Ďalší prešľap EMI
cvengo
0
Ako sa zdá, EMI má vo svojich radoch pekný neporiadok. Remixové CD singla Bottle Living obsahuje miesto dvoch remixov dve skladby od Atomic Kitten. Mute / EMI pracujú na odstránení problému.



Názory Devotees (8)
Ja-no
1 31. október 2003 o 19:52
No fakt dobrí koko… . :D
Roman
2 31. október 2003 o 21:54
Prosim objasnit!.Vyslo este aj nejake remixove CD?
cvengo
3 1. november 2003 o 09:16
nie. to remixove cd, je maxi singel
Gabriel
4 1. november 2003 o 14:18
Chlapci, takto sa rodia rarity
jozefst
5 1. november 2003 o 21:09
Ja som si kupil Atomic Kiten a na obale ich singla bol nejaky Gahan.
Takto o týždeň to už v Inchebe pekne krásne pofičí.
qwertz
6 2. november 2003 o 13:28
stretneme sa v sobotuuuuuuuuuuuuuuu v inchebe
cvengo
7 2. november 2003 o 19:21
jozef co si si kupil? :D
nie si na zlom fore?
DepModer
8 4. november 2003 o 16:06
nechce sa niekto toho mispress-u zbavit ???