depechemode.sk odporúča Client.sk

Predstavujeme vám prvý slovenský fanweb britskej elektronickej hudobnej skupiny CLIENT. Nájdete na ňom aktuálne novinky, recenzie a komentáre, oficiálne a neoficiálne fotografie a určite aj veľa iných zaujímavostí, ako napríklad úplne prvý oficiálny pozdrav od dievčat pre slovenských fanúšikov, historicky prvé slovenské interview, ktoré pre vás pripravil krto - to všetko len na www.client.sk.

Myšlienka vypustiť na svetlo sveta slovenský web venovaný tejto elektronickej hudobnej lahôdke sa prihrievala už dlhšiu dobu. Rozhodujúci impulz prišiel ale až v nedeľu 4. decembra 2005, v skorých ranných hodinách, počas nášho návratu z ich DJ vystúpenia v Budapešti. Vtedy nám mr. clean definitívne zasadil chrobáka. Dlho sme neváhali a od štvrtku, 9. decembra 2005, bola pripravená na štart nová doména client.sk. Od 13. decembra 2005, 15:00, boli stránky oficiálne spustené.

Pýtate sa, kto sa skrýva za týmto webom? Odpoveď je jednoduchá a v podstate nijak zvlášť prekvapujúca. Autormi, "páchateľmi" a vinníkmi vzniku tohto webu sú štyria z vás - devo101, depmoder, clean a krto - fanúšikovia, ktorí si povedali, že táto hudba stojí za to, aby sa o nej aj na Slovensku dozvedelo čo najviac milovníkov alternatívnej elektronickej tvorby. A práve preto, že sme len partia nadšencov, je tento web len nezávislá, čisto informatívna záležitosť. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť, istým spôsobom to záleží aj od vás a vašich reakcií.

CLIENT - to je jednoducho čistá, minimalistická, ale o to viac chytľavá a melodická elektronika, ktorá by navyše vďaka nádherným vokálom a jemne provokatívnemu imidžu nemala chýbať medzi vašimi audio-nosičmi.

Úprimne veríme (a dúfame), že aj napriek jednoduchosti stránok client.sk, si získame vašu dôveru, a že táto nádherne minimalistická ale dokonalá elektronika z rúk Kate, Sarah a Emily nájde aj na Slovensku rovnako verných fanúšikov ako v ostatných krajinách Európy!

Názory Devotees (4)

devo101

 1    24. marec 2006 o 17:28

VDAKA depechemode.sk!

+ vdaka client A, client B, depmoder, clean, krto, diablo, cvengo
diskusia

Gabriel

 2    24. marec 2006 o 17:30

hehe, cvengo sa vam tam ako priplietol? :D

devo101

 3    24. marec 2006 o 17:43

special dvd/media delivery wink

Clean

 4    24. marec 2006 o 18:39

Ooooo takato pocta….??? Diky Gabo!!! A vsetko najlepsie k dnesnym meninam!

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa