David Beckham v tíme DM?

Londýnska pobočka agentúry Reuters priniesla zaujímavú informáciu, ktorá sa pridala k mnohým ďalším, súvisiacim s odchodom futbalovej hviezdy Davida Beckhama z Manchester United. O jeho služby nezažiadal nik iný, ako Martin Gore, "šéf" anglickej legendy Depeche Mode.

[b]Martin[/b]: "[i]Myslím, že by mohol do kapely priniesť čosi nové a ja by som si nemusel zvykať na nové meno a tiež je zvyknutý na to, že mu Posh a sir Alex hovoria, čo má robiť[/i]". Gore dúfa, že sa Beckham stane frontmanom kapely dovtedy, čo budú pripravené piesne na nový album. Beckham reagoval veľmi stručne, že do roku 2007 sa tak určite nestane. Samozrejme je treba túto správu brať ako vtip agentúry Reuters.

Názory Devotees (11)

Antilius

 1    16. jún 2003 o 08:40

Preboha, co to ma znamenat…

AvaAdore

 2    16. jún 2003 o 08:45

..asi by som nebola proti… raspberry :D

Milda

 3    16. jún 2003 o 13:12

:D :D :D

dsd

 4    16. jún 2003 o 17:30

...su fakt vtipni…:)

Antilius

 5    16. jún 2003 o 21:56

Skutocne tomu nerozumiem….a REUTERS neni len tak hocikto :o)
Pravda, je taka, ze keby mi tu zacal vyspevovat nejaky taky futbalista ako Beckham…po boku Martina Goreho, by som sa zo srdca zasmial a konecne by som po tych rokoch od mojej puberty dostal rozum a zbavil by som sa tohoto POPoveho osialu a mozno zacal respektovat nejakeho hudobnika Bona z U2…a povedal by som si ze to chce konecne ROCK.
Som rad, ze tieto solove projekty su…ale uz bolo toho dost, pocuvat v radiu kazdu celu hodinu, ze DM sa pravdepodobne rozpadne…a nech, ked je to pravda, tak ten M.Gore nemoze byt normalny, aj ked David Beckham, nie je len tak hocikto :o)
Ved je to ta najprimitivnejsia hviezda na oblohe…

monghi

 6    16. jún 2003 o 22:50

to Antilius: ked si das dokopy, kto je v Anglicku David Beckham a co sa okolo neho v sucasnosti deje, a zoberies fakt, ze Gore miluje futbal, co je nielen v UK velmi dobre zname, tak preco by Gore take cosi nemohol vyslovit ....a je v tom skryteho aj trocha sarkazmu na Gahanovu adresu

AvaAdore

 7    17. jún 2003 o 20:49

Antilius> Ved tu z Beckhama nikto nerobi Billa Gatesa, ale hrat ako on vie malokto a jeho popularita je celkom pochopitelna - vzhladom na to, co pre Anglicanov znamena football. Priklanam sa k monghimu, zvlast ak je martin taky milovnik tohto sportu.  :cool:

Roman

 8    17. jún 2003 o 23:24

Tu najprimitivnejsiu hviezdu z neho spravili media. On moze len za to, ze je futbalova hviezda.

cvengo

 9    18. jún 2003 o 07:49

tak to je pekne suchy vtip
a nie je to ziadna hviezda

Depeshak

 10    19. jún 2003 o 19:47

Ale ako poznam agenturu Reuters, opat doslo k omylu.Pracuju tam len sami blbci.

Pravdiva sprava:

Londýnska pobočka agentúry Reuters priniesla zaujímavú informáciu, ktorá sa pridala k mnohým ďalším, súvisiacim s odchodom Martina L. Gore-a z anglickej legendarnej kapely Depeche Mode.
O jeho služby nezažiadal nik iný, ako David Beckham, futbalova hviezda Klubu Manchester United.

Martin: “Myslím, že by som mohol do klubu priniesť čosi nové a ja by som si nemusel zvykať na nové meno a tiež je zvyknutý na to, že mu Posh a sir Alex hovoria, čo má robiť”.Beckham dúfa, že sa Gore stane kapitanom muzstva dovtedy, čo budú pripraveni na prezentaciu Majstrostiev sveta v roku 2004.Gore reagoval veľmi stručne, že do roku 2007 sa tak určite nestane.

Prave som to stiahol z dobre informovanych zdrojov agenturi Reuters…

Veronika

 11    11. február 2005 o 22:41

Davi je fantasticky!!!!!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa