia až v januári." Správa prebratá z diskusného fóra

Názory Devotees (6)

juro

 1    22. júl 2003 o 15:41

vsetci

Jozef

 2    22. júl 2003 o 21:35

V poslednom čase sa okolo DM nafukujú čudné negativistické bubliny. Keď už dokázali prežiť drvivé turné v 93-ťom a štvrtom tak prečo by nemali v pohode prežiť napríklad davidové excesy v podobe jeho divných vyjadrení v podslednom čase. Snáď sa do toho štúdia dokopú a vytvoria opať niečo, čo vačšinu v pozitívnom slova zmysle prefacká tak ako napríklad Violator.

freelove

 3    23. júl 2003 o 12:16

Mne sa to zdá už dlho naivné.. Prečo všetci dúfate, že DM ešte niečo vydajú. Ja by som bol rád, ale uznajte už od Alanovho odchodu to zvukovo nie je DM, ale iba akási sračka.. To že Fletch sústavne niečo vyhlasuje o nástupe do štúdia sa mi zdá takisko blbé.. Na čo by Fletch šiel do štúdia, keď tam aj tak nič nerobí? To tam rovno môže ísť len Martin a urobiť si ďalšiu sólovku. David má pravdu, že po Alanovom odchode to už neni ono a podľa mňa už vtedy DM prakticky skončili. Ale môžme tajne veriť, že po terajšom totálnom rozpade sa o 10 rokov všetci 4 stretnú, po dlhom oddychu udobria a urobia poradnu pecku..

juro

 4    23. júl 2003 o 12:38

ten odchod alana bol velmi citelny a tiez by sme vsetci najradsej alana videli opat v dm a vypoculi si konecne nejaky dobry album. osobne si myslim ze upadok zacal az poslednym albumom kde bol malo dobrych songov. ULTRA bol super album. je super melodicky.

polak

 5    28. júl 2003 o 21:53

ultra - melodicky album ?  tie songy maju svoju atmosferu , a urcite nieco do seba.
ale ultra melodicka ? no ja neviem .
mozno tak speak and spell a par veci z abroken ,
hudba depeche nieje stavana na melodiach , to vyplyva aj z toho ze martin vacsinov pise hudbu na texty a nie texty na hudbu.

juro

 6    31. júl 2003 o 09:56

neviem co chapes pod pojmom melodicky a ja zas neviem co znamena ze maju nieco do seba. a ako sklada piesne Gore tak to by som som sa neodvazil popisovat. jednoducho som chcel povedat ze ten album Ultra je cool excaim

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa