Aktualizácia na Martinovej a Davidovej stránke

Aktualizácia na Martinovej a Davidovej stránke

Keďže termín vydaní sólových albumov je stále bližšie a bližšie, tak aj internetové stránky Goreho a Gahana sú každým dňom bohatšie o novinky. Na Martinovej stránke sa objavili streamované ukážky prvých troch songov z albumu v plnej verzií a na Davidovej stránke si môžte pozrieť krátke video interview a obal jeho pripravovaného albumu.

Prvým singlom bude ‘Dirty Sticky Floors’

Prvým singlom bude ‘Dirty Sticky Floors’

Internetový portál Billboard.com priniesol článok o pripravovanom Gahanovom debute. Okrem už známych faktov ozrejmil navyše názov úvodného singla z albumu "Paper Monsters", ktorý bude obsahovať 10 skladieb. 19. mája teda Dave odštartuje singlom k skladbe "Dirty Sticky Floors" (Špinavé lepkavé podlahy), ako však naznačuje titul, určite to nebude uspávanka. Zdroj: www.billboard.com

Fonty ‘Paper Monsters’

Fonty ‘Paper Monsters’

Opäť prinášame niečo pre tých, ktrorí potrebujú aktuálne PC fonty. Tentokrát v Media - Fonty nájdete riešenie, ako napísať kostrbaté písmo "dAVE gAHAN" na jeho pripravovanom albume "Paper Monsters".

Aktualizácia Martinovej stránky

Aktualizácia Martinovej stránky

Na Martinovej stránke sa objavila tretia ukážka z pripravovaného albumu Counterfeit², "I Cast A Lonesome Shadow". Zároveň pribudli nové pozadia do sekcie Gallery.

CLIENT naživo v Kodani

CLIENT naživo v Kodani

Ďalší úspešný DJ-ský set majú za sebou Andy F a Client s ktorým sa 28. februára predstavili v Kodaňskom klube Rust. Client vo svojom sete odohrali aj niekoľko noviniek zo svojho pripravovaného albumu. Na sucho a bez úspechu neobišiel ani Andy, ktorý svoj set odpálil vynikajúcimi remixami I Feel You, Personal Jesus a údajne bolo počuť aj zvuky z Walking In My Shoes.

Zmena Gahanovho koncertu v Prahe!

Zmena Gahanovho koncertu v Prahe!

Došlo k definitívnym zmenám v termíne pražského gahanovho koncertu v rámci "Paper Monsters Tour". David teda vystúpi v T-Mobile Arena 24.6.2003 (utorok). Cena lístka je 910,- Sk (690,-Kč) + poštovné, balné a poistenie. Pri osobnom odbere iba základná cena lístka. Objednávať môžete:

DaveGahan.com online

DaveGahan.com online

Stránka DavidGahan.com bola spustená. Zatiaľ je dostupná iba časť s nekompletnými termínmi koncertov a tlačovou správou. Názov Gahanovho albumu je "Paper Monsters".

Tracklisty singla ‘Stardust’

Tracklisty singla ‘Stardust’

Martinova stránka dnes priniesla tracklisty singla, 12'' singla a DVD singla "Stardust". Dátum vydania 14. apríl 2003 (UK), katalog. číslo Mute - 12/CD/DVD MUTE 296 (UK)

Novinka od Client

Novinka od Client

Na oficiálne stránke projektu Client, ktorému šéfuje božský Andy, je opäť k dispozícií čerstvá audio novinka, čo by ukážka z pripravovaného albumu.

David na najväčšom európskom festivale

David na najväčšom európskom festivale

A je to tu. David Gahan si to namieril aj do svätyne rockového sveta, ktorá sídli v dánskom Roskilde. Práve tu sa každý rok koná najväčší európsky hudobný festival. Takže, ak nemáte čo robiť v dňoch 26-29.júna, hor sa do Dánska.

Counterfeit² na internete 2 mesiace pred vydaním

Counterfeit² na internete 2 mesiace pred vydaním

Tak sa to po dvoch rokoch stalo opäť. Martinov druhý sólový projekt Counterfeit² už niekoľko hodín cirkuluje po internete v Mp3. Úroveň prevedenia skladieb je skutočne dobrá a predčí aj ich originály.

Vyšlo nové číslo Halo - 33

Vyšlo nové číslo Halo - 33

Ako zvyčajne v ňom nájdete najnovšie správy o skupine, mnoho článkov (Zoufalá depeche mode 1996, históriu 1992 - obdobie nahrávania albumu SOFAD), súťaž o 2DVD "The Videos 86>98+", aktuálne ceny nahrávok DM, návody na nájdenie skrytých bonusových skladieb na DVD vydaniach One Night in Paris a reedícii The Videos. Samozrejme nechýbajú zoznamy pripravovaných DM partys. Príjemné čítanie.

Ukážky Martinových skladieb online

Ukážky Martinových skladieb online

Na Martinovej stránke sú od dnes k vypočutiu ukážky prvých dvoch skladieb z albumu Counterfeit² - In My Time Of Dying a singlová Stardust. Štýl hudby dosť pripomína postupy z Excitera, čo nenadchne odporcov tohoto albumu.

Fonty Counterfeit²

Fonty Counterfeit²

Pre tých, ktorí vytvárate napr. plagáty, je nevyhnutné mať v zásobe "depešácke" fonty, ktoré imitujú grafiku písma na obaloch a singloch DM. Po pátraní podobného fontu, aký bol použitý na Counterfeit² som na jeden narazil. Najzaujímavejšie však je to, že ten font je úplne totožný. Jeho názov je XBand Rough a nájdete ho v časti Media - Fonty.

Nová biografia DM 1980 - 2002

Nová biografia DM 1980 - 2002

4. marca sa na pulty nemeckých kníhkupectiev dostane nová biografia Depeche Mode, zachytávajúca celú doterajšiu históriu kapely. Smolou je, že zatiaľ vychádza len v nemeckom jazyku za cenu 8,95 €.