Nový album Depeche Mode? Indície a klepy

Priebežne aktualizovaná správa, ktorej prirodzeným vyvrcholením by malo byť oficiálne oznámenie kapely o nahrávaní nového materiálu. Nájdete tu indície a klepy, ktoré by mali naznačovať, že sa Depeche Mode znovu prebúdzajú k životu.

21.09.2021

Jennifer Gahan zverejnila na Instagrame fotku s textom NY2LA.(instagram.com)

Predpokladá sa, že Dave cestoval do Los Angeles s ňou a v Kalifornii sa uskutoční stretnutie Depeche Mode za účelom plánovania budúcnosti kapely.

21.09.2021

Chris Sanchez, fanúšik DM, stretol Martina Goreho s manželkou v Santa Barbare počas ich prechádzky so psom. (instagram.com)

Dúfajme, že v nasledujúcich dňoch Martin stretne aj členov svojej kapely a jej manažéra ;)


08.10.2021

Dave Gahan v rozhovore pre MNE spomenul aj Martina Goreho. Potvrdil, že v roku 2022 majú v pláne sa stretnúť ohľadne budúcnosti Depeche Mode.

"Som naozaj hrdý na to, čo všetko sme s Depeche Mode urobili. Myslím, že to prichádza časom a vekom. Martin minulý rok vypustil nahrávku, ktorá sa mi naozaj páči. Naozaj som si kúpil jeho kópiu, pretože inak by som sa necítil dobre. Viem, že aj (Martin) sa potuluje po svojom štúdiu, takže hádam niekedy v budúcom roku sa stretneme. Našťastie sa aspoň porozprávame o tom, ako to obaja cítime, že by sme sa mohli pohnúť ďalej."

Celý rozhovor: nme.com

5.4.2022


Martin Gore sa zúčastnil koncertu Gary Numana vo Ventura Music Hall, California, ochotne venoval aj čas fanúšikom Depeche Mode. Bryan Do k svojej fotke s Martinom na Facebooku poznamenal:

"Rozprávali sme sa a áno, ďalší album Depeche Mode prichádza. Nie hneď, ale Martin povedal, že chlapci začnú znovu spolupracovať hneď, ako to bude možné, najmä sa pokúsia nájsť čas s Daveom."


Forka: Amanda Olivas (@panda_ghuleh)

26.5.2022

Andy Fletcher podľahol vo veku nedožitých 61 rokov disekcii (pretrhnutiu) aorty.

Aj keď Andy hudobne aktívne neprispieval do tvorby Depeche Mode, všetci budeme musieť počkať, kým sa zostávajúci členovia Depeche Mode spamätajú z tohto šoku a budú schopní pokračovať v plánovaní nahrávania nového hudobného materiálu. RIP Andy!

[26.05.2022] Zbohom, Andy ... a ďakujeme za všetko, čo si kedy pre nás urobil :(
[20.06.2022] Posledná rozlúčka s Andym Fletcherom
[27.06.2022] Depeche Mode zverejnili príčinu smrti Andyho Fletchera


15.8.2022 - facebook a instagram Depeche Mode: Finding stability in what we know and love, and focusing on what gives life meaning and purpose.

Článok: Martin a Dave opäť v štúdiu, spoločne!

Názory Devotees (90)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa