Depeche Mode - skladateľský konflikt?

Po predošlej skúsenosti s nižšie uvedenými stránkami im veľmi nedôverujem, ale aj takto sa v súčasnosti o Depeche Mode píše (ako vždy, vytrhnuté z kontextu):

Skladateľ Depeche Mode, Martin Gore, priam zúril, keď Dave Gahan oznámil, že by zvládol viac ako polovicu jeho práce. Gore, ktorý komponoval hudbu tejto britskej skupiny od doby, ako sa v roku 1980 sformovali, veril, že by sa Gahan mohol chovať viac diplomaticky v tejto záležitosti, hoci akceptuje skutočnosť, že Depeche Mode potrebujú, aby ich tvorba nabrala nový rozmer. 44-ročný gitarista a klávesák vyhlásil: [i]"Na tlačovkách v období jeho sólového projektu to trochu prehnal, keď mal pocit, že je len bábkou v číchsi rukách, mňa označoval za diktátora a dožadoval sa práva k spolupodieľaniu sa na tvorbe. Mal som vtedy pocit, že ak má skupina pokračovať ďalej, budem musieť tomu všetkému ustúpiť. No nemyslím si, že by po tých 25 rokoch bolo správne, aby sa stal autorom 50% skladieb."[/i]

Názory Devotees (9)

rumours

 1    11. október 2005 o 14:25

takovéto příspěvky, bych zde vůbec nedával, je to čistě závádějící a senzacechtivá zpráva…vím, že jsi na to upozorňoval, právě proto si myslím, že je to zbytečná zpráva

certik

 2    11. október 2005 o 17:05

Ja napisem trosku mimo clanok. Dostala sa mi novinka do ruk. Je tam skladba Martyr for Love. Ja to nikde na playliste z noveho albumu nevidim. Co je to za skladba?

Gabriel

 3    11. október 2005 o 17:14

Martyr for Love - no to vedia len samotni clenovia DM. Ale zrejme je to pracovny nazov “Precious”. Ako vo videach z ofic. stranok hovori Kessler, ked hrala v pozadi: toto je Martyr for Love, kandidat na singel.

certik

 4    11. október 2005 o 19:56

Gabriel, ale toto je uplne ina skladba, ako je Precious

certik

 5    11. október 2005 o 20:07

Este raz Gabriel!!!! Uz to nechaj tak, to bola haluz. ved mi tam pichly skladbu od niekoho ineho!!!! A ja sa tu rozplivam ako taky…... :evil:

Monghi

 6    12. október 2005 o 07:51

ten server ma kazdy den cosi “nove” :D

contactmusic.com

marcel

 7    13. október 2005 o 02:26

Ta zpráva je ale v podstatě starou. Naopak, narozdíl od ostatního tlachání si myslím, že tato zpráva je něco se se od vydání Gahanovy sólovky až po současnost v nejrůznějších podobách neustále přetřásá. Řekl bych, že je rozhodně založena na pravdě. Asi by bylo na pováženou zda Martin zrovna “zuřil”, myslím si, že to celý proběhlo po oboustranné dohodě a tato dohoda byla zároveň základní a klíčová v další spolupráci a existenci DM.

dodger

 8    13. október 2005 o 13:59

Za Daveom su 3 super songy z PTA + zatial FREE,takze by som o tom vobec nepolemizoval..

gone

 9    14. október 2005 o 21:51

z PM mam velmi rad bitter apple

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa