Best Art Vinyl Award 2009 - Obal Sounds of the Universe na 10.místě

New Musical Express přináší pořadí Best Art Vinyl Award 2009 o nejlepší obal desky roku 2009. Corbijnovo grafické uchopení skladeb Sounds of the Universe si získalo desátou pozici.

1. Muse – 'The Resistance' 2. Manic Street Preachers – 'Journal For Plague Lovers' 3. Fever Ray – 'Fever Ray' 4. Massive Attack – 'Splitting The Atom' 5. Green Day – '21st Century Breakdown' 6. Pet Shop Boys – 'Yes' 7. White Lies – 'To Lose My Life' 8. Editors – 'In This Light And On This Evening' 9. La Roux – 'La Roux' 10. Depeche Mode – 'Sounds Of The Universe' kompletní pořadí i s náhledy obalů zde: artvinyl

Názory Devotees (2)

jozefst

 1    5. január 2010 o 14:15

Ten obal SOTU sa vydaril. Keď som v deň vydania SOTU videl v regáloch vedľa ostatných obalov, bil do očí a vynímal sa. To isté platí aj o poslednom obale albumu U2.

kačena

 2    6. január 2010 o 10:29

Áno,vynímal sa!Najprv mnou prebehli zimomriavky a potom si hovorím: ...aj keby som jesť nemala…Dúfam,že chlapci v Prahe pochopia,že lightsticky sú práve poctou pre SOTU!(...a dúfam,že 14-eho nebude tak šialene nasnežené ako dnes-aspoň nie na cestách…)

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa