Nová coververzia ‘Personal Jesus’

Nová coververzia ‘Personal Jesus’

Švédska legenda Rock'n Rollu Williams Jerry vydal 17. júna svoj album s názvom Sweet Sixty 2002, na ktorom sa nachádza cover DM skladby Personal Jesus. Celý zoznam skladieb tohto albumu môžete zhliadnuť na webe www.ginza.se.

Fletcher zakladá vlastnú hudobnú značku !

Fletcher zakladá vlastnú hudobnú značku !

Všetky chýry kolujúce internetom sa potvrdili. Po tom, čo Andrew Fletcher začiatkom tohto roka predal svoju reštauráciu Gascogne, nenechal svoje aktivity dlho ľadom. Fletcher zakladá svoju vlastnú hudobnú značku, ktorej názov zatiaľ nie je známy, ale všetko nasvedčuje, že by to mohlo byť I-6.

Electronic Tribute to Depeche Mode

Electronic Tribute to Depeche Mode

Blížiace sa obdobie letných prázdnin a uhorkových sezón pre vydávanie hudby môže spestriť nová kompilácia coververzií Depeche Mode v podaní iných umelcov. 11. júna totiž vyšiel na značke Select-O-Hits tribute s názvom "Electronic Tribute To Depeche Mode" obsahujúci skladby:

Fanzine ‘Bong’ končí

Fanzine ‘Bong’ končí

Posledné vydanie oficiálneho časopisu Depeche Mode s názvom BONG pripravilo pre svojich predplatiteľov bonusové CD, ktoré skompiloval sám správca oficiálnych stránok depechemode.com, Daniel Barassi. Ako sám potvrdil pre depechemode.sk, CD obsahuje nasledujúce skladby.

Depeche Mode Special

Depeche Mode Special

Hudobná stanica VIVA v sobotnej premiére odvysielala hodinovú reláciu VIVA Special - Depeche Mode, zostavenú z rohovorov a z live skladieb DVD "One Night in Paris". Ak ste premiéru nestihli, je tu pre vás v pondelok (10.06.) o 19:00 pripravená repríza. Odohraté skladby: 1. The Dead Of Night 2. Dream On 3. Waiting For The Night 4. Enjoy The Silence 5. I Feel You 6. It's No Good 7. In Your Room 8. Personal Jesus 9. Never Let Me Down Again

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Just Can’t Get Enough od Enrique Iglesias

Niekedy sa cover verzia DM songu vydarí, niekedy nie. Či to tak bude platiť aj v prípade Enrique Iglesiasa, to posúdia na koncertoch jeho fanúškovia, keď budú mať to "šťastie" si vypočuť jeho verziu legendárnej Just Can't Get Enough, ktorú Enrique plánuje nasadiť do playlistu svojho nadchádzajúceho turné. Zdroj: www.bt.dk.

Fletcher na XFM

Fletcher na XFM

29. mája o 5:30 popoludní urobil A. Fletcher rozhovor pre Londýnske radio XFM, kde ho vyspovedal Tim Lovejoy. Mimo iného Fletcher rozprával, že skupina by mala začať pracovať na novom materiáli pre ďalší album už v priebehu nasledujúceho roka!

Depeche Mode tretí

Depeche Mode tretí

Los Angelské rádio KROQ známe svojou mimoriadne veľkou náklonnosťou k DM vyhlasuje každoročne z príležitosti "Memorial Day Weekend" rebríček "Najväčších kapiel všetkých čias" (The 106.7 Biggest KROQ Bands Of All Time). Ako inak, DM obsadili tretiu priečku.

Jack v šľapajách svojho otca…

Jack v šľapajách svojho otca…

Taliansky magazín "Repubblika" priniesol dvojstranové interview (podobné, aké urobil Dave naposledy pre MTV) ktorého hlavnou témou boli Davidove drogové problémy. Napriek tomu sa tu objavili aj informácie o jeho synovi Jackovi: "Chodí do školy v Anglicku, je veľký fanúšik U2, učí sa hrať na saxofón. Poslal som mu disky Johna Coltranea a Miles Davis. Neskôr objavil Janis Joplin. Ale ako ostatní chlapci v jeho veku, inklinuje tiež k Supergrass a Linkin Park".

Spoločnosť MUTE Records predaná !

Spoločnosť MUTE Records predaná !

Podľa posledných informácií, MUTE Records končí ako nezávislý label. EMI Music Group kúpila MUTE za 40 milión dolárov. Daniel Miller zostáva naďalej vo vedení Mute.

Martinov sólový projekt

Martinov sólový projekt

Martin v súčastnosti pracuje na svojom albume coververzií spolu s Paulom Freegardom a Andrew Philpottom.

Výsledky súťaže ‘Excited’

Výsledky súťaže ‘Excited’

Po dlhšom čase je tu konečne vyhodnotenie dlhodobej súťaže o DVD One Night in Paris. Pozrite si teda správne odpovede a či ste sa nestali jedným zo šťastlivcov, ktorý od nás dostanú pekné ceny.

Všetko najlepšie, Dave !

Všetko najlepšie, Dave !

Nezadržateľne sa blíži dátum narodenín Dave Gahana. 9. mája oslávi svoje okrúhle štyridsiate narodeniny. My prajeme Davidovi a jeho rodine všetko najlepšie, veža pevného zdravia, splnenie všetkých jeho snov, veľa úspechov s nastávajúcim projektom ako aj s DM.

Depeche Mode získali cenu ‘Danish Dance Award’

Depeche Mode získali cenu ‘Danish Dance Award’

21. apríla získali Depeche Mode spolu s Danny Tenaglia ocenenie za remix skladby I Feel Loved v kategórii "najlepší tanečný remix" počas odovzdávania Danish Dance Awards. Srdečne blahoželáme!

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č. 30

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č. 30

V tomto čísle nájdete informácie o pripravovanom parížskom koncerte z turné Exciter Tour, dva rozhovory s Alanom Wilderom a budeme vás informovať o depešáckych akciách, možnostiach doplniť vaše zbierky nosičov a ponúkneme vám niekoľko nových tričiek.