LP reedície albumov Recoil v predaji 7. októbra + Alanov komentár

Po LP reedíciách albumov Dave Gahana a Martina Goreho je pripravené vydanie dvoch albumov projektu Alana Wildera - Recoil.

LP Liquid (2000) a subHuman (2007) mali byť uvedené do predaja 5. augusta, avšak termín sa posunul na 7. októbra 2022.

Je potrebné poznamenať, že sa nejedná o remastering albumov, ale len o znovu-vydanie nahrávacou spoločnosťou vrátane digitálneho downloadu, čo je iba identická kópia albumov vydaná v minulosti na CD.

Infromácie a predaj nájdete na predajných platformách, napr. www.juno.co.uk/artists/Recoil/

Alan Wilder: "Keďže som albumy Recoil v celej svojej dĺžke nepočul už celé roky, tak požiadavka Mute, dôkladne preskúmať testovacie výlisky so sebou priniesla nutnosť opätovne sa sústrediť na všetky detaily. Bolo to prekvapenie a dobrodružstvo zároveň počuť to všetko nanovo, kedy som zároveň, a možno naozaj po prvýkrát, mohol prežiť všetky tie detaily, na ktoré som buď zabudol alebo som ich v danom čase úplne nedocenil."

Názory Devotees (2)

Gabriel

 1    9. august 2022 o 17:23

Oficiálne už  aj na mutebank.co.uk
https://mutebank.co.uk/collections/recoil

Owe Cz

 2    10. august 2022 o 12:29

Zdravím, informoval jsem se ve svém oblíbeném obchodě a zítra je budou mít v nabídce asi za 650,- kč kus. V přepočtu při platbě kartou to dělá £22. Zatím budou k dispozici vinyly Liquid a subHuman. Asi za týden vyjde nový katalog, tak snad přibude i Unsound Methods včetně cédéček.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa