Plány Mr. Gahana

Už v správach pred mesiacom sme vás informovali o rozhovoroch, ktoré poskytol Dave telefonicky pre rôzne americké rádiá. V týchto dňoch si môžte na oficiálnej stránke vypočuť všetkých desať rozhovorov. Prinášame vám niekoľko upresnení ohľadne Daveovho sólového projektu, ktorý by mohol uzrieť svetlo sveta približne v máji 2003 pod názvom, ktorý bude mať niečo do činenia s New Yorkom, ako pocta mestu za minuloročné teroristické útoky.

Momentálne má 15 demo skladieb, na ktorých pracuje v štúdiu s Knoxom Chandlerom (spolupracoval aj na Exciteri) a je otvorený aj možnosti oslovenia Alana Wildera pre spoluprácu!! Album vraj bude málo elektronický so smerom k jazzu, blues a rocku. V rozhovoroch potvrdil, že by rád vyrazil na turné, kde by odzneli aj niektoré skladby od DM.
Je nutné mať na pamäti, že sú to len Daveove plány a čokoľvek sa môže meniť podľa okolností.

V rozhovoroch sa môžete dozvedieť čo momentálne Dave počúva, aká hudba sa páči jeho synovi Jimmimu a či ho vôbec zaujímajú skladby DM, alebo ako sa správne vyslovuje Gahanovo meno. Rozhodne sa máme na čo tešiť s očakávaním podrobností aj o Martinovom sólovom projekte.

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa