Reporáž z koncertu v nemeckej ARD TV

Nemecké národné televízie ARD a MDR priniesli vo svojom pravidelnom magazíne Brisant krátku reportáž o kolínskom koncerte Martina Goreho v klube E-werk. Asi dva a pol minútový príspevok sa začal skladbou In my other world a zábermi Martina na prechádzke po nábreží Rýnu.

Nasledovala stručná história jeho pôsobenia v DM so zábermi z nemeckej verzie klipy See you, kde Martin drží v rukách živé sliepky, zábermi z Personal Jesus, z videa Devotional a pár sekúnd z natáčania videa k singlu Stardust. Krátky prestrih z rozhovoru, kde spomenul, že sólový projekt dlho odkladal kvoli činnosti v kapele, čosi o jeho predstavách správnej coververzie a potom už zaznela I cast a lonesome shadow v živej verzií z koncertu. Celú reportáž uzavreli rozhovory s fanúšikmi priamo na mieste po skončení koncertu. Zvláštny detail patril chlapíkovi, ktorý akoby z oka vypadol Martinovi v jeho fetišistickom období.

Názory Devotees (4)

dmf.marty

 1    25. apríl 2003 o 21:14

Ach jo, kdybych o tom věděl včas, mohl jsem mrknout na ARD. Nejde to někde stáhnout?  :(

monghi

 2    25. apríl 2003 o 23:53

klud ... mininalne nemecki fans to daju urcite na web ...alebo dm.it ..ti su videami preslaveni .... urcite to nahravali…vsak tie stanice idu normalne cez Astru .. takze su dostupne v celej Europe.

Mira

 3    26. apríl 2003 o 12:27

Nemecka TV, nahravala ze zadnich pozic 3 kamerami pouze 3 prvni pisnicky.
Po skonceni koncertu lovili v hale fanousky a delali rozhovory, mj. i tim fetisist look like fanouskem.

Gabriel

 4    27. apríl 2003 o 20:10

Takze bezte na www.depechemodepage.de a v sekcii “news” je odkaz kde stiahnete tuto reportaz.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa