Bono o “Walking In My Shoes”

Paul David Hewson z U2 sa 10.mája 2020 dožil svojej 60-tky. Pri tejto príležitosti zverejnil zoznam 60 skladieb, ktoré mu v určitom momente "zachránili život". O pár dní neskôr zverejnil osobné listy určené autorom všetkých skladieb. Nechýbali medzi nimi ani Depeche Mode.

Drahí Andy, Martin, Dave a Alan
Je to veľmi dojemná a intenzívna skladba, teda ak ste niekedy kráčali po osobných temných a podivných chodníčkoch. Medzi sobotnou nocou a nedeľným neskorým ráno nie je žiadna dichotómia.
Je to jedinečná európska elektronická fúzia medzi blues a gospelom, kde kontradikcia je zovretá medzi úprimnosť a holé fakty prípadu, ktorý je predvedený pred ... koho?
Boha?
Vás?
Mňa?
Speváka samotného?

Pre mňa je tá skladba ako žalm ... niečo ako "Urban Hymns" Richarda Ashcrofta.
Nepríjemné K.O. v podobe spievanej modlitby.

Otvorené a nádherné vyznanie potreby uzdravenia a spolupatričnosti. Cítim v tom Flooda, Spikea, akých úžasných krajanov ste mali pri sebe počas tohto nadzvukového letu.

Váš fanúšik,
Bono


Názory Devotees (5)

exit music

 1    18. máj 2020 o 07:09

Hm, krásne vyznanie Bona smerom k DM (ešte) s Alanom… Mal ho poslať ešte predtým, ako Martin prekopal So Cruel, dal by si viac záležať. Myslím si, že Bono mu zložil (Martinovi) ako skladateľovi peknú poklonu… A mierne naznačil, že tam cítiť U2 cez Flooda a spol. Lišiak jeden. smile

Rajny

 3    26. máj 2020 o 18:37

Len si skopčite ten odkaz celý do prehliadača

ViolateYou

 4    4. jún 2020 o 21:43

ale June 16 tam je vynechany… kazdopadne krasny dopis fakt.. az mi slza upadla.. zas je pekny ten Bono

exit music

 5    5. jún 2020 o 17:32

Hm, ani sa nečudujem… Taký bezvýznamný dátum… Ale DM v ten deň vydali HOME, for example… smile Práve túto depešácku klasiku by U2 mohli recipročne prekopať a vzdať tak hudobnú poctu k svojim spolupútnikom… Veľa ich neostalo.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa