Tlačová konferencia v Berlíne

  AKTUALITY

Depeche Mode sa prebudili k životu

Top  Depeche Mode sa prebudili k životu

Oficiálne kanály kapely na sociálnych sieťach v nedeľu večer zverejnili fotografiu štúdiového mikrofónu s pop filtrom. Depeche Mode tak oficiálne začali s kampaňou, na ktorej konci bude ich príchod 4.10. na berlínsku tlačovú konferenciu.

3
Tlačová konferencia Depeche Mode bude 4. októbra 2022 v Berlíne

Top  Tlačová konferencia Depeche Mode bude 4. októbra 2022 v Berlíne

Ako už vieme, Depeche Mode aktuálne pracujú na novej hudbe a manažment dohaduje termíny turné, ktoré začne európskou časťou v jarných mesiacoch nasledujúceho roka.

40
Pražský koncert DM 2023 na Letenské pláni?

Pražský koncert DM 2023 na Letenské pláni?

Podľa zatiaľ dostupných informácií by sa mal pripravovaný budúcoročný pražský koncert Depeche Mode uskutočniť na Letenské pláni.

R.I.P Rob Marlow

R.I.P Rob Marlow

Ďalší člen legendárnej basildonskej "Boys Brigade", Rob Marlow, sa porúčal na onen svet. Robove hudobné začiatky boli úzko späté v Vincem Clarkem, Martinom Gorem, či Alison Moyet. Česť jeho pamiatke!

Chris Liebing o tlačovej konferencii: Môžem potvrdiť, že sa uskutoční!

Chris Liebing o tlačovej konferencii: Môžem potvrdiť, že sa uskutoční!

Neúprosný svet sociálnych sietí produkuje výmysly a konšpirácie, pretože umožňujú zapojiť sa do komentovania a zdieľania komukoľvek. Jednotlivci s fanúšikovskými stránkami či bez nich začali produkovať pochybnosti voči správe, že Depeche Mode pripravujú v Berlíne začiatkom októbra tlačovú konferenciu.

11
Jennifer: Teraz ten chlap vie, ako sa nosí oblek

Jennifer: Teraz ten chlap vie, ako sa nosí oblek

Za každým mužom hľadaj ženu. Za Daveom stojí už vyše 20 rokov jeho manželka Jennifer. Teraz posiela cez Instagram fotku s odkazom "Teraz ten chlap vie, ako sa nosí oblek". Posúďte, ako keby bol na profesionálnom fotografovaní.

4
Depeche Mode oznámia svetové turné 4.10. v Berlíne

Depeche Mode oznámia svetové turné 4.10. v Berlíne

Od nášho zdroja máme informáciu, že Depeche Mode pripravujú tlačovú konferenciu v Berlíne 4. októbra (utorok) a až do štvrtka 6.10. strávia privátnymi rozhovormi pre médiá.

5
Členovia DM založili firmu pre účtovanie pripravovaného turné

Členovia DM založili firmu pre účtovanie pripravovaného turné

Podľa verejnej britskej databázy firiem si členovia Depeche Mode 13. mája 2022 (teda 2 týždne pred Andyho smrťou) založili spoločnú firmu s názvom Sandwiches Touring LLP, ktorá bude slúžiť na účtovanie nákladov a ziskov z pripravovaného turné Depeche Mode, prípadne nahrávania a predaj albumu.

18
3D animácia skladieb z World Violation Tour ‘90

3D animácia skladieb z World Violation Tour ‘90

Výtvarník a depešák Rasťo Jurečka vytvoril v počítačovú 3D animáciu skladieb Personal Jesus a Clean z World Violation Tour '90. Ako nám povedal, použitím programu Cinema 4D plánuje vytvoriť celý koncert z turné k najlepšiemu albumu Depeche Mode.

2
Pripravovaný hudobný tribute vzdá hold Andymu Fletcherovi

Pripravovaný hudobný tribute vzdá hold Andymu Fletcherovi

Na koniec novembra je naplánované vydanie dvojcédečka s názvom 6122 (rok Fletchovho narodenia a úmrtia), na ktorý viac ako 20 medzinárodných umelcov, ako aj starých hudobných priateľov a súputníkov "Fletcha" prispeje novými verziami skladieb Depeche Mode.

4
Recoil - Electrogarden Network Interview (2002)

Recoil - Electrogarden Network Interview (2002)

Rozhovor s Alanom Wilderom, ktorý poskytol na konci roka 2001 dnes už neexistujúcemu portálu Electro Garden. Nosnou témou bol samozrejme jeho sólový projekt Recoil.

obdobie 2002

Plány Depeche Mode

S blížiacim sa termínom vydania albumu "Playing The Angel" sa články súvisiace s Depeche Mode množia na internete ako huby po daždi. Ten nasledovný, ako vo väčšine prípadov obohatený o komentáre Andyho Fletchera, sa objavil na portáli Netscape.

126

Súťaž o lístky na bratislavký koncert Dave Gahana - výhercovia

depechemode.sk v spolupráci s agentúrou XL Group pre vás pripravila súťaž, v ktorej ste mohli získať 5 lístkov na koncert Dave Gahana konajúceho sa 8.11.2003 v bratislavskej Inchebe (hala C). Správnu odpoveď na otázku a mená výhercov sa dozviete v pondelok 3.11.2003.

8
Cesta nekonečným vesmírem

Cesta nekonečným vesmírem

Recenzia albumu depechemode.cz. Není opravdu jednoduché napsat recenzi na album Sounds Of The Universe, které všichni tak netrpělivě očekávají a obzvláště ne po jednom poslechu. Těžko posuzovat z pozice fanouška a být přitom objektivní a nezaujatý.

3

Martin o svojom diele (2003)

Release magazín dostal konečne príležitosť porozprávať sa s Martinom Gorem. Boli sme pozvaní na spoločné stretnutie v Londýne. Boh sám vie, ako dlho sme na toto čakali. Od roku 1986 (kedy sme začali s publikačnou činnosťou). Načo predstierať, že sme machri. Gore je chlapík ako sa patrí a my všetci sme jeho fanúšikovia.

28
Všetky články