Something To Do in Brussels

Neutíchajúca a stúpajúca horúčka očakávania nového albumu Depeche Mode síce stále nedosiahla svoje maximum, no je čas ju opäť stiahnuť na prípustnú úroveň. Vráťme sa teda v čase znova o viac ako dekádu späť a prostredníctvom vizuálnej fantázie Fleckeho si opäť užime Devotional Tour.

Opäť sme v brusselskej hale Forrest National. Píše sa 25.máj 1993 a dnes večer sú tu kráľmi práve Depeche Mode, ktorí majú publikum od prvej sekundy na svojej strane. Koncert sa však blíži k záveru, fans absolvovali paľbu najväčších hitov a svorne dúfajú, že sa chalani z kapely na pódiu ešte objavia. Aj sa tak stalo a príjemne prekvapili. Prvý a zároveň posledný krát v rámci turné odohrali skvelú skladbu z albumu "Some Great Reward", "Something To Do". Pravdupovediac, k "novému" imidžu skupiny veľmi nesadla, ale zmena a prekvapenie to bolo príjemné.

Mimochodom, zo skvele zostrihaného videa je jasne vidieť Davidovu záľubu v alternatívnej rockovej scéne. Pri niektorých jeho pózach akoby ste sa pozerali na Bobbyho z Primal Scream, no nebolo to jediné, čo týchto dvoch chlapíkov spájalo...

článok: monghi

Something To Do
Something To Do (AUDIO)

Názory Devotees (79)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa