Jean-Michel Jarre: Martin Gore nemá na spoločný projekt teraz čas

Nestor elektronickej hudby Jean-Michel Jarre, usporiadal v utorok 19. apríla 2015 živé vysielanie, aby odpovedal fanúšikom na ich otázky v súvislosti s nadchádzajúcim albumom Electronica 2: The Heart Of Noise, na ktorom každá zo skladieb vznikla zo spolupráce s inými umelcom.

Prostredníctvom Facebooku stihol odpovedať iba na malú časť, z pár tisícok položených otázok. Samozrejme, nechýbali ani otázky súvisiace s Depeche Mode ohľadne spolupráce, či dokonca živého vystúpenia. Jean-Michel odpovedal na jednu z nich: "Zvažovali ste po spolupráci s Vince Clarke aj spoluprácu s Depeche Mode a konkrétne Martinom Gore?".

Jean-Michel odpovedal: "Vlastne po práci s Vince Clarke vzišla zaujímavá myšlienka osloviť Martina Goreho pre spoluprácu na remixe skladby "Automatic". Avšak bol zaneprázdnený, pretože práve začal pracovať na nasledujúcom novom albume Depeche Mode. Takže verím, že do budúcnosti to vyjde a budem rád s Martinom spolupracovať. Je skvelým umelcom."

Odpoveď na otázku o Depeche Mode nájdete v čase od 9.30.

Zdroj: Facebook profil Jean-Michel Jarre.

Forced To Mode (Live) / Košice, Bratislava, Žilina / Depeche Mode After Party

Názory Devotees (4)

dvestotri

 1    24. apríl 2016 o 18:01

Tak toto by mohla byt zaujimava spolupraca. Ved vzdy ked pocujem skladbu Peace, tak ma napadne Jean Michel Jarre grin


jozefst

 2    25. apríl 2016 o 13:01

“Takže verím, že do budúcnosti to vyjde a budem rád s Martinom spolupracovať. Je skvelým umelcom.” Od Jarreho to bola pekná pocta. Zlepšilo mi to náladu grin.


bel canto

 3    26. apríl 2016 o 07:05

Oxygene, Equinove a Magnetic Fields boli moje 3 svate graly este predtym ako som sa trvalo prisal na DM infuziu. JMJ je pre mna neprekonatelny, na tieto jeho dokonale kusky ostatni len pozerali, co sa deje. Tazky borec.


tommy

 4    26. apríl 2016 o 13:53

Ja keď počujem Peace, tak ma napadne, že aj veci z prvej platne ako Puppets alebo Photographic znejú v porovnaní s ňou ako synthisymfónia… grin Ale k téme - osobne si myslím, že Martin by to počas prestávky pri stolnom futbale dokázal zremixovať za pár hodín…


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa