Vyhraj voľný vstup na Release Party v Bratislave

Očakávaná "Playing the Angel" Release Party v Bratislave (22.10.2005) sa nezadržateľne blíži a my vám ponúkame možnosť získania šiestich voľných vstupov na túto akciu. Stačí, ak nám do 21.10. (do 12:00) zašlete správnu odpoveď na otázku:

V akom klube sa uskutoční "Playing the Angel" Release Party v Bratislave?

Do súťaže sa môže zapojiť každý iba jeden krát a akceptovaná bude iba jedna a prvá odpoveď z jednej emailovej adresy. V subjekte emailu uvádzajte "Sutaz". So správnou odpoveďou uvádzajte aj svoje meno a priezvisko, prípadne tel. kontakt pre oznámenie výhry.

Zo správnych odpovedí budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú voľný vstup pre seba a svojho partnera po preukázaní sa občianskym preukazom pri vstupe. Výsledy súťaže budú zverejnené 21.10. o 13:00 na depechemode.sk.

E-maily, ktoré nebudú obsahovať správnu odpoveď a celé meno súťažiaceho, nebudú zaradené do žrebovania. Rovnako aj všetky odpovede, ktoré zašle jeden súťaźiaci viac krát z rôznych emailových adries sa do osudia nedostanú. Prosím, buďte féroví voči ostatným, ktorí o vstupy súťažia. Nepodvádzate tak nás, ale ostatných.

Prajeme veľa šťastia!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa