Petr Muk - V bludišti dnů

Petr Muk - V bludišti dnů

Pro někoho ikona už od dob jediné české kultovní kapely jménem Oceán, pro dalšího zpěvák ze skupiny bořící hitparády a zahleděné v judaismus, nazvané Shalom a dnes už pro většinu sólový zpěvák, vydávající vlastní desky, účinkující v muzikálech či televizních pořadech.

Celý článok je dostupný iba členom webu.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa

Názory Devotees (17)

ivan

 1    20. máj 2010 o 08:51

myslím že posledných 15 rokov nezaradil správny smer a preto je momentálne tam kde je
pre mna už len na kolotoče


kasty

 2    20. máj 2010 o 09:39

Petr Muk si za svoju prácu určite zaslúži uznanie. Je to pán umelec. Nahral veľa kvalitných skladieb. Kto zažil koncerty Oceanu, Shalomu bude so mňou súhlasiť že atmosféra týchto koncertov bola na svoju dobu jedinečná. Prajem Mukovi a aby s novým albumom dosiahol úspech a teším sa na turne.


Tomasito

 3    20. máj 2010 o 10:16

Neviem ci si jeho novy album kupim, ale uz len na zaklade tohoto clanku - by som si ho rad vypocul.
Stary dobry Ocean bol vazne dobry - nieco ine, co vyplnilo dieru na CS scene. Ani Shalom nebol az tak zly (po hudobnej stranke - urcite velmi zaujimavy).
Dnesna doba a ucinkovanie Petra je dost cudna - myslim, ze ma skor problemy so svojim dusevnym zivotom (vsetci vieme, ze na tom nie je najlepsie)
Prajem pekny den
PS: Ocean = silna etapa sinty popu v CeskoSlovensku


martintn

 4    23. máj 2010 o 11:17

Páči sa mi Petrova tvorba, jeho hlas aj hudba, preto mu prajem nech sa darí jeho nového albumu ako i turné. Viac krát som ho videl/počul naživo, tak si to ani tento krát nenechám ujsť.


Night

 5    23. máj 2010 o 22:19

Taktiež sa pripájam - držím palce, nech jeho cd má silnú odozvu u publika a nech ho to motivuje a inšpiruje do ďalšej tvorby. Peter Muk má nádherný hlas, škoda len, že posledné roky ho bolo počuť spievať väčšinou tvorbu niekoho iného.


martin73

 6    23. máj 2010 o 22:26

Milí priatelia-Petr Muk tiež potrebuje aj z niečoho žiť a preto nikto nemôže čakať hudbu štýle Oceán.To bol čistý independent v tej dobe,určite vtedy nespievali na rôznych firemných akciach a kto by ich tam aj zavolal…v tejto dobe žiju spevaci len z tohoto.Velmi dobre si pamatám jeden rozhovor s Petrom v časopise rock a pop na začiatku jeho solovej kariery…akurat mal peniaze len na nájom a do mesta si bral par korun aby mal na dva deci vína-toto je čista realita,ktorá hovorí za všetko.Nikdo nemôže čakat aby spevák s takýmto talentom žil z ničoho.Bol v Oceane,v kapele,ktorú už asi nikto u nás neprekona-a ten poci mu určite stačí!


ivan

 7    24. máj 2010 o 11:43

neviem či je to pravda:

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/136592/zpevak-petr-muk-zemrel.html


ivan

 8    24. máj 2010 o 11:48

už to píšu na viacerých stránkach že P. Muk zomrel !!!


frnďo

 9    24. máj 2010 o 12:11

Áno, je to tak, dnes ráno ho našli…


yo-yo

 10    24. máj 2010 o 12:15

RIP


marjon

 11    24. máj 2010 o 12:28

uprimnu sustrast rodine,je to pre mna sok…....


dohy

 12    24. máj 2010 o 12:30

je to sok…


Kikero

 13    24. máj 2010 o 12:30

velka strata! :( uprimnu sustrast, nemam slov…Muk bol nezabudnutelna kultova osobnost


MAIKI101

 14    24. máj 2010 o 12:51

sakra ... co sa tam stalo ?  Smutneee ... normalne take krrce v zaludku mam .. hmmm


Night

 15    24. máj 2010 o 17:50

Tak! som v šoku.


dohy

 16    31. máj 2010 o 00:01

neviem sa ho donapocuvat, je nadherne :..(


kasty

 17    7. jún 2010 o 09:49

Vynikajúci album. Najlepší aký Muk vydal.


Pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa