Dave Gahan v Bratislave vypredaný!
Gabriel
0
Najväčšia "Depeche Mode" party na Slovensku - koncert Dave Gahana v Bratislave sa nezadržateľne blíži. Ak ste sa spoliehali, že si lístok kúpite na poslednú chvíľu alebo nebodaj pred samotným koncertom, nastala jedna z posledných šancí. Od organizátora koncertu - XL Group sme obdržali správu, že počet nepredaných lístkov sa zúžil na približne 500 kusov.



Názory Devotees (16)
tomi
1 3. november 2003 o 10:29
tak pekný zážitok milí dm fans /aj tak som odcestovaný mimo SR,takže tak…/.
Pepe
2 3. november 2003 o 11:24
V piatok som bol na Paper Monsters v Bruseli a bola to riadna nakladacka. Mate sa doma na co tesit.Ak chce niekto fotky,dajte vediet.
palino
3 3. november 2003 o 13:09
škoda tomi že neprídeš.....ale ďakujeme…
Becky
4 3. november 2003 o 16:55
Mám malinký dotazík - neb jsem na Slovensku byla již hodně hodně dávno, zajímalo by mě, jestli budu potřebovat pas anebo mě pustí jenom na občanku . . .? :
DepModer
5 3. november 2003 o 17:20
good evening bratislava !
good evening vienna !
yeaaaaaaaaaah ...
Ivo
6 3. november 2003 o 17:31
Ahoj Becky, stačí ti občanka. Slovensko je pořád v Československu, neměj strach. :D
Becky
7 3. november 2003 o 18:16
O.K. Díky moc :D Já jenom,abych neskejsla někde na hranicich a Dave mi utek . . . :D :D
polak
8 3. november 2003 o 20:52
v nitre listky out .
dnes kamos zobral posledny
Ivo
9 4. november 2003 o 12:42
Dejte mi někdo zprávu, jak je umístěný balkon v hale INCHEBA. Nikdy jsem tam nebyl a zajímalo by mě, kde vlastně sedím. Ten plán sedadel mi není moc jasný.
Dnes jsem si stáhnul SONG FOR EUROPE. Slyšel jsem to poprvé. S kým do DAVID zpívá?
Gabriel
10 4. november 2003 o 14:13
IVO, precitaj si prosim predposledny riadok clanku (nad banerom). To sme fakt uz taki blbi??
A o tom plagate v pravo a napisoch pod nim uz ani nehovorim!
Ivo
11 4. november 2003 o 15:57
Promiň Gabo, ale jestli je to tak jako na prospektu, tak mám smůlu a mrzí mě, že jsem si koupil tak špatný lístek. Při prodeji mi bylo řečeno, že jsou 2 tribuny po stranách a to se trochu liší od skutečnosti. Proto ten dotaz. Jinak si myslím ,že nejsi tak blbý ...
Gabriel
12 4. november 2003 o 16:46
nie si blby, len niekedy klud a treba popozerat na webe
frico
13 4. november 2003 o 22:28
Cafte. Ludia potrebujem este surne zohnat 5 ks listkov. Som z Nitry. Help me please!!!
0903 399386
frico
14 4. november 2003 o 22:37
Odkaz pre pepeho: Tie fotky by som bral. .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíte mať zapnutý JavaScript) Dik
fuli
15 5. november 2003 o 19:41
mam jeden listok na predaj 0903 956 830
Dave Gahan
16 6. november 2003 o 01:27
Good eeeeeeveeenniiiiiiinng Braaatislaavaaaa.
I wanna see some haaaands!