David Gahan v Kolíne, 21.10.2003

Celá stredná Európa mal možnosť "sledovať" Davidov pobyt v Kolíne vďaka satelitnému systému Astra, nakoľko všetky mediálne stanice (Rádio Einslive, Viva TV, PRO7), v ktorých sa Dave počas dňa zastavil, šíria týmto systémom svoje vysielanie. Výnimkou neboli ani majitelia satelitných prijímačov na Slovensku.

Hlavnou témou všetkých rozhovorov, ktoré David počas dňa poskytol, bol čerstvý singel Bottle Living a nadchádzajúca jesenná časť Paper Monsters Tour. Samozrejme sa neobišla ani téma budúcnosti Depeche Mode. Dave ju v podstate v každom rozhovore okomentoval tak, ako sme to už počuli. Takže opäť zopakoval, že Martin píše nové piesne, po skončení turné si dá malú pauzu a začne písať aj on. Kapela si dohodla stretnutie na začiatok budúceho roka, kde sa rozhodnú, čo a ako ďalej, ale určite sa niečo začne diať. Najočakávanejšia bola však nočná show Stefana Raaba, kde bol David hlavným hosťom. Dave bol síce v akej-takej pohode, ale napriek všemožným Stefanovým pokusom odmietol spievať a odvrátil pozornosť na publikum, ktoré s menšími problémami Just Can´t Get Enough odspievalo, i keď ho z prevažnej časti tvorili fanúšikovia Depeche Mode. Dave v rozhovore spomenul, že v zákulisí je aj jeho syn Jack, ktorého z času na čas zoberie na výlet po zástavkách v rámci turné. Jack navštevuje internátnu školu a počas nahrávania programu sa venoval počítačovým hrám.

Názory Devotees (4)

cvengo

 1    22. október 2003 o 08:17

jo dik, ze soim sa dozvedel ze sa to vsetko odohrava v koline az vcera vecer o osmej :D
ale dave vyzeral na pohodu
Are you gonna sing for me?
No, you´re gonna sing for me.

SUBO

 2    28. október 2003 o 20:22

PRECO SU VASE INFORMACIE VZDY NEAKTUALNE.CHCEM SI NIEKEDY NIECO POZRIET A UZ JE DAVNO POTOM!!!! :evil:

Roman

 3    29. október 2003 o 02:57

Jaaaaj Subo. O com to ty pises?Keby si si pozrel aj predchadzajuci clanok a navstivil tieto stranky skor, mohol si to stihnut.Ale tak to vyzera ze neaktualny si akurat ty!

Jirka

 4    29. október 2003 o 19:15

@SUBO ...nic si toho nedelej clovece. Ja treba o TV TOTAL vedel dva dni do predu a vzpomnel jsem si na to treti den, takze jsem videl taky kulovy….stavaj se horsi veci. Hlavne abych si osmyho vzpomnel ze mam rano vyrazit do Blavy :eek:

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa