‘Excited’

‘Excited’

MUTE Records vydalo promo pásku pre nadstávajúce DVD "Exciter Live" pod názvom "Excited Trailer" (unmastered). Dĺžka záznamu je 9 min a 12 sek. a obsahuje krátke live ukážky zo skladieb "Waiting for the Night", "Personal Jesus" a "Never Let Me Down Again" plus rozhovory v zákulisí. Členovia skupiny odpovedajú na otázky ako "Si poboľný?" a "Si nervózny pred tým ako ideš na pódium?".

Depeche Mode na Soudtracku !

Depeche Mode na Soudtracku !

Uznávam, je to trochu prehnaný titulok. Lož to celkom tiež nie je, pretože sa jedná iba o coververzie skladieb DM na soundtracku, konkrétne k filmu "Not Another Teen Movie". Skladbu But Not Tonight si na mušku zobrali Stone Temple Pilots!

Takmer jednou vetou…

Takmer jednou vetou…

depechemode.com neobstálo v konkurencii nominovaných web stránok na MTV Europe Music Awards. Aj keď fanúšikovia DM boli mimoriadne hluční a skandovali pred samotným vyhlasovaním (a nielen počas neho) "Depeche Mode" nebolo to nič platné.

MTV Europe Music Awards na FUN Rádiu

MTV Europe Music Awards na FUN Rádiu

Nie všetci majú možnosť pozerať v priamom prenose odovzdávanie cien MTV Europe Music Awards, kde medzi hudobnými hosťami vystúpia aj depešáci. FUN radio vám však prinesie túto show naživo. Pre zábudlivých pripomínam, že ak budete mať 8. novembra o 21:00 vypnutý televízor, alebo rádio, vedzte že prídete o veľa!

Jednou vetou…

Jednou vetou…

Tešte sa na videoklip Freelove, ktorý môžete zhliadnuť v hitparáde Eso na TV Nova už tento víkend.

DVD ‘Freelove’

DVD ‘Freelove’

Všetci fanúšikovia sa určite tešia na živé video, ktoré natáčal Anton Corbijn v Paríži. Predpokladaný dátum vydania by mal byť v máji 2002 (zatiaľ oficiálne nepotvrdené). Malú ochutnávku nám však poskytne už DVD singel Freelove. Bude obsahovať jedno video a dve audio stopy. A čo budete môcť na DVD vidieť?

Children Of Depeche Mode…

Children Of Depeche Mode…

... je názov projektu, z ktorého vznikla tribute kompilácia Depeche Mode. Children of Depeche Mode je tak po švédskom, nemeckom, americkom, poľskom, ruskom, estónskom a argentínskom tribúte zbierkou prerobených hitov v podaní francúzskych kapiel.

Víťazi remixérskej súťaže sú známi

Víťazi remixérskej súťaže sú známi

Najväčšia internetová remixérska súťaž v histórii usporiadaná webom acidplanet.com a Sonic Foundry o najlepšie remixy skladieb Dream On a I Feel Loved má už svojich víťazov. Tak ako MUTE sľúbila, teraz vydáva promo singel s trinástimi najlepšími výtvormi. Nájdete tu svoj remix?

Natáčaný parížsky koncert

Natáčaný parížsky koncert

Včerajší a predvčerajší parížsky koncert bol natáčaný 13 kamerami a na mieste sa nachádzalo mobilné štúdio. Táto skutočnosť môže fanúšikov iba tešiť, pretože to naznačuje možnú realizáciu živého videa (VHS, DVD), prípadne aj audio záznamu. Nič však doposiaľ nebolo oznámené ani potvrdené, takže sa jedná zatiaľ iba o dohady.

DM na plný plyn

DM na plný plyn

Prinášame vám krátky výpis toho, čo môžete v najbližších dňoch zhliadnuť v TV.

DM na MTv Europe Music Awards 2001

DM na MTv Europe Music Awards 2001

V roku 1987 na odovzdávaní cien MTV Music Awards vystúpili DM naživo so skladbou Strangelove.

Potvrdenie dátumu vydania singla ‘Freelove’

Potvrdenie dátumu vydania singla ‘Freelove’

Podľa informácií hudobných distribútorov Playground Music a Virgin Spain, bolo potvrdené presunutie dátumu vydania tretieho singla Freelove z albumu "Exciter" a to z 22. októbra na 5. november. Bol zverejnený tiež grafický návrh obalu.

Žeby Dave nevládal ?

Žeby Dave nevládal ?

Po internete a hlavne v diskusných fórach koluje mnoho informácií, dohadov a fám o tom, prečo DM prestali hrávať na koncertoch skladbu I Feel Loved. Nie je pravda, že je to kvôli náročnosti skladby.

Flood + Depeche Mode = Freelove

Flood + Depeche Mode = Freelove

Mnoho zasvätených vie, že skupina Depeche Mode vytvorila svoje vrcholné diela Violator a Sogs Of Faith And Devotion pod producentským vedeným slávneho Flooda.

Všetci sú v poriadku

Všetci sú v poriadku

Tragické udalosti v New Yorku a Washingtone vyvolali mnoho otázok, kto ostal nezvestný pod troskami Svetového Obchodného Centra (WTC).