‘Začínaš mi s tým liezť na nervy ...’
Monghi
0
Včerajší koncert Gahana v dánskej Kodani sa opäť obišiel bez zmeny playlistu. Za pozornosť však stojí moment, kedy Davidovi začal vadiť chlapík v prvej rade, ktorý celý čas o dušu mával s transparentom s nápisom "Depeche Mode". Dave podišiel bližšie a povedal: "Začínaš mi s tým liezť na nervy. To bude nabudúce, nie dnes večer!"



Názory Devotees (8)
cvengo
1 6. november 2003 o 07:54
este ze tam nemal napisane Kde je Gore
jo a to s tzm suck my balls som nerozumel ani ja
Gabriel
2 6. november 2003 o 09:05
Andrej mi vcera povedal, ze novinari v BA maju zakazane pytat sa Gahana na DM atd. Mozu sa pytat iba na veci ohladne jeho soloveho albumu.
DepModer
3 6. november 2003 o 11:34
dufam, ze u nas to bude OK a budeme “disciplinovaní”, v Prahe to bolo OK, aj keď som niekedy cez polské vlajky málo videl, ale treba uznať, robili najlepšiu atmosféru už pred koncertom ...
rolo2
4 8. november 2003 o 00:34
@cvengo: ani nevieš ako si sa trafil s tým transparentom!!! lol
jozefst
5 8. november 2003 o 07:50
Dúfam, že dnes sa mu tu u nás bude páčiť a nabudúce na základe toho dôjde už s celou bandou.
Jozef
6 8. november 2003 o 09:16
Dnes, dnes chlapci, dnes. A ja este stale nemam listky.
Ivo
7 8. november 2003 o 10:03
Může si říkat každý co chce, většina tam jde na hudbu DEPECHE MODE. Bez ní by nebylo tohoto projektu.
Roman
8 8. november 2003 o 22:53
Tohoto projektu by bylo len by nebolo take dlhe turne pretoze prve 2 casti by neboli az tak uspesne bez piesni DM.