Tournig The Angel: Live In Milan

Turné Depeche Mode, "Touring The Angel", bolo jedno z najúspešnejších, najmasovejších a kritikou vysokohodnotených koncertných turné posledného roka. Ospevované ako najlepšie živé vystúpenia ich kariéry, bude toto turné znovoživené 26.septembra, kedy bude na značke (Sire/Reprise) vydaný špeciálny trojdiskový digipak set, zahŕňajúci koncert Depeche Mode v celej svojej dĺžke spolu s exkluzívnymi bonusmi, to všetko na dvoch DVD diskoch spolu s priloženým audio CD diskom. Milánsky koncert bude vydaný aj v samostatnom DVD balení.

Celá šou bola nafilmovaná v milánskej hale Fila Forum 18 a 19. februára 2006 pod režisérskou taktoukou Blue Leach a zachytáva skupinu vo svojej najlepšej koncertnej forme s pulzujúcim zvukom, elektrizujúcou pódiovou prezentáciou a nadšeným publikom.

"'Touring The Angel', to boli najradostnejšie, najvďačnejšie koncerty, aké sme kedy odohrali," hovorí Dave Gahan. "Nový materiál v podstate len čakal na to, aby bol prezentovaný v živej podobe. Sám sa uviedol do života. A vďaka energii davu úspešne svoj život rozvíjal."

"Od posledného turné ubehli štyri roky, takže sme boli pripravení vziať album na potulky svetom," dodáva Andy 'Fletch' Fletcher. "Všetko sa nám spojilo dohromady - išlo jednoznačne o naše rozhodujúce "live" zážitky, hlavne keď sme prezentovali staršie, ako aj veľmi výnimočné skladby."

Prvý dvd disk obsahuje viac ako 20 fantastických skladieb v koncertnej úprave, vrátane stále aktuálnych singlov "Precious", "A Pain That I´m Used To", "Suffer Well" a "John The Revelator", ako aj klasiky, z ktorých treba spomenúť "Just Can´t Get Enough", "I Feel You", či "Enjoy The Silence". Disk obsahuje dva bonusy v podobe skladieb "A Question Of Lust" (úspešný hit z roku 1986) a skladbu z albumu "Playing The Angel", "Damaged People".

Druhý dvd disk zahŕňa celú škálu exkluzívnych bonusov spolu s 20-minútovým dokumentom, pod ktorý sa podpísal Anton Corbijn, režisér videoklipu k singlu "Suffer Well" a autor projekcií premietajúcich sa na šiestich veľkoplošných obrazovkách, ktoré tu takisto nájdete. V prídavkoch objavíte päť bonusov v podobe fanúšikmi najobľúbenejších skladieb "Behind The Wheel", "The Sinner In Me", "Walking In My Shoes", "World In My Eyes" a "Never Let Me Down Again".

"Na dizajne pódia sme spolupracovali s Antonom Corbijnom, čím sa vytvorila spojitosť s videoklipmi," spomína Gahan. "Vznikol tak jednoznačný pocit, že pôjde o jedno z našich najpresvedčivejších turné - ako po hudobnej, tak aj vizuálnej stránke."

Druhý dvd disk sa môže takisto pochváliť záznamom z oficiálneho ohlásenia turné, ktoré sa uskutočnilo v lete 2005 v Nemecku, a doteraz nevydaným EPK k albumu "Playing The Angel". Priložený audio disk obsahuje viac ako 30 minút strhujúceho koncertného materiálu.

Európska časť turné, ktorá v sebe zahŕňala štyri britské koncerty (dva z nich odohraté v londýnskej Wembley aréne), bola pokračovaním úspešného amerického ťaženia v podobe 24-och koncertov. Celkovo pozostávalo z 69-tich vystúpení a prešlo 30-timi krajinami sveta. Len v samotnej Európe sa predalo 800 000 vstupeniek. Toto turné bolo prvým od "Exciter tour", ktoré prebehlo v roku 2001 a ktoré zhliadlo takmer 2 milióny divákov. "Touring The Angel" navštívilo celkovo 2,5 milióna divákov vo viac ako 30-tich krajinách.

Celosvetovo sa z albumu "Playing The Angel" predalo dva milióny kusov, v ôsmych krajinách sveta sa dostalo na prvú priečku v predajnosti a v Spojených štátoch, Británií a v Kanade sa dostal do prvej desiatky najúspešnejších albumov. V dvadsiatich krajinách bol album certifikovaný platinovou a zlatou platňou.

"Touring The Angel: Live In Milan" - tracklisty:

DVD1:
Intro/I Want It All
A Pain That I’m Used To
John The Revelator
A Question of Time
Policy of Truth
Precious
Walking In My Shoes
Suffer Well
Macro
Home
I Want It All
The Sinner In Me
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
Shake The Disease
Just Can’t Get Enough
Everything Counts
Never Let Me Down Again
Goodnight Lovers
+
A Question of Lust
Damaged People

DVD 2:

“Playing The Angel” Documentary
Tour Announcement
“Playing The Angel” EPK
Behind The Wheel
The Sinner In Me
Walking In My Shoes
World In My Eyes
Never Let Me Down Again
DVD Credits

CD Audio:

A Pain That I’m Used To
John The Revelator
Precious
Suffer Well
Macro
I Want It All
The Sinner In Me
Damaged People


Touring The Angel: Live In Milan DVD/CD

Názory Devotees (57)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa