Autogramiáda Dave Gahana

Autogramiáda Dave Gahana

Pokiaľ sa 3. júna budete pohybovať v blízkosti Paríža, tak máte jedinečnú možnosť získať Davidov autogram. Sieť hudobných predajní Virging MegaStore totiž práve v Paríži poriada Davidovu autogramiádu, ktorá sa v spomínanej predajni na Champs Elysee uskutoční v čase od 13 - 15.hod.

Kampaň k Paper Monsters v plnom prúde

Kampaň k Paper Monsters v plnom prúde

Reprise record pripravila pre fanúšikov Davida Gahana malé prekvapenie. Celý album si totižto od 20.mája možte vypočuť v jeho plnej dĺžke v špeciálnom "flash" media playeri, ktorého internetovú adresu nájdete v News sekcii na www.davegahan.com.

Zmeny na Martinovej stránke

Zmeny na Martinovej stránke

Martin má svoje promo tour za sebou, je možné, že sa dočkáme nejakých letných DJ setov, ale napriek tomuto faktu jeho stránka stále "žije" a dnes sa jej dostalo nového vzhľadu. V krátkom čase možno očakávať nové e-cards a správca martingore.com sľubuje aj nové videá.

A Night With Martin L. Gore na DVD?

A Night With Martin L. Gore na DVD?

Objavili sa informácie potvrdené správcom oficiálnej stránky Depeche Mode, že martinov koncert v Miláne (30.04.2003 klub Alcatraz) na ktorom bol aj Andy Fletcher, bol celý natáčaný kamerami. Aj napriek tomuto faktu nie je 100% isté, či bude tento materiál použitý pre komerčné vydanie, či už ako audio záznam, alebo DVD. S malou nádejou teda môžeme veriť, že MUTE nenechá tento záznam zapadnúť prachom vo svojom archíve.

Promo fotografie Dave Gahana

Promo fotografie Dave Gahana

V časti Fotogaléria môžete nájsť promo fotografie k albumu "Paper Monsters". Okrem nich na vás čakajú foto použité v booklete albumu a zábery z rôznych časopisov, ktoré vyšli v poslednej dobe.

Severoamerické turné Davida Gahana

Severoamerické turné Davida Gahana

Všetky dohady v súvislosti s americkým turné Davida Gahana, ktoré sa objavovali na internete behom posledných týždňov, dostali včera konkrétnu podobu. David na davegahan.com zverejnil rozpis koncertov v Spojených štátoch a Kanade.

‘Dirty Sticky Floors’ v hitparáde

‘Dirty Sticky Floors’ v hitparáde

Hotline Hitparáda na FUN Radiu nasadila "Dirty Sticky Floors". Počúvať ju môžete denne od 19:00 a hlasovať v čase od 20:00 po odvysielaní aktuálneho rebríčka do 16:00 nasledujúceho dňa dvomi spôsobmi.

Zmena dátumu vydania ‘Dirty Sticky Floors’

Zmena dátumu vydania ‘Dirty Sticky Floors’

Dátum vydania debutového singla Dave Gahana "Dirty Sticky Floors" z albumu "Paper Monsters" bol presunutý v Európe z 19.5. na 26.5. (27.5. v U.S.A.). Kompletnú diskografiu predajných / promo nosičov singla nájdete v diskografii.

Side-line reaguje na správu o údajnom rozpade DM

Side-line reaguje na správu o údajnom rozpade DM

Iste mnohí z Vás behom posledných hodín zaregistrovali na Internete správu o maily, ktorý do sveta vypustila istá Alison McGuinness, údajná zamestnankyňa spoločnosti Mute, kde oznamuje, že 16. mája bude oficiálne zverejnené vyhlásenie o definitívnom ukončení činnosti kapely Depeche Mode. Reportér magazínu Side-line preposlal mail manažmentu spoločnosti Mute so žiadosťou o overenie pravosti informácie. Viac na stránkach magazínu. Aktualizované: MUTE správu o rozpade Depeche Mode vyvrátilo! O údajnej zamestnankyni Alison McGuinness počujú prvý krát.

Recenzia ‘Paper Monsters’ na Inzine.sk

Recenzia ‘Paper Monsters’ na Inzine.sk

Opäť ako jediný na slovenskom internetovom nebi prináša recenziu gahanovho albumu "Paper Monsters" portál Inzine.sk. Triezvy pohľad na album a správne slova vystihujúce gahanov kúsok v článku "A predsa sa (Gahan) krúti"... Inzine.sk.

Veľká aktualizácia na DaveGahan.com

Veľká aktualizácia na DaveGahan.com

DaveGahan.com prináša opäť nové veci. Nájdete tam diskografiu "Dirty Sticky Floors" doplnenú o audio ukážky remixov a promoremixov, "Dirty Sticky Floors - E-card", špeciálne video z natáčania klipu, texty skladieb "Hold On" a "Bottle Living" a tiež ak ste v anglicku, možnosť získať obal na knihu. Zdroj: davegahan.com

Happy birthday, David!

Happy birthday, David!

Dnes (9.5.2003), Dave Gahan oslavuje svoje 41. narodeniny. Ak mu chcete poblahoželať, prípadne poslať aj nejaký odkaz, máte tak možnosť urobiť iba počas dnešného dňa na www.davegahan.com. Všetky odkazy budú vytlačené a administrátorom stránky osobne odovzdané do Davidových rúk. Poznámka: posielanie v tejto chvíli už nie je možné.

Noc s Martinom v LA II., 7.5.2003

Noc s Martinom v LA II., 7.5.2003

Skutočné prekvapenie pripravil Martin americkým fanúšikom na svojom poslednom koncerte v rámci promo tour k albumu Counterfeit². Hoci playlist bol v podstate vždy na každom koncerte rovnaký, a nijak inak tomu nebolo ani tentoraz, predsa len nastal menší ale veľmi príjemný šok, keď v prídavkoch odznela "Enjoy the Silence" v akustickom prevedení. Okrem toho sa počas skladby "Loverman" na pódiu objavili obe Martinove dcéry.

Noc s Martinom v LA I., 6.5.2003

Noc s Martinom v LA I., 6.5.2003

Prvú Los Angeleskú noc má Martin za sebou. Show v klube The Mayan sa ničím nelíšila od zabehnutého štandartu, ktorý Martin zaviedol v Európe. Po koncerte sa konala menšia piano session v Grand Hoteli v LA, kde odzneli napr. "Crying In The Chapel" alebo "Rock&roll Suicide". Štedrosť Martina nemala hraníc, prítomných fans pozval na pekelne ostrý drink.

Depeche Mode - The End?

Depeche Mode - The End?

Mimoriadne zaujímavý článok sa objavil na stránkach side-line.com. Davevovu pomerne ostrú kritiku na Martinovu adresu spojenú s pochybnosťami o budúcnosti DM.