Album “Spirit” vyjde pravdepodobne v marci 2017

A predchádzať mu bude singel s názvom "Revolution", aspoň tak to tvrdí aktuálny tweet profilu "ultra_depeche". Klip k singlu sa natáčal nedávno v Los Angeles a Dave Gahan prezradil aj čosi viac.

Dave Gahan: "Nedávno sme boli v Los Angles, počas niekoľkých dní sme pracovali na videu k skladbe "Revolution", s Antonom Corbijnom, ktorá je inak vhodná pre toto obdobie. Martin je veľmi ovplyvnený tým, čo sa práve teraz deje vo svete. Na albume sú skladby ako "Backwards", "Poisoned Heart", "Scum"... Väčšinu z nich sme napísali v tomto roku - Martin  sa zatvoril do svojho štúdia, ja do toho svojho v New Yorku. Po zvukovej stránke ide o hutnejšie dielo, než "Delta Machine". Mali sme šťastie, že sme získali Jamesa Forda do role producenta. Našu prácu ohromne zrýchlil. Viete, za tie roky sme sa v štúdiu trochu rozmaznali. No niekedy to všetko pracovalo proti nám. Mali sme totiž príliš veľa času o všetkom premýšľať. Na albume je 12 skladieb, no mohlo by ich byť omnoho viac. Spolu sme dali dohromady minimálne 20 skladieb, ktoré by sa mohli dostať na album. No Jamesovi išlo veľmi o to, aby bol album čo najviac hutný."

Názory Devotees (5)

angel

 1    21. december 2016 o 08:23

Tak na ten Spirit som zvedavý. Keď bude ešte hutnejší ako Delta, tak to mám rád. Delta sa mi zdá dosť hutná. Tá malá ukážka songu “Revolution”,  no nejak ma nezaujala. Uvidíme!!!

Jarik

 2    21. december 2016 o 09:24

no marec to ucite nebude , skor maj, DM vzdy so vsetkym meska a poriadne grin
hutny album moze byt aj dost zavadzajuci pojem, a tie ukazky co odzneli podla mna neboli finalne verzie skladieb

Gabriel

 3    21. december 2016 o 09:29

Uz par tyzdnov je suskanda, ze by mal vyjst 24.3.2017.

vocal

 4    22. december 2016 o 10:46

V marci by mal byť album vonku, lebo ešte nikdy nerobili turné tak, že by album ešte vonku nebol ... ak chcú hrať nové skladby tak ich musia fans aspoň trochu poznať ... osobne by som bol úplne sklamaný, ak by som tie skladby počul prvý krát na koncerte.

Gabriel

 5    22. december 2016 o 13:44

@vocal: ako spominali v rozhovoroch, zrejme opat, ako pri Delta Machine, urobia zopar promo koncertov pred vydanim. Tento krat vraj intimnych. Daju sa cakat aj nejake tie TV vystupenia.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa