Šedá eminencia kapely (1986)

Šedá eminencia kapely (1986)

Trochu "bulváru" v podobe rozhovoru s Alanom Wilderom, ktorý bol svojho času uverejnený v populárnom magazíne Bravo, preslávenom pochybnou pravdivosťou informácií.

Celý článok je dostupný iba členom webu.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa

Názory Devotees (8)

Kubec

 1    14. január 2025 o 08:27

Zaujimavy rozhovor. Zaujali ma najma dve veci: 1. ta ilustracna fotka - vieme o nej nieco viac? Kde vznikla, kedy a kde?  a 2. ze Alan ma vlastny filmovy material, ktory dal dohromady - opat podobna otazka, vieme o tom nieco viac? Vydal niekedy nieco? Nepamatam si, ze by som sa s takouto informaciou stretol uz v minulosti a z DM je uz tak dlho prec, ze by ma prekvapilo, ak by nieco pustil, pokial to uz davno neurobil.


Monghi

 2    14. január 2025 o 18:42

@Kubec: ta fotka ... internet ... netusim odkial presne to je ... resp. pokial myslis fotografiu v clanku, tak ta je z BC tour 1986, nedavno sa objavila na facebooku, ale presnu lokaciu koncertnej zastavky si uz nepamatam ... tusim som to videl aj na profile Depeche Mode UK ... a pokial ide o ten “filmovy material” ... to je skor odkaz na Alanov sukromy filmovy archiv zivota Depeche Mode. Je zname, ze Alan velmi casto so sebou nosi videokameru, tocil kapelu pri roznych situaciach, napr. legendarne zabery futbaloveho timu DM pochadzaju prave z Alanovej kamery ... a to, ze su tam nepublikovatelne veci, ze zrejme pochopitelne smile kameru mal zrejme casto aj na zurkach kapely smile


Kubec

 3    15. január 2025 o 08:28

Ahoj Monghi - dakujem! Samozrejme, myslel som tu fotku v clanku, kde sedia v nejakej “vyzierarni” 3. cenovej skupiny (nie Alana na hornej fotke). Mozno sa najde niekto, kto bude vediet o nej viac grin


Monghi

 4    15. január 2025 o 13:56

@Kubec: v jednej diskusii som nasiel poznamku “catering room at the NEC Birmingham ...” ale je to neoverena info ...


somebody

 5    17. január 2025 o 17:44

Ahoj Monghi, ved toto som tu prelozil z casopisu BRAVO uz v roku 2009
https://www.depechemode.sk/magazin/clanok/alan-wilder-moji-rodicia-ma-nutili-hrat-na-klaviri


Monghi

 6    21. január 2025 o 07:34

@somebody: hmm ... vidis, v tom oceane clankov tohto webu je viac ako pravdepodobne, ze niektore tu budu aj 2x ... ja sam uz musim pri hladani dalsich clankov na preklad kontrolovat, co uz prelozene vo svojom archive mam, co nie a potom skusat vyhladavanie na dm.sk, ktore nie vzdy zobrazi ziadany vysledok ...


bob3

 7    22. január 2025 o 03:31

https://youtu.be/4ZWKwCQld-U?si=yEYxQkTNyn82Ybt8


radoo

 8    25. január 2025 o 11:58

Pri televíznych vystúpeniach ma nepustili na javisko…....................nevidel som ziadne video, kde by vystupovali po odchode Vinca v trojici.


Pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa