Výhercovia súťaže ‘The Videos 86>98+’

Výhercovia súťaže ‘The Videos 86>98+’

Takmer 5 mesiacov ste mali možnosť zapojiť sa do súťaže o 2DVD a VHS "The Videos 86>98+", ktoré venoval fanclub DM Friends a EMI. Mená šťastlivcov spolu so správnymi odpoveďami na otázky nájdete na stránke súťaže. Výhercom srdečne blahoželáme!

Novinky na webe

Novinky na webe

Domovské stránky Martina a Davida sú opäť bohatšie o informácie. Na Davidovej stránke si môžte pozrieť video k singlu Dirty Sticky Floor a na Martinovej stránke sa môžte zapojiť do súťaže o 25 albumov s Martinovým podpisom, prípadne si pozrieť nové fotografie, ktoré boli pripravené k albumu Counterfeit². Okdazy: www.martingore.com, www.davidgahan.com

Fanúšik Gore opäť v akcii (Inzine.sk)

Fanúšik Gore opäť v akcii (Inzine.sk)

Slovenský internetový magazín Inzine.sk prináša recenziu goreho albumu "Counterfeit²". Aj keď slovné narážky v článku podceňujúce iné kapely nie sú najlepšou vizitkou autora, myslým že sa článok stojí za prečítanie. Fanúšik Gore opäť v akcii (Inzine.sk).

I Feel Loved (Markus Schulz @ Global DJ Broadcast Party 93,1)

I Feel Loved (Markus Schulz @ Global DJ Broadcast Party 93,1)

Významný DJ Markus Schulz - pionier elektronickej scény vysiela každú sobotu v noci na floridskom rádiu "WPYM South Florida's Pure Dance Channel 93,1" reláciu "Global DJ Broadcast Party". Vo včerajšom (3.5.2003) hodinovom sete najnovších vecí zaznela aj úplne prerobená verzia skladby "I Feel Loved". V ten večer s ním mixoval aj Fatboy Slim.

Noc s Martinom v Londýne, 2.5.2003

Noc s Martinom v Londýne, 2.5.2003

Včerajšie šieste a zároveň martinove posledné živé vystúpenie na starom kontinente malo mimoriadne zvláštnu príchuť. Na koncert do klubu Astoria totiž zavítal Andy s Alanom. Odohraných bolo opäť 18 skladieb medzi ktorými nechýbala "Home". Martin odohrá ešte 6. a 7. mája posledné dva avizované vystúpenia v Los Angeles, čím svoje mini tour k albumu "Counterfeit²" ukončí.

Children of Depeche Mode

Children of Depeche Mode

Na 19. mája je naplánované oficiálne vydanie prvého francúzskeho tribute kapele Depeche Mode, pod názvom "Children of Depeche Mode".

‘Paper Monsters’ už aj na oficiálnej stránke

‘Paper Monsters’ už aj na oficiálnej stránke

Web davegahan.com urobil ďalší ústretový krok smerom k fanúšikom a rovnako ako martinova stránka, uverejnila ukážky zo všetkých skladieb albumu "Paper Monsters", z toho 3 skladby sú v plnej dĺžke. Ťažko odhadnúť, či takýto krok súvisí s únikom Gahanovho albumu na internet, alebo či je to dopredu naplánovaný marketingový ťah. Rozhodne tí, ktorí nechcú kupovať mačku vo vreci, či byť na koncerte zaskočení, zamierte na davegahan.com a skladby si poctivo vypočujte. Poznámka: skladby sú streamované, to znamená, že sa nedajú stiahnuť do počítača. Vypočuť si ch môžete iba po nainštalovaní prehrávača Apple QuickTime.

Noc s Martinom v Miláne, 30.4.2003

Noc s Martinom v Miláne, 30.4.2003

Martin včera v talianskom Miláne odohral svoju predposlednú európsku show v rámci malého promo tour. Koncert bol opäť fantastický a celý nafilmovaný, samozrejme amatérsky. Talianski fans totiž na svojich stránkach rozbehli dobre pripravenú akciu ohľadne DVD bootlegu z tohto koncertu. Playlist koncertu bol zhodný s koncertom v Paríži.

Diskografia singlov ‘Dirty Sticky Floors’

Diskografia singlov ‘Dirty Sticky Floors’

Prinášame vám diskografiu singlov "Dirty Sticky Floors". Pozostáva zo singla, maxisingla a DVD singla.

‘Bottle Living’ v Q magazíne

‘Bottle Living’ v Q magazíne

V júnovom čísle magazínu Q sa objaví free audio CD s 25-timi rockovými songami a medzi nimi napr. Placebo, ale hlavne, David Gahan so skladbou "Bottle Living".

Noc s Martinom v Paríži, 28.4.2003

Noc s Martinom v Paríži, 28.4.2003

Ďalšie príjemné prekvapenie čakalo francúzskych fanúšikov na Martinovom koncerte v Paríži. Playlist podobný koncertu v Hamburgu, ale namiesto Condemnation neskutočná Home v nezvyčajnom akustickom prevedení. Peter za pianom a Martin bez gitary.

60 sekúnd s Martinom

60 sekúnd s Martinom

Internetový fanzin "Metro" zaradil do svojej pravidelnej rubriky "60 sec. interview" aktuálny rozhovor s Martinom Gorem, z príležitosti vydania albumu Counterfeit².

Video ‘Dirty Sticky Floors’

Video ‘Dirty Sticky Floors’

Pre všetkých, ktorí ešte nemali možnosť zhliadnuť videoklip ku skladbe "Dirty Sticky Floors", ponúkame vám z neho pár obrázkov. Video je natočené k Radio Mixu skladby, ktorá znie trochu odlišne od albumovej. Režisér videoklipu nie je zatiaľ známy. Natáčanie sa uskutočnilo 20 marca v El Matador State Beach (Malibu, California). Existujú údajne 2 verzie videa, obrázky nižšie sú z UK verzie určenej pre vnútorné potreby MUTE.

Noc s Martinom v Hamburgu, 26.4.2003

Noc s Martinom v Hamburgu, 26.4.2003

Podľa aktuálnych informácií, Martin pridal do playlistu koncertu skladbu Condemnation, pred Shake the disease. Playlist koncertu vyzeral nasledovne:

Rozhovor s Gahanom na TV4

Rozhovor s Gahanom na TV4

Švédska televízia TV4 odvysielala večer 25.4. rozhovor s Daveom, kde rozprával o rokoch strávených v Depeche Mode, o svojej rodine a samozrejme o sólovom projekte. Zaznela aj odpoveď na otázku, či toto sú posledné dni Depeche Mode: "Depeche Mode budú existovať večne a Martin a ja sa stretneme koncom tohoto roku aby sme prediskutovali či urobíme nové nahrávky". Okrem iného Dave potvrdil, že okrem už známych európskych termínov koncertovania budú aj ďalšie, ale zatiaľ nevie kde a kedy ho jeho fanúšikovia budú môcť zhliadnuť naživo.