Ďalší prešľap EMI

Ako sa zdá, EMI má vo svojich radoch pekný neporiadok. Remixové CD singla Bottle Living obsahuje miesto dvoch remixov dve skladby od Atomic Kitten. Mute / EMI pracujú na odstránení problému.

Celá aktualita je dostupná iba členom webu.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa

Názory Devotees (8)

Ja-no

 1    31. október 2003 o 19:52

  No fakt dobrí koko… . :D


Roman

 2    31. október 2003 o 21:54

Prosim objasnit!.Vyslo este aj nejake remixove CD?


cvengo

 3    1. november 2003 o 09:16

nie. to remixove cd, je maxi singel


Gabriel

 4    1. november 2003 o 14:18

Chlapci, takto sa rodia rarity


jozefst

 5    1. november 2003 o 21:09

Ja som si kupil Atomic Kiten a na obale ich singla bol nejaky Gahan.

Takto o týždeň to už v Inchebe pekne krásne pofičí.


qwertz

 6    2. november 2003 o 13:28

stretneme sa v sobotuuuuuuuuuuuuuuu v inchebe smile


cvengo

 7    2. november 2003 o 19:21

jozef co si si kupil?  :D
nie si na zlom fore?


DepModer

 8    4. november 2003 o 16:06

nechce sa niekto toho mispress-u zbavit ???


Pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa