Stretnutie fanúšičky s Dave Gahanom

Vanessa Paulsen o stretnutí s Dave Gahanom v jeho NY baráku napísala na Instagram.

Vanessa opísala celé stretnutie: Depeche Mode boli prvou kapelou, ktorou som bola posadnutá od svojich 12 rokov. Dnes som na nich myslela a premýšľala, či sú po nedávnom svetovom turné späť doma. Viem, že spevák kapely býva v tej istej budove ako jeden zo psov, ktorého chodím venčíť, a snívala som, že raz tam naňho narazím. Tak dnes sa ten deň stal skutočnosťou!

Práve som vyzdvihla svojho psíka, keď výťah zastavil a zjavil sa Dave Gahan, ktorý tam stál v lesku červených čižiem z hadej kože.

"Ahoj!" Predstavila som sa a on ma rýchlo objal, akoby sme boli starí priatelia. Bol očarujúci, pokorný a veľmi milý, povedal mi, že sa práve vrátil z Európy a je na ceste k lekárovi, "aby sa uistil, že je všetko v poriadku". Dúfala som v to a povedala som, že si určite zaslúži oddych a relax. Súhlasil s rýchlou selfie a potom sme spolu vyšli z budovy, keď som zakopla o jazyk a snažila som sa vyjadriť, aká úžasná pre mňa bola táto chvíľa (a pre fanúšičku doplnenia vo mne).

Stretnúť sa s jedným zo svojich obľúbených umelcov a podeliť sa o chvíľu láskavého spojenia je naozaj utvrdzujúce v živote. Zaželala som mu skvelý deň, pretože mi práve spríjemnil ten môj! On a jeho luxusné červené topánky zmizli v obrovskom aute, ktoré na neho čakalo, zatiaľ čo ja som sa snažila vrátiť späť na pevnú zem.

Zdroj: @vipgala

Doplnenie 21.4.

James Rogers zverejnil na instagrame selfie z basketbalového zápasu NY Knicks.

Názory Devotees (5)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa