Dave Gahan neopustí Depeche Mode !

Internetový server ananova.com informoval, že Dave Gahan, chce spolupracovať s Björk a PJ Harvey na jeho pripravovanom, zatiaľ nepomenovanom sólovom albume.

Gahan: "Milujem duety PJ Harvey na albume. Viem, že Nick Cave už s ňou spolupracoval, ale ona má taký zvláštny hlas. Chcem tiež spolupracovať s Björk. Ona je naozajstný talent."

Voľba na Björk padla po tom, ako Mark Bell producent posledného albumu Depeche Mode predtým spolupracoval práve s touto geniálnou islandskou speváčkou. PJ Harvey bola spomínaná v súvislosti s prácou na novom sólovom albume už v predchádzajúcich interview.
Pre tých, ktorý majú strach z toho, že by to mohol znamenať koniec DM, Gahan dodáva, že stále chce ostať členom Depeche Mode, napriek tomu že sa púšťa do sólo kariéry.
Väčšina z pripravovaných piesní na albume budú skladby z Gahanovho pera, ktoré kvôli svojej odlišnosti neboli zaradené na album Ultra.
Gahan začal spolupracovať s producentom Knoxom Chandlerom v New Yorku na sklonku minulého roku. Očakávaný album bude vydaný pod značkou MUTE Records niekedy v nasledujúcom roku.

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa