Tlačová konferencia v Berlíne

Personal Jesus v The Voice Česko Slovensko

Včera ste mali možnosť vidieť a počuť v relácii The Voice Česko Slovensko vystúpenie súťažiaceho Jakuba Moulisa so skladbou Personal Jesus. Ako skladbu zvládol, môžete posúdiť vo videu.

Názory Devotees (7)

Peteman

 1    19. máj 2019 o 13:20

To je v tých súťažiach furt samý Personal alebo Enjoy. Rešpekt môj si získa ten súťažiaci čo vytiahne niečo iné než maximálne prefláknuté hity.

Gabriel

 2    19. máj 2019 o 16:34

@Peteman: skladby vybera produkcia, nie sutaziaci. Daju mu akurat tak na vyber z niekolkych skladieb.

Peteman

 3    19. máj 2019 o 22:21

@Gabriel [#2]: Aha. A produkcia dá samozrejme len to čo každý pozná. Existuje ešte menšia skupinka všeobecnejšie známych hitov ako napr. Neverlet, Wrog, možno Qeustion of Time, PAP…ale tamtie dva fakt bezpečne vedú.

Gabriel

 4    19. máj 2019 o 22:59

@Peteman: presne tak. Je to TV show a vsetko podlieha dramaturgii, ku skladbam maju vymysleny stage, scenu a tanecny doprovod apod. Stavaju okolo vystupenia pribeh.

Spomenul som si na prihodu z 2006, pred prvym koncertom DM v Bratislave robilo Fun Radio vikend s DM. Uz si celkom nepamatam, s cim ma oslovili. Tusim ohladne nejakych informacii o DM apod. Samozrejme, myslel som si, ze pocas takeho vikendu zahraju od DM vselico. Nakoniec ked ma zavolali do studia a pozeral som sa do pocitaca, kde mali databazu skladieb, zistil som, ze tam maju par skladieb DM, ktore tocili aj v normalnom vysielani. Vysvetlili mi, ze oni “mozu” hrat iba to, co ludia poznaju a je uz akousi klasikou. Takze Enjoy, NLMDA, It’s No Good, Strangelove, Just Cant Get Enough, Precious. No a pocas toho vikendu som pochopil, ze oni vlastne kazdu hodinu zahrali 1-2 skladby + nejaka story okolo DM a promo ku koncertu.

vocal

 5    20. máj 2019 o 08:38

Myslím si, že to je tak v každom rádiu ... aj keď už boli aj výnimky.

Gabriel

 6    20. máj 2019 o 14:22

Trosku iny level…. Enjoy The Silence (Florian Desbaillet)
https://www.youtube.com/watch?v=49sjO1XzYRQ

Q

 7    20. máj 2019 o 21:43

Stále to hovorím, šikovné prsty a dobrý nástroj robia divy… smile Kráľ Miroslav zahral princeznej Krasomile z Půlnočního království “Rozvíjej se poupátko” a dostal “sladký polibek”... Dnes zahráš takúto verziu “klasiky” a ostaneš sám v kuchyni… smile Ja neviem, svet si vôbec neváži romantikov… smile

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa