Depeche Note: Slovenský symfonický tribute 3.12. v NTC [vstupenky]

Oslávte s nami hudbu kultovej legendy na podujatí DEPECHE NOTE. Príďte si užiť nezabudnuteľný večer, kde sa klasika stretáva s elektronikou, kde symfonický orchester dodá nový rozmer najväčším hitom legendárnej skupiny Depeche Mode, medzi ktorými nebudú chýbať "Enjoy the Silence" či "Personal Jesus".

Čaká nás veľké stretnutie oddaných fanúšikov skupiny Depeche Mode a priaznivcov kvalitnej symfonickej hudby.

Pod dirigentskou taktovkou Adriana Kokoša sa vám v tento výnimočný večer predstavia Slovenskí symfonici, Noemi Muková - dcéra legendárneho depešáka Petra Muka, tešiť sa môžete aj na vrstvené vokály skupiny Voising a texty Depeche Mode v slovenskej poetickej podobe prednesie Robo Roth.

Ikonické melódie Depeche Mode, interpretované pomocou tradičných hudobných nástrojov získajú v tento večer celkom nový rozmer. Každý pohyb sláčika vytvorí novú harmóniu k pôvodným syntetizátorovým líniám.

Multimediálnu symfonickú šou roztancuje talentovaná tanečníčka a speváčka Noemi Muková, ktorá je majsterkou sveta v umeleckom tanci. Svoje umenie predvedie v špeciálnej choreografii k symfonickej verzii skladby Dressed In Black.

Táto jedinečná príležitosť zažiť magickú alchýmiu medzi rockom a klasickou hudbou sa už nemusí zopakovať. Nezmeškajte šancu stať sa súčasťou hudobnej histórie v bratislavskom Národnom tenisovom centre už 3. decembra 2024.

Datum: 3.12.2024
Miesto konania: Bratislava, Peugeot Aréna (NTC, Príkopova 6)

Neverejný fanúšikovský predpredaj:


Kategórie vstupeniek

Udalosť na Facebooku


Adrian Kokoš


Voising


Noemi Muková

Názory Devotees (8)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa