Stories of DM II. - Daveove tetovania

V druhej časti sa čosi dozviete o Davevových tetovaniach, pozrieme sa na jeho úplne prvé, odstraňovanie, ktorého mu vyslúžilo prezývku Pizza Man a samozrejme i na tie, ktoré sú spomienkou na divokú devotional dobu. To čo znamená záhadná šifra TCTTM-FG na jednom z nich sa dozviete tu...

Dave si prvýkrát nezmazateľne poznačil svoje telo, už keď mal 14 rokov. Ľavé predlaktie mu potetoval pochybný starý námorník Clive. Bol to jeden z prejavov mladíckej vášne, ktorú okrem toho krotil aj v sexe, drogách, punku a alkohole.
Kedysi na jar 1982, po vydaní singla Meaning of Love, sa Dave ukľudnil. Začal viesť pokojný život s priateľkou Joanne, ktorá v tej dobe viedla fanclub Depeche Mode. Zatiaľ čo Fletch a Martin sa opíjali po baroch, Dave nepil, ani nefajčil a na počínanie svojich kolegov reagoval: "Diletanti, toto som robil, keď som bol malý." Na znak spálenia mostov za svojou búrlivou mladosťou sa rozhodol odstrániť z predlaktia svoje prvé tetovanie. Chris Carr si na to spomína: "Dave dostal za to prezývku Pizza Man, pretože ten chlapík odvedľa, čo mu to robil, na to použil laser. Bolo to otrasné, ako keby ste tam položili kus horúceho železa." A tak ešte i dnes badať na spevákovom predlaktí jazvy.
O jedenásť rokov neskôr sa však Dave opäť ponoril do bahna drog a alkoholu. Svoje telo pokryl ďalšími tetovaniami. Jedno z nich venoval svojej manželke Terese Conway. A tak sa na jeho ľavej ruke, na vnútornej strane predlaktia, nachádza záhadný odkaz TCTTM-FG, čiže "Teresa Conway To The Mother-Fucker Gahan". A ako Dave vysvetľuje: "Lebo ja som ten hajzel, čo si ju zobral.
Dave na záver poodhaľuje aj históriu svojho "okrídleného" tetovania na hrudi: "Tento znak sa používal na ochranu veľkých domov pred zlými duchmi, trvalo 10 hodín, kým to bolo hotové, či keltskej dýky na ľavej ruke: "Toto tu som si dal urobiť, keď som prepadol ópiu. Malo to symbolizovať, že by som sa mohol prebodnúť. ".

Názory Devotees (10)

cvengo

 1    31. marec 2003 o 10:14

jo ak by dakdo videl nejake dobre linky na davevove tetovania - obrazky, tak sem s nimi


Gabriel

 2    31. marec 2003 o 14:08

ja nejake mam


cvengo

 3    31. marec 2003 o 14:52

tak sem s nimi, ja som toho tiez videl na nete, ale uz sa nepamatam na linky


Gabriel

 4    3. apríl 2003 o 00:00

tu mas tetovania http://www.modegirl.de/tattoos.html


cvengo

 5    3. apríl 2003 o 06:32

jo dik, to na chrbte je super, ale asi by som si na to netrufol


Milda

 6    4. apríl 2003 o 13:00

2Gabo: wow, diky   :D


tomy

 7    4. apríl 2003 o 16:35

masochista jeden,mne osobne je tetovanie cudzie,max. jedno malé.Ale dobrá téma.Aspoň si poodhalil čo to z Daveho rozmýšľania, resp. rozhodnutia prečo sa tetovať.Ďakujem.


Depeshak

 8    5. apríl 2003 o 20:09

Hrozaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Gahan bol fakt hrozny chlap….. :evil:


rolo2

 9    27. apríl 2003 o 19:24

ináč moc neholdujem takýmto športom a myslím si, resp. radšej si zhumpľujem svojho brata somára/telo/ poriadnym SEXOM ako takto…....


samaneviem

 10    28. apríl 2009 o 23:38

mne sa to páči..patrí to k Daveovi..a tetovanie na jeho chrbte ma rajcuje..len škoda, že k nemu nebolo vysvetlenie..


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa