Fanzine ‘Bong’ končí

Fanzine ‘Bong’ končí

Posledné vydanie oficiálneho časopisu Depeche Mode s názvom BONG pripravilo pre svojich predplatiteľov bonusové CD, ktoré skompiloval sám správca oficiálnych stránok depechemode.com, Daniel Barassi. Ako sám potvrdil pre depechemode.sk, CD obsahuje nasledujúce skladby.

Depeche Mode Special

Depeche Mode Special

Hudobná stanica VIVA v sobotnej premiére odvysielala hodinovú reláciu VIVA Special - Depeche Mode, zostavenú z rohovorov a z live skladieb DVD "One Night in Paris". Ak ste premiéru nestihli, je tu pre vás v pondelok (10.06.) o 19:00 pripravená repríza. Odohraté skladby: 1. The Dead Of Night 2. Dream On 3. Waiting For The Night 4. Enjoy The Silence 5. I Feel You 6. It's No Good 7. In Your Room 8. Personal Jesus 9. Never Let Me Down Again

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Niekedy sa cover verzia DM songu vydarí, niekedy nie. Či to tak bude platiť aj v prípade Enrique Iglesiasa, to posúdia na koncertoch jeho fanúškovia, keď budú mať to "šťastie" si vypočuť jeho verziu legendárnej Just Can't Get Enough, ktorú Enrique plánuje nasadiť do playlistu svojho nadchádzajúceho turné. Zdroj: www.bt.dk.

Fletcher na XFM

Fletcher na XFM

29. mája o 5:30 popoludní urobil A. Fletcher rozhovor pre Londýnske radio XFM, kde ho vyspovedal Tim Lovejoy. Mimo iného Fletcher rozprával, že skupina by mala začať pracovať na novom materiáli pre ďalší album už v priebehu nasledujúceho roka!

Depeche Mode tretí

Depeche Mode tretí

Los Angelské rádio KROQ známe svojou mimoriadne veľkou náklonnosťou k DM vyhlasuje každoročne z príležitosti "Memorial Day Weekend" rebríček "Najväčších kapiel všetkých čias" (The 106.7 Biggest KROQ Bands Of All Time). Ako inak, DM obsadili tretiu priečku.

Jack v šľapajách svojho otca…

Jack v šľapajách svojho otca…

Taliansky magazín "Repubblika" priniesol dvojstranové interview (podobné, aké urobil Dave naposledy pre MTV) ktorého hlavnou témou boli Davidove drogové problémy. Napriek tomu sa tu objavili aj informácie o jeho synovi Jackovi: "Chodí do školy v Anglicku, je veľký fanúšik U2, učí sa hrať na saxofón. Poslal som mu disky Johna Coltranea a Miles Davis. Neskôr objavil Janis Joplin. Ale ako ostatní chlapci v jeho veku, inklinuje tiež k Supergrass a Linkin Park".

Spoločnosť MUTE Records predaná !

Spoločnosť MUTE Records predaná !

Podľa posledných informácií, MUTE Records končí ako nezávislý label. EMI Music Group kúpila MUTE za 40 milión dolárov. Daniel Miller zostáva naďalej vo vedení Mute.

Martinov sólový projekt

Martinov sólový projekt

Martin v súčastnosti pracuje na svojom albume coververzií spolu s Paulom Freegardom a Andrew Philpottom.

Výsledky súťaže ‘Excited’

Výsledky súťaže ‘Excited’

Po dlhšom čase je tu konečne vyhodnotenie dlhodobej súťaže o DVD One Night in Paris. Pozrite si teda správne odpovede a či ste sa nestali jedným zo šťastlivcov, ktorý od nás dostanú pekné ceny.

Všetko najlepšie, Dave !

Všetko najlepšie, Dave !

Nezadržateľne sa blíži dátum narodenín Dave Gahana. 9. mája oslávi svoje okrúhle štyridsiate narodeniny. My prajeme Davidovi a jeho rodine všetko najlepšie, veža pevného zdravia, splnenie všetkých jeho snov, veľa úspechov s nastávajúcim projektom ako aj s DM.

Depeche Mode získali cenu ‘Danish Dance Award’

Depeche Mode získali cenu ‘Danish Dance Award’

21. apríla získali Depeche Mode spolu s Danny Tenaglia ocenenie za remix skladby I Feel Loved v kategórii "najlepší tanečný remix" počas odovzdávania Danish Dance Awards. Srdečne blahoželáme!

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č. 30

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č. 30

V tomto čísle nájdete informácie o pripravovanom parížskom koncerte z turné Exciter Tour, dva rozhovory s Alanom Wilderom a budeme vás informovať o depešáckych akciách, možnostiach doplniť vaše zbierky nosičov a ponúkneme vám niekoľko nových tričiek.

Gahan + Wilder = spolupráca ?

Gahan + Wilder = spolupráca ?

Schyľuje sa k malej senzácii a splneniu zbožného priania fanúšikov. Podľa zatiaľ dostupných informácií, Dave vo včerajšom rozhovore pre jednu rozhlasovú stanicu v New Yorku priznal, že požiadal Alana o spoluprácu na jeho sólovom albume. Alan sa však zatiaľ nevyjadril a preto je len otázkou času ako sa rozhodne.

Plány Mr. Gahana

Plány Mr. Gahana

Už v správach pred mesiacom sme vás informovali o rozhovoroch, ktoré poskytol Dave telefonicky pre rôzne americké rádiá. V týchto dňoch si môžte na oficiálnej stránke vypočuť všetkých desať rozhovorov. Prinášame vám niekoľko upresnení ohľadne Daveovho sólového projektu, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta približne v máji 2003 pod názvom, ktorý bude mať niečo do činenia s New Yorkom, ako pocta mestu za minuloročné teroristické útoky.

Depeche Mode na IRC

Depeche Mode na IRC

Slovenskí fanúškovia Depeche Mode založili IRC kanál #dmsk, kde si kedykoľvek môžete "pokecať" so spriaznenými dušami online. Nalaďte sa teda na rovnakú hudobnú vlnu a joinite sa na #dmsk