Coververzia ‘Policy Of Truth’

Coververzia ‘Policy Of Truth’

Belgický hudobník Vincent Venet urobil coververziu hitu "Policy Of Truth" avšak s francúzky naspievaným textom. Jeho album, na ktorom skladbu nájdete vychádza v polovici septembra.

Re-edícia ‘The Videos 86>98+’

Re-edícia ‘The Videos 86>98+’

25. novembra (Európa) vychádza pod značkou EMI re-edícia 2DVD pod názvom "The Videos 86>98+". Jedná sa o klasické "The Videos 86>98", avšak obohatené o 4 bonusové (nikdy komerčne nevydané) videoklipy a 3 promo rozhovory so skupinou. Re-edícia bude mať nový obal.

‘One Night In Paris’ zbiera vavríny

‘One Night In Paris’ zbiera vavríny

depechemode.com prinieslo informácie, že 2DVD "One Night in Paris" získalo 17. augusta 2002 cenu "Popkomm Music DVD Award" v kategórii "Best Live Recording / Best artist Documentary" (najlepšia živá nahrávka / najlepší dokument umelca), ktorú po prvý krát tento rok udeľovali v nemeckom Kolíne.

Depeche Mode - NDR 2 Radiokonzert

Depeche Mode - NDR 2 Radiokonzert

Dnes (02.09.2002) máte možnosť vypočuť si na nemeckej radio stanici NDR 2 reláciu s názvom Depeche Mode - NDR 2 Radiokonzert, ktorá začína o 21:00. Viac info na www.ndr2.de.

DM no.1 v rádiu WLIR

DM no.1 v rádiu WLIR

Newyorkské rádio WLIR 92.7FM, pre ktoré ako DM, tak aj Dave poskytol interview, zostavilo podľa hlasovania fanúšikov a poslucháčov rebríček Top 92 Modern Rockers of all time. Aké sú výsledky? 1. Depeche Mode, 2. U2, 3. The Cure, 4. Duran Duran, 5. The Smiths, 6. Blondie, 7. New Order, 8. Ramones, 9. Clash, 10. Nirvana, 11. Erasure,...

Gore je opäť otcom

Gore je opäť otcom

Pred časom sme Vás informovali, že Martinova manželka Suzanne pravdepodobne čaká dieťa. Tieto správy sa ukázali ako pravdivé a Martin sa stal 27. júla po tretí krát hrdým otcom syna, ktorému dal meno Calo (vyslovuj KAY-lo) Leon Gore. Srdečne blahoželáme !

Cover “Personal Jesus” od Johnny Cash

Cover “Personal Jesus” od Johnny Cash

Johnny Cash vydá 5. novembra 2002 pod producentskou taktovkou Ricka Rubina svoj štvrtý album s názvom American IV: The Man Comes Around, obsahujúci aj coververzie. V trackliste 15-tich skladieb budete môcť nájsť aj prerobený hit Depeche Mode - Personal Jesus (1989).

Ocenení Depeche Mode a J. Kessler

Ocenení Depeche Mode a J. Kessler

ILMC (International Live Music Conference) každoročne udeľuje ceny "Arthur Awards" podľa hlasovania svojich členov. V marci tohto roku prebehlo v Londýne hlasovanie, odkiaľ si DM odniesli ocenenie. Najskôr to bol manažér DM Jonathan Kessler, ktorý dostal "nálepku" Most Strokeable Manager.

‘It’s In Everyone Of Us’

‘It’s In Everyone Of Us’

depechemode.com prináša raritný videozáznam z roku 1996 natočený Jonathanom Kesslerom, ako Dave spieva v kostole (v škole USC, Los Angeles) skladbu "It's In Everyone Of Us".

‘One Night In Paris’ na ČT2

‘One Night In Paris’ na ČT2

9.8.2002 (piatok) na ČT2 môžete zhliadnuť koncert "One Night in Paris". V relácii, ktorá začína o 23:00 uvidíte koncert v pôvodnom znení s titulkami.

‘Behind The Wheel’ na Loveparade

‘Behind The Wheel’ na Loveparade

Na tohtoročnej techno party "Loveparade" ste si mohli vypočuť aj zremixovanú coververziu skladby Behind The Wheel v podaní DJ Hell.

Koncert ‘DM Revival Band’

Koncert ‘DM Revival Band’

Srdečne Vás pozývame na koncert skupiny DM Revival Band, ktorý sa uskutoční v piatok 26.07.2002 v Považskej Bystrici - klub Vrtuľa. Koncert sa začína o 21:30 a okrem dobrej nálady si pripravte na vstup 50,- Skk grin Prajeme príjemnú zábavu.

Happy Birthday DepecheMode.sk :-)

Happy Birthday DepecheMode.sk :-)

Rok sa stretol s rokom a 15. júla oslávilo depechemode.sk svoje prvé narodeniny. Čo povedať? Presne pred rokom bola spustená prvá verzia stránok a behom nasledujúcich mesiacov pribudli ľudia, ktorí na tento web doteraz prispievajú a starajú sa o Vaše príjemné čítanie. Tu mi neostáva nič iné, iba poďakovať Cvengovi, Monghimu, Adi, Lucke, dsd, Kinnovi, Risovi, Frantovi a Diablovi. Zároveň ďakujem aj Vám návštevníkom za Vašu pravidelnú návštevu a ohlasy.

Fletcherova hudobná značka ‘Toast Hawaii’!

Fletcherova hudobná značka ‘Toast Hawaii’!

depechemode.com potvrdilo informácie o Fletcherových aktivitách o ktorých sme vás informovali nižšie. Sú tu však malé upresnenia. Názov značky je Toast Hawaii, nie I-6! Prvou kapelou, ktorá začala produkovať pod touto hlavičkou je skutočne duo "Client". V súčasnosti vydali white label 10"singel, určený iba pre DJ-ov. Obsahuje dve skladby: "Client" (Harder Sex Mix) a "The Price Of Love" (Dub). Ukážky sú k vypočutiu na stránke projektu client-online.net.

Gahan na koncerte Davida Bowieho

Gahan na koncerte Davida Bowieho

David Gahan pripravuje práce na na svojom sólovom albume. Popri tom si zabehol pozrieť 11. júna koncert Davida Bowieho v Roselande (New York City), kde v zákulisí vznikla pekná séria fotografií ako s Bowiem, tak aj s členmi Soul Asylum a System of a Down.