Gareth Jones spolupracovať nebude !

Gareth Jones spolupracovať nebude !

Podľa informácií hudobného servera side-line.com je definitívne rozhodnuté, že Gareth Jones nebude spolupracovať s Martinom Gorem pri nahrávaní cover albumu, pokračovania projektu Counterfeit e.p, z roku 1989. Túto informáciu potvrdil redaktorom side-line.com osobne Gareth Jones prostredníctvom e-mailomu 5. marca.

Svetelný park pre Exciter Tour

Svetelný park pre Exciter Tour

Firmy, ktoré zabezpečovali svetelné efekty a aparatúru pre Exciter Tour, prinášajú na svojich stránkach malú štatistiku. Zdroje: lite-alternative.com, xlvideo.tv

‘One Night in Paris’ na ORF1

‘One Night in Paris’ na ORF1

Konečne sa vysielanie záznamu o ktorom sa v súčasnosti veľa hovorí dostane aj do "našich" lokalít. Rakúska TV ORF1 bude vysielať 14. marca v relácii "Kunst-stucke" 55 minútovú časť spomínaného koncertu pod názvom "'Live in Paris". Vysielací čas je 1:40 nad ránom, takže sa človek opäť raz nevyspí grin

Predajnosť albumov DM

Predajnosť albumov DM

Prinášame vám stručnú štatistiku celosvetového predaja albumov Depeche Mode.

Dave v rádiu WLIR

Dave v rádiu WLIR

David sa 6. marca zúčastnil interview v newyorskom rádiu WLIR (Long Island Radio). Interview, ktoré ste mohli počuť aj v priamom prenose cez internet trvalo približne 15 minút a prebehlo v rámci "reklamnej kampane" pre PPV vysielanie záznamu "One Night in Paris" v USA.

Zhliadni a vyhraj!

Zhliadni a vyhraj!

Tak znie upútavka na blížiacu sa premiéru koncertu nazvaného "One Night in Paris", o ktorej sme Vás už informovali. Po odvysielaní koncertu (8. marca) tak máte možnosť odpovedať na tri zvedavé otázky a získať aktuálnu Martinovu výstroj z Exciter Tour a Exciter Tourbook podpísaný členmi kapely. Súťaž nájdete na adrese mktgservices.com. Prajeme veľa šťastia! Podrobnejšie informácie o koncerte nájdete na depechemode.com.

Martin Gore vydá album coververzií

Martin Gore vydá album coververzií

Prvý marcový deň bol v znamení dobrých správ o DM. Server cdnow.com zverejnil článok, v ktorom Martin Gore rozpráva o vydaní nasledovníka sólového albumu Counterfeit e.p. (1989). Opäť sa bude jednať o zbierku Martinových obľúbených coververzií, ktoré majú byť vydané ešte tento rok!

Single Box 4.

Single Box 4.

Na svetlo sveta opäť vykúkajú oficiálne nepotvrdené informácie a úvahy o vydaní "Single box 4". Projektu, ktorý bol ohlasovaný a mal byť zrealizovaný MUTE Records už v roku 1997 sa takto možno konečne fanúšikovia dočkajú. Box by mal obsahovať single z obdobia albumov MFTM, Violator a SOFAD.

Bude Martin Gore otcom ?

Bude Martin Gore otcom ?

Podľa informácií na internete, bolo pravdepodobný dôvod zrušenia letného turné to, že sa Martin má stať opäť otcom. Aj keď sa ukázalo, že turné kvôli tomu zrušené nebolo, Martinova manželka Suzanne vraj skutočne čaká ich už tretie dieťa. Ak je to pravda, gratulujeme a veríme že po dvoch dcérach (Viva Lee a Eva Lee) to bude chlapček.

DM Spy

DM Spy

Čo to je? Dosť ťažko sa to vysvetľuje. Proste to treba vidieť ! Pozor ! Je to DM spy - depešácky bulvár. Držte si odstup, všetko čo si v tomto on-line občasníku prečítate nie je pravda ! Príjemnú zábavu na depechemode.cz/spy.

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č.29…

Vyšlo nové číslo FCzinu HALO č.29…

V tomto čísle nájdete DM, MUTE a FC news, informácie o singloch "Freelove" a "Goodnight Lovers" a 2DVD "One Night in Paris", biografické články "1990-2001 příběh Depeche Mode" a "Blank Celebration (Biela oslava)", preklad textu "I Am You" a mnoho ďalších informácií.

Mission s ‘Never let me Down Again’

Mission s ‘Never let me Down Again’

Ďalšou zo skupín, ktorá si do parády vzala skladbu DM, je "Mission". Druhý singel "Shine Like the Stars (edit)" z albumu "Aura" bude obsahovať doteraz nevydaný cover "Never Let Me Down Again". 7" singel bude mať prísne limitovaný náklad iba 500 kusov, ktorý bude jednotlivo číslovaný a podpísaný členmi skupiny Mission. Singel bude vydaný 4. marca 2002.

Coververzie - príliš rýchla Sandra

Coververzie - príliš rýchla Sandra

Ešte neuplynul ani rok od vydania albumu Exciter, a už sa chopia jeho skladieb umelci. Sandra, u nás známa hlavne z 80-tych rokov hitmi ako "Maria Magdalena" a "Hiroshima", vydá na svojom najnovšom albume s názvom "The Wheel Of Time" 22. apríla prerobenú skladbu Freelove ! Čo dodať ? Uvidíme, ako sa manželka Michaela Cretu (projekt Enigma) zhostila tejto balady. (sandranet.com)

Summer Tour sa konať nebude!

Summer Tour sa konať nebude!

Podľa zatiaľ dostupných informácií sa na oficiálnej stránke depechemode.com v najbližšej dobe objaví jednoznačné stanovisko manažmentu skupiny, v ktorom sa vyjadrí ku kolujúcim informáciám a špekuláciám ohľadne "letnej" časti Exciter Tour.

One Night in Paris - The Exciter Tour 2001…

One Night in Paris - The Exciter Tour 2001…

... je záznam koncertu Depeche Mode z The Palais Omnisports de Paris Bercy, ktorý natáčal Anton Corbijn. Koncertný film bol natočený vo formáte anamorphic 16:9 Digital Betacam s použitím 13 kamier. Premiéra celého vystúpenia bude 8. marca na platenom okruhu amerických TV staníc (DirecTV, EchoStar, iN DEMAND, TVN).