Ubytovanie počas DM koncertu v Bratislave

Ako už všetci viete, čaká nás najväčšia kultúrna udalosť na Slovensku, ktorou je koncert DM v Bratislave. Tí ktorí nemáte v Bratislave známych u ktorých máte možnosť prespať a nemáte už dojednané nejaké ubytovanie by ste sa už mali pomaly po niečom obzerať.

Vyzerá to tak, že hlavný stan by sa mal nachádzať v kempe na Zlatých Pieskoch. dm.cz už informovalo, že sa dohodli na tomto mieste a plánujú urobiť aj nejaké podporné akcie (ohníček, gitara a pod. čo je super.)

Záujem o tento kemp už ale bude asi dosť veľký, pretože asi mesiac dozadu som chcel doobjednať ďalšie chatky, ale kemp už nebol mi schopný žiadnu potvrdiť, naopak so stanmi by zatiaľ nemal byt žiadny problém. Chcel by som apelovať na všetkých, ktorí sa plánujú tak ako ja zdržať v Bratislave dlhšie (sobota až pondelok) aby dali vedieť ako a hlavne kde plánujú rozložiť svoju základňu aby sme o sebe navzájom vedeli a poprípade niečo dohromady zorganizovali.

Mimochodom, keďže prídeme vážne zo všetkých kútov. Zaznel tu už celkom dobrý nápad a to označiť (polepiť svoje auta, busy, lietadla:-) DM tematikou aby sme na diaľnici, v meste vedeli navzájom kvôli čomu sme sem prišli.

Názory Devotees (9)

vocal

 1    4. máj 2006 o 06:58

to s tým označením aút a pod. je veľmi dobrý nápad

chmelko

 2    4. máj 2006 o 08:26

niečo podobné bolo počas U2 koncertu v Katowiciach, ale bolo to hlavne kvoli tomu, aby organizátor mohol naviest takto označené autá na odstavné parkoviska. Čo bolo super, že ešte doma sme sa navzájom zdravili a počas jazdy si vymenovali odkazy typu-aký mate sektor a tak grin

Romik

 3    7. máj 2006 o 12:19

Ano a dame si vsetci rovnake zvazacke kosele a kravaty.A budem cakat na to kdo mi v Blave prepichne gumy atd. kvoli nalepkam DM na aute…

Faith

 4    8. máj 2006 o 16:41

...s tym oznacenim aut, len oznacime auto pre zlodejov, ktori budu vediet, ze majitel este 2 hodiny urcite bude mimo…

Vilem

 5    8. máj 2006 o 21:24

Mozno to bude trosku otazka mimo,ale som si isty,ze by to zaujimalo viac ludi.
Takze,nevie niekto,ci sa chystaju aj nejake zajazdy z vychodu?
Budem rad,ak sa niekto ozve.

chmelko

 6    9. máj 2006 o 08:49

Takže to asi radšej opravíme:navrhujem, aby sme si všetci nasadili kulicha niekde až po krka chodili po kanáloch, aby nahodou niekto v BA nepoznal, že ideme na DM.
v BA bude ten den o niekolko tisíc cudzích aut naviac a určite nikoho nenapadne prečo tam su…

Romik

 7    9. máj 2006 o 19:56

to chmelko pochybujem,ze pojde o tisice aut a aj keby mam dojem,ze si obycajny clovek ani nevsimne ze nejaki DM su v Blave.,..a tak to ma byt.

chmelko

 8    10. máj 2006 o 07:16

to Romik:myslím a dufam, že to v BA bude cez víkend, (ked bude koncert)poriadne žit. Je to určite udalost DM v BA a ešte na štadione. Niekto to tak berie a niekto nie a takto to má byt. My si ho chceme užit so všetkou parádou, kedže aspon pre mna to už bude posledný DM koncert v rámci tejto šnúry a ešte aj na domácej pode.

little29

 9    10. máj 2006 o 09:31

Pani, v ten vecer budu mat autickari tak ci tak hody.. grin ci oznacime alebo neoznacime..

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa