Depeche Mode na Rock Am Ring, 04/06/2006

Jeden z historických momentov skupiny a takisto vzácna chvíľa pre fanúšikov. Depeche Mode v nedeľu 4.júna 2006 presne o 22:23 štartujú svoj prvý koncert v priamom prenose (odhliadnuc od internet broadcastu koncertu pre KROQ) vysielaný vďaka MTV po celej Európe. Samozrejme, mali sme tu už vstup z Philadelphie v roku 2001, kedy na oslavu 20-teho výročia MTV prispeli v priamom prenose skladbou "Personal Jesus".

A tak ich tu máme opäť v plnej paráde, guľa zdraví všetkých "hello", na pódium nastupujú Gore, Fletcher, Eigner, Gordeno ... a nakoniec aj David. A všetci náležite oblečení v teplom. Vidieť Goreho vo svojom typickom mohawku a v koženej čiernej bunde, to stojí naozaj za to. David v slušivom saku a Fletch v typickej bunde dnešnej "gangsta" mládeže. Po úvodnej "A Pain That I´m Used To" malé prekvapenie, "A Question Of Time"... a zrazu ten nečakaný zvláštny pocit, kedy si človek nevie zvyknúť, že po toľkých odsledovaných koncertoch novodobých kapiel v priamom prenose sa zrazu pozerá na svojich obľúbencov, ktorých roky obdivoval za to, že nepodľahli tlaku médií a peňazí a zrazu toto... nie je to dvd, je to priamy prenos... a ešte k tomu s festivalovým publikom, ktoré sa chytá skutočne veľmi zľahka. David bude mať dnes večer čo robiť. "Suffer Well"... netrúfam si odhadnúť, koľko ľudí tvorí tú obrovskú masu, ktorá sleduje koncert priamo na mieste činu. Väčšina však len postáva a so zvedavosťou hľadí, o čom to celé je. Aj o tom je festival. Davidovi to však ide, hlasovo v skvelej forme, nálada v pohode, Fletch ako vždy máva a Gore... u toho chlapa nikdy nemáte šancu odhadnúť, ako mu práve je. Odozva na odohraté skladby je však veľmi slabá, možno na toto Martin narážal, keď vyhlásil, že radšej hrá v uzavretých priestoroch, kde všetko, vrátane hudobnej produkcie vyznie lepšie. A ďalšia perla, "Precious", v tichu noci znie naozaj prekrásne, hoci ten úžasný Goreho gitarový part sa v tom veľkom priestore trochu stráca. "Walking In My Shoes"... buď je to zvukom alebo je v publiku naozaj málo oddaných fans. Gore s Gahanom sa však dostávajú do tej správnej pohody, už si svorne hopkajú, čo je dôkazom, že na pódiu je naozaj všetko v poriadku. Zatiaľ skutočne žiadne zaváhanie, žiaden odklon od očakávaného 100% výkonu. Postráda to síce tu nefalšovanú festivalovú živelnosť, ale je im odpustené. Už len preto, že do playlistu zaradili "Stripped". Motory naštartovali, svetelný park pripomína 1980-te roky, publikum sa konečne chytá, záber na Goráčove ruky na klávesoch... v ktorom sme vlastne roku? Ožívajú vo mne všetky spomienky na to krásne, čo som pri tejto skladbe prežil. Už teraz som im vďačný. Bratislava, teš sa... na tento magický moment nezabudneš!

A nastal čas pre chlapíka, ktorý je autorom tej najkrajšej skladby, akú kedy pre Depeche Mode skomponoval. Martin spieva "Home"... mohawk letí k zemi a s ulízanými vlasmi a v kožennej bunde akoby sa premiestnil v čase z Masses Tour. Ale finále tejto skladby... to by som mohol do nekonečna... koho mi to s tým chodením na obe strany pódia pripomína?:D Zatiaľ všetko v presnej réžíí piatkového koncertu na sesterskom festivale Rock Im Park. "In Your Room" - a parádne našlapaná, Gore svoju milovanú gitaru krásne dráždi a v refréne z nej kúzli skutočne mrazivé tóny. Je to Boh! Toto som od neho nečakal! Nemôžem z toho chlapa... Už teraz viem, že tak ako v časoch "Exciter tour", tak aj tentoraz je táto skladba to najlepšie z celého playlistu. Kto pre zmenu ešte nepočul "Nothing´s Impossible" naživo z bootlegu, bude príjemne prekvapený. Mráz po chrbte, skľúčenosť a temnota od prvých sekúnd, Davidove úzkostlivé prežívanie každého tónu... skvelé! Toto sú praví Depeche Mode. Kto si to však celé najviac vychutnáva je určite Eigner, z neho cítiť totálne nadšenie pre svoju hru. Je pre skupinu naozaj požehnaním. A posledná nová skladba... všetkými tak milovaná "John The Revelator". Diabol David je opäť vo svojom živle, táto skladba je mu jednoducho absolútne šitá na mieru, nielen melodicky ale aj textovo. Tak kto to do čerta kričí? :D ...publikum rozhodne nie... hoci keď sa Dave opýta, ako sa im to páči, všetci svorne revú spokojnosťou.

A nastal čas na spomienky... "I Feel You", no kto by pri tom úvode nepadal do mdlôb. Na tomto turné sa im skutočne vydarila, nielen zvukovo, ale aj vizuálne. Mmmm... ale to žieňa na veľkoplošných obrazovkách... na to sa nedá netešiť... skutočne, "joy it brings". Davidko sa nám zasa hrá na Elvisa... vrchol večera začína. "Behind The Wheel" pre tých, ktorí radi čo najviac elektroniky, v zápätí osolená excelentnou "World In My Eyes". Radosť vidieť Goráča za klávesami, len ten ich rušivý tvar... a predstavujeme svetu Mr. Fletchera, ktorý si tento moment zakaždým vychutnáva. Is that all there is?... to rozhodne nie, pretože na rad prichádza dnes už nesmrteľná klasika, "Personal Jesus", ktorá prebudí aj posledného unudenca v publiku. Záverečný part... a skáčame na pódiu, v publiku, ale aj v obývačkách :D ... no tak sa už dotknite viery! Keď o týždeň v tejto časti koncertu tribúny na Interi nespadnú, vydržia všetko.
Záver hlavného setu.. čas pre slzy dievčat a rozbúchané srdcia toho silnejšieho pohlavia... "Enjoy The Silence", kto už by teraz radosťou neplesal? Magické... a spievame všetci... "all i ever wanted..." :) ...mmm a opäť Goreho úžasné sólo a k tomu "Ladies and gentlemen... Mr. Martin... L... Goooore"... a prvé "Thank You, Good Night".

A návrat na pódium. Sám Markus z MTV Germany je zvedavý, či si dnes užijeme "Photographic" alebo "Just Can´t Get Enough". Predtým však opäť sólo pre Martina a jeho "Judas"... krásne... kiež by sme to počuli aj o týždeň. ... a áno... "Photographic"... aj toto chceme v nedeľu počuť v celej svojej paráde. Táto verzia veľmi pripomína obdobie Bridge house.

Nuž a máme to tu... posledný song večera, song, na ktorý čaká každý, kto raz okúsil mágiu tejto, dnes už len trojky. "Never Let Me Down Again"... skúste si predstaviť nedeľnú polnoc, zo svojho tela vymačkáte posledné zbytky síl a s nadšeným krikom sa od začiatku pridáte k 32 000 párom rúk, ktoré pre samotnú skupinu a samozrejme aj pre vás, vytvoria nezabudnuteľný zážitok. Väčšina z vás to už zažila niekoľkokrát, ale vždy je to neopakovateľné a stojí to za všetky peniaze, ktoré ste do koncertu Depeche Mode vrazili... nádherné zábery, ktoré teraz bežia na obrazovke, mráz lezie po celom tele... 101 minút, ktoré dostali človeka do menšej extázy a vyvolali ešte väčšiu radosť a nadšenie nad všetkým, čo nás budúci víkend čaká...

"Good night, thank you..." ... tu už mi chýba len dodať... "We see you next week... in Bratislava!!!!"


Playlist koncertu:

01. Intro
02. A Pain That I'm Used To
03. A Question Of Time
04. Suffer Well
05. Precious
06. Walking In My Shoes
07. Stripped
08. Home
09. In Your Room
10. Nothing's Impossible
11. John The Revelator
12. I Feel You
13. Behind The Wheel
14. World In My Eyes
15. Personal Jesus
16. Enjoy The Silence

Prídavky:
17. Judas
18. Photographic
19. Never Let Me Down Again

Názory Devotees (117)

gulo

 1    5. jún 2006 o 00:41

a teraz chytro torrent s komplet videom z MTV, prosim prosim


devo101

 2    5. jún 2006 o 01:02

..takze spokojnost! wink


fuli

 3    5. jún 2006 o 01:14

pekne wink
bodaj by to bolo 150 ale malo to “iba” 101 minut wink
oooo 101, aka nahoda ?! wink
ja som nahraval zvuk, ak ma niekto zaujem wink


devo101

 4    5. jún 2006 o 01:26

ked niekto vypatrate kolko ludi tam bolo na DM, dajte vediet! lebo ja mam jemne rozostreny odhad ale takych 100 tisic tiel by som tomu tipol…


gulo

 5    5. jún 2006 o 01:28

na d-m.com som cital ze okolo 80 tisic ?
a ze vraj MTV Germany vysielala cely konert kdezto MTV europe iba zostrihany ?


Ogrik

 6    5. jún 2006 o 01:48

ale nejak malo skladieb hraju…....18?????
to tu este nebolo.
za vela penazi, malo muziky.


thumb

 7    5. jún 2006 o 02:40

audio je uz na sieto bit torrent - bolo uverejnene 2 hod po koncerte - super kvalita, cele nezostrihane - jedna mp3


pepino

 8    5. jún 2006 o 04:44

Hodte sem nekdo adresu,kde se da neco stahnout….....please,me to pres net neslo x-(


gulo

 9    5. jún 2006 o 05:04

dikes, o 2 hodiny som doma a taham smile


Monghi

 10    5. jún 2006 o 05:49

fuli… ups… o polnoci mi uz matematika nesluzi:) diky za pripomienku:)


Monghi

 11    5. jún 2006 o 07:12

zabite ma, prave pocuvam zaznam a In Your Room… tak z celeho playlistu sa na tuto skladbu nechyta ziadna ina… omamne… neviem sa dockat nedele!!!


Dangerous

 12    5. jún 2006 o 07:13

Monghi moc hezký článek, díky, měl jsem podobné pocity…a ta Stripped..tý jo a Nothing´s Impossible…nádhera a In your Room..to se nedá ani popsat…:)


Dangerous

 13    5. jún 2006 o 07:14

jo monghi, máš pravdu, In your room je nepopsatelná!! Nádhera smile


Monghi

 14    5. jún 2006 o 07:41

heh… ja z toho Goraca nevladzem:) ... takto ma dostat…


chmelko

 15    5. jún 2006 o 08:12

monghi:jeden z naj článkov, ktorý som od teba čítal, dík;-)
tak presne ten setlist si prajem do BA, len fakt by mohli ešte nejaký ten song pridat…
stripped, in your room, judas-preto žijem 8-)


Borunn

 16    5. jún 2006 o 08:34

obdivoval za to, že nepodľahli tlaku médií a peňazí a ..... - tohle zní jako bys je za to odsuzoval, ale přitom to byl jeden z mých nejlepších zážitků s DM! Brácha, který na DM naživo ještě neviděl taky konečně aspoň tak trochu zažil tu jejich live show a celkově si myslím že to bylo neopakovatelné!
Jinak tam bylo 85.000 takže o něco málo víc než bude v Blavě lol


Dangerous

 17    5. jún 2006 o 08:37

jo Goráč ve své kožené bundě byl famózní smile)

Čekal jsem, že zazpívá It doesn´t matter 2 nebo Leave in silence, ale Judas, to mi vyrazilo dech, já Judas moc na SOFAD ani na Devotional Tour nemusel, ale tohle provedení je skvělé!


Jack

 18    5. jún 2006 o 08:49

Bratislava, teš sa… na tento magický moment nezabudneš!

z tejto vety sa mi jezia chlpy…a volacok sa mi tisne do oci smile


Jack

 19    5. jún 2006 o 08:52

fantasticky clanok…
vdaka zan…


Jack

 20    5. jún 2006 o 08:53

mne to dnes kamos hodi na placku…ale radsej si to asi nepozriem…
odolavam uz tolky cas…
photographic…nazivo…
to si zasluzi premieru na zivo :D


chmelko

 21    5. jún 2006 o 09:00

dangerous:checkni centrum please;-)


tuner1

 22    5. jún 2006 o 09:09

Substance242:ja som uz problem vyriesil. po dlhom case sa dam na bus:)


chmelko

 23    5. jún 2006 o 09:38

tak už len 6 dní....
od piatku sa ma oteplovat….


duhac

 24    5. jún 2006 o 10:08

ale ja chcem Just Can´t Get Enough a nie Photographic
:cry:  x-(  :-(


chmelko

 25    5. jún 2006 o 10:11

duhac:jednoznačne photographic, teba JCGE ešte baví?


Jack

 26    5. jún 2006 o 10:12

vidis
ja by som zas radsej nejake info o tom kedy otvoria stadion, o parkovacich miestach, pripadne nejakych obmedzeniach a tak…


Emulator

 27    5. jún 2006 o 10:15

je to fakt skoda,ze nenasadili Everything counts,co by ma naozaj potesilo. Ale ved ne kazdému sa dá vyhoviet! Ale inak,celkom dobre skomponovaný playlist.


chmelko

 28    5. jún 2006 o 10:18

Jack:už to tu bolo rozoberané, brany by sa mali otvorit o 16hod.


duhac

 29    5. jún 2006 o 10:19

podla mna by sa na JCGE ludia dobre bavili. Je to vyborna rychla starinka. Mne to tam bude chybat.

Kedy budu info o prakovani a pod. Mali byt uz minuly tyzden.


Jack

 30    5. jún 2006 o 10:19

chmelko>
no nejako som asi nepostrehol…a nejake dalsie casy ? napr. zaciatok koncertu jednotlivych predkapiel a tak ?


Emulator

 31    5. jún 2006 o 10:21

Myslim,ze Bratislavu caka vskutku okuzlujuci vecer a nikto nanho tak lahko nezabudne!!!


Emulator

 32    5. jún 2006 o 10:22

Aké budu vlastne predkapely?


duhac

 33    5. jún 2006 o 10:24

Jack>dm zacnu az za uplnej tmy tzn.cca o 21/30-22/00 tak a to je to najdolezitejsie. Budu tri pred kapely ktore budu hrat od 19/00


Emulator

 34    5. jún 2006 o 10:26

ten,koncert bude naozaj skvelý,ale aj tak si myslim ze skupina uz nieje v takej forme ako kedysi.


Emulator

 35    5. jún 2006 o 10:27

nechcem skakat do rozhovoru,ale aké 3 prdkapely?


chmelko

 36    5. jún 2006 o 10:27

duhač:photographic je ešte staršia starinka a ešte rýchlejšia;-)


Jack

 37    5. jún 2006 o 10:30

chmelko…vdaka wink
emulator…no nechcel som to nacinat…ale ked porovnam daveho spev SOFAD turne…tak asi len hluchy by nepocul ze teraz musi ovela viacej tlacit a aj tak uz niektore polohy hlasu… nedosiahne ... mozno nenavratne zmizli…
tazko vsak posudit ci je to prirodzeny vyvoj hlasu…alebo dosledok…jeho eskapad 1993-1996…


aries

 38    5. jún 2006 o 10:30

uplne slehovny clanok tiez sa mi nieco tislo do oci, diky moc

btw ja tiez odolavam vsetkym audio a video zaznamom z TTA tongue laugh

boze blavaaaaaaa 8-)


Jack

 39    5. jún 2006 o 10:32

aries z webgame ci overland ?


molon

 40    5. jún 2006 o 10:38

...dvd mám k mání, ešte sa vystrihujú reklamy…


duhac

 41    5. jún 2006 o 10:38

Emulatar>The Sisters Of Mercy,Sunshine a kapela ktora vzisla z hlasovania ludi ale to nikto este nevie aka to bude. V hre su>
Tanx,Peha,Nocaden….


aries

 42    5. jún 2006 o 11:23

jack - ?


delita

 43    5. jún 2006 o 11:44

tak to bol taky emotivny clanok az sa mi pri pasazi Enjoy the silence tisli slzy do oci, ta BA ma “zabije”. a JUDAS je “sweetest perfection”  8-) ten koncert som teraz dopozerala ajajaj - pekne si to napisal


Emulator

 44    5. jún 2006 o 12:24

duhac> Diky moc za predkapely!!!! Ako 3 by som dal Pehu,ja viem trochu nic moc hudba,ale zasluzi si to po tom co dokazala v hudobnom priemysle v poslednej dobe.


Emulator

 45    5. jún 2006 o 12:26

inak fakt dobre napisany clanok!! :-D


Emulator

 46    5. jún 2006 o 12:38

jack> nenarazal som ani na hlas,hoci zjavne s nim menej dokaze ako kedysi-drogy,ale na to ze v sucasnosti su koncerty málo emotivne zo strany fanusikov a zaroveň skupiny. terasie koncerty uz niesu také sialenstvo. Kiezby sa dalo vratit v case a priamo sa zucastnit koncertu v rámci Devotional Tour!!


little29

 47    5. jún 2006 o 12:43

Sakra tak na mtv europe bol fakt len zostrih.. a ja som myslel ze je to priamy prenos.. ale essential pred zostrihom stal za to.. hodinovy dokument o DM sa na MTV len tak nevidi.. Neviem ci som zvukove nedostatky postrehol len ja, ale zdalo sa mi ze miestami bicie sli neskutocne nahlas, rovnako aj basove a zakladne linky z hardisku.. A veci co hrali nazivo sli dost potichu.. Trebars Goracov mike ako keby niekedy nebol ani zapnuty.. Alebo zvuk v refrene Stripped.. nepocut ho vobec.. Ze by ho vypustili? to sa mi nezda..  Ale na festivaloch je to asi o tom.. nie je tam taka kvalitna priprava na zvuk ako na samostatnom koncerte.. Uff no a ked vidim Davida a Goraca ako si robia cierne tiene okolo oci.. Dost deprimujuci make-up.. Uz aj bez toho vyzeraju stari otcovia.. grin ale skvely zazitok.. na BA sa hrozne tesim..


Emulator

 48    5. jún 2006 o 12:46

hej tiez som videl ten dokument pred koncertom. Na taketo dokumenty je radost pozerat.


alanaw

 49    5. jún 2006 o 12:50

No nie je nádhera byť súčasťou tej všade pulzujúcej energie…myslím, že, je to predzvesť famózneho, fenomenálneho a nezabudnuteľného večera…


Si

 50    5. jún 2006 o 13:14

Zimomriavky, slzy, zimomriavky, slzy a znovu zimomriavky ! Tak som prezivala citanie tohto clanku ja ! Jednoducho krasa ! Diky moc ! A see you all v nedelu !!!


fan4dm

 51    5. jún 2006 o 13:42

Taky z toho mam husi kuzi behal mi mraz po zadech. A slzy se mi taky hnaly do oci. Kua, ze me to bude porad takhle brat to jsem teda nevedel… 8-) Nemuzu se dockat do Bratislavy…...fakt jak malej…..ach jo, me to znici… wink Takze see you in Bratislavia…  grin  grin


Beladona

 52    5. jún 2006 o 13:55

To bude dlouhy tyden ... ja to snad nevydrzim, co mam delat?


chmelko

 53    5. jún 2006 o 14:06

Beladona:včera som nemohol vobec zaspat-predstava čo nás čaká presne za týžde… tiež sa nemožem dočkat
kedy planuješ príst do BA a ako?


Beladona

 54    5. jún 2006 o 14:08

chmelko: jedu DM busem grin  Mame planovany prijezd v 15 hod.


Si

 55    5. jún 2006 o 14:12

fan4dm : ...tiez som si nemyslela, ze ma to bude takto brat ! Tesim sa ako male decko…uz sa mi aj sniva !  grin


chmelko

 56    5. jún 2006 o 14:46

Beladona:tak ten bus budete mat super, hlavne nezabudnut rozložit síly :-D
dufam, že zostávate na afterparty :cool:


Beladona

 57    5. jún 2006 o 15:09

chmelko: rozhodne, to si ujit nenecham. Jo, bude to narocne, fyzicky i emocne grin. Vy mate cely vikend ten dm kemp?


chmelko

 58    5. jún 2006 o 15:20

vyrážame už v piatok, ale 1 zastávka niekde v južných čechách ve sklípku :cool:
a od soboty, zlaté piesky kemp-no bude to náročne


chmelko

 59    5. jún 2006 o 15:21

oprava:na južnej morave wink niekde u Hustopeče


Beladona

 60    5. jún 2006 o 15:33

To mate jeste veselejsi nez dm bus grin Tak see you na aftru…


chmelko

 61    5. jún 2006 o 15:44

určite sa musíme všetci tam stretnut…
ale ako sa budeme poznat?budem chodit okolo dievčat a nenapadne šeptat Beladona?Beladona? lol


Beladona

 62    5. jún 2006 o 15:57

No tak treba si dame sraz v 1 u baru grin Jenze zas u kteryho, kdyz to tam neznam…


chmelko

 63    5. jún 2006 o 16:10

Beladona:poslal som ti mailika;-)


Lasky

 64    5. jún 2006 o 17:28

Tak som si prave pozrel prave zaznam zo vcera… Co mam na to povedat?? Proste BOMBA!!! Na Interi asi v nedelu zosaliem!!! Takze dovi takto o tyzden v pondelok na psychiatrii PRIATELIA!!!

                          DM 4ever!       
wink


little29

 65    5. jún 2006 o 18:25

do prcic.. to rarko mi nejde rozbalit.. stale mi vo wincomandery vyhlasuje ze nemam potrebny soft.. kde sa da stiahnut rarko na toto?


Borunn

 66    5. jún 2006 o 18:59

jst: No myslím, že atmosféra bude dneska hlavně pěkně zmrzlá vzhledem k počasí a poloze Brém.  lol
Jinak by určitě byl zajímavý přenos i z dnešního koncertu pro porovnání.


little29

 67    5. jún 2006 o 19:15

ok, rozbalene by to bolo.. cim to teraz prehram? resp. kde stiahnem ten soft? ma to priponu “ram”.. nex su mi odpustene mozno viacerym trapne otazky..


pepino

 68    5. jún 2006 o 20:36

Taky to nemuzu spustit :-(


Stanley

 69    5. jún 2006 o 21:28

Tym co to nejde spustit (uz po rozbaleni) > stiahnite si z tadeto http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm softik “real alternative”, ktory obsahuje potrebny codec + prehravac “media player classis” ktorym to prehrate. Alebo si stiahnite “real player”, ktory ale neodporucam.

Je to inac super, uz sa takisto neviem dockat nedele wink

Moze mi niekto povedat ako tam predstavuje Dave Martina v ETS? Ja tam pocujem nieco ako “I give you my God”,, ale to asi pocujem zle.


Emulator

 70    5. jún 2006 o 21:46

jst>koncert v Prahe neznamena vsetko ale I trust you!!  ale nechapem,preco tomu tak bolo ved album Songs of….....patril podla mojho nazoru medzi naj albumy. A inak ides na koncert DM do Blavy?


trakan

 71    6. jún 2006 o 00:05

bohuzel nejedu do BLAvy, ale o to vic se tesim do Wawy….hehehehe :-D jen doufam, ze bude Photographic…..............


chmelko

 72    6. jún 2006 o 08:13

Tak včera som to pozrel celé a možem povedat, že ak niečo podobné zažijeme aj v BA tak z toho nezaspíme;-)
Dave išiel podla mna naplno asi aj kvoli kamerám, tak dufam, že mu to vydrží min.do nedele :cool:


rovnakap

 73    6. jún 2006 o 08:37

Ahojte vsetci :o) Nevie mi niekto poradit ako sa nakontaktovat na osobu co by mala zverejnit svoje sukromne nahravky,fotky a iné materiály? Zevraj by to mal byt daky zilinčan a mam ho najsť na nete ale zatial sa mi to nepodarilo.Ak by niekto o nom vedel dajte mi prosim vediet kde ho najdem.Dakujem :o)


nissan

 74    6. jún 2006 o 08:41

zimomriavky mi behajú po celom tele. Tak je to vzrušujúco napísané. Zdá sa, že v týchot končinách prežívame skutočný dm ošial. Čo médium, to niečo o DM.


molon

 75    6. jún 2006 o 11:38

...tak sa pripájam aj ja, aj ke´d až teraz, nechce sa mi to pozera´t teraz celé, tak som si pozrel len záver a poviem Vám - velice slabý výkon od D.G. v NLDA, evidentne nestíha hlasom artikulovať a neby´t Martina, no neviem neviem…ale aj cez to všetko sa teším do BA…


joshua

 76    6. jún 2006 o 14:45

Open-air koncerty budú, aj keby pršalo - clanok na sme.sk - hlavne si precitajte prispevky od citatelov…“prestarnuty a nudny” depeche…

 


peterj

 77    6. jún 2006 o 16:10

Hi..
nedali by sa nejako blokovat negativne prispevky…resp. rozmysla vobec niekto (DM fan) co prave pise… akoze, zly vykon, nanic obecenstvo… Rock am Rink pocuvam dookola odkedy som to stiahol…a znie uuuuplne fantasticky….
Radsej ani nechodte na koncert do BA…budete len ZAVADZAT…tak ako ludia typu woooow…hen hraju Enjoy the Silence….tak si zatapkame…
See you in the very first row…. grin


Gabriel

 78    6. jún 2006 o 16:27

peterj: bohuzial nedali by sa filtrovat, dostavam po usiach, ked sa snazim bojovat voci dlbym prispevkom. Negativne prispevky su oproti nim celkom neskodne :D


duhac

 79    6. jún 2006 o 16:33

peterj, lenze aj vdaka takym ludom sa vypredali listky a vdaka takym ludom bude mat koncert uspech. Kto chce sa zabavi kto pride pokukat ako do kina tak len pokuka a pojde domov…No a?


peterj

 80    6. jún 2006 o 18:21

zvuk ako aparat je myslim v poriadku…je to L-Acoustics, uplna spicka na hudobnom trhu…bude to asi skor nedostatkom casu na skusky atd…a prednastavovanie….ved Rock am Rink skoncil po polnoci…a hned na druhy den ozvucit a nastavit aparat na Bremen stadion da zabrat…aspon podla mna…dufam, ze v BA to bude napeckovane….aj stadion ma v pohode rozmery….


peterj

 81    6. jún 2006 o 18:22

hej a som za dlhsi koncert…ale ide o prasule samozrejme…kedze DM su myslim plateni za dlzku setu/casu straveneho na podiu….ak sa nemylim…


peterj

 82    6. jún 2006 o 18:24

a ozaj Summer Tour 1994 to bolo to iste, kratsi set…to je normalne asi ked sa tour predlzuje…. budme radi ze vobec ten koncert je tu v BA…v 1993 by mi ani neprislo na rozum vobec o tom rozmyslat…
see ya there


rado66

 83    6. jún 2006 o 20:09

chmelko,úplne s tebou súhlasím. rock am ring bol super. len jedna vec sa mi nepáčila ako to ty kameramani rozmazávali.dúfam len, ze pripravované live dvd nebude nieco podobné. see you in Bratislava.


Borunn

 84    6. jún 2006 o 20:14

jst: No osobně si myslím, že by na pódiu vydrželi o trochu dýl kdyby bylo tepleji. Myslím, že fanoušci tu zimu nepocítí tak jako Dave a Martin na pódiu. Hlavně v těch Brémách to nemuselo být zrovna příjemné.


dodger

 85    7. jún 2006 o 06:50

Vyzera to ,ze ani v BA sa SINNER IN ME neobjavi na playliste :cry:  A na ten mraz behajuci pocit po tele pocas tej istrumentalnej casti som sa tak tesil..


black

 86    7. jún 2006 o 12:45

Ja stem It’s No Good a Pleasure, Little Treasure.


duhac

 87    7. jún 2006 o 13:11

ja chcem EVERYTHING COUNTS a Just Can’t Get Enough


Emulator

 88    7. jún 2006 o 17:18

nie kazdemu sa da s piesnami vyhoviet. Myslim si ze nakoniec to nieje az taky zly playlist,skvor mi tiez vadi dlzka.


Emulator

 89    7. jún 2006 o 17:28

menim nazor: v tom playliste mi chyba viac piesni s 80-tych rokov!!!!


Monghi

 90    8. jún 2006 o 07:01

uz len Varsava a sme na rade!


chmelko

 91    8. jún 2006 o 08:26

už len 3 dni, wow :cool:


Si

 92    8. jún 2006 o 11:35

SO WHO´S THAT SHOUTING ? grin


Monghi

 93    8. jún 2006 o 12:06

me!!! from first row:D


Si

 94    8. jún 2006 o 12:12

Monghi : Nebudem sice vo first row, ale budem shoutovat ze az ! :-D


chmelko

 95    8. jún 2006 o 12:19

monghi:ozvem sa OK?
dufam, že tam budeme čakat spolu :cool:


Monghi

 96    8. jún 2006 o 12:27

chmelko… jasne;)


duhac

 97    8. jún 2006 o 12:39

Takze> z agentury XL mam info ze koncert zacne okolo 21/00, takze za svetla, pretoze je asi stanovene ze sa moze hrat len do 23/00 tak ako v okolitych statoch. Tipujem to na 21/20 tak ako to bolo v nemecku.tzn.ze koncert skonci o 23/00. Skoda ze nebude tma a vlastne tma nebude ani pocas noci kedze presne na nedelu vysiel spln mesiaca. x-(  :cry:


Monghi

 98    8. jún 2006 o 12:43

no a? ... “full moon concert”... pekna spomienka, nie? Niekto si moze tak pomenovat svoj bootleg:D


chmelko

 99    8. jún 2006 o 12:53

the moon
is shinning in the sky
reminding me
of so many other nights
but they’re not like tonight


Martin myslel aj na tuto variantu :-D


kolot

 100    8. jún 2006 o 13:33

duhac:Myslím že koncert na Rock Am Ring v nedeľu začal okolo 22 15 a nie 21 20.


chmelko

 101    8. jún 2006 o 13:35

všimli ste si, že tam nejaka skupinka kričala boys say go?
tak mi by sme mohli what´s your name lol


demo=DM

 102    8. jún 2006 o 13:53

Všimli sme si že to tam vykrikovali,
ale nedočkali sa.Ten Photographic
to istí.S P O M I E N K A na minulosť.


duhac

 103    8. jún 2006 o 14:04

kolot>ale to bol festival, v Bremach a aj v Dansku zacali za svetla.


antares

 104    8. jún 2006 o 17:04

Neviete kolko bolo na Rock Am Ring ludí? Mohlo by to byt zaujímavé číslo hmmm


Lasky

 105    8. jún 2006 o 17:18

Skvely koncert! Neustale ho omielam v DVD dokola! Photographic-absolutna pecka. Ak to zahraju aj v Blave, Inter spadne!!! :-D


duhac

 106    8. jún 2006 o 17:36

co na tej Photographic vidite…mne sa nepaci…


Lasky

 107    8. jún 2006 o 17:40

Duhac- si to aj videl v tejto koncert verzii?? PARADA!!!


Lasky

 108    8. jún 2006 o 17:43

Mimochodom, si sa v tom roku ako vznikla Photographic narodil!!! Myslis, ze v tom roku sa rodili zle veci (ludia)  :-D

              Len zart Duhac wink


Borunn

 109    8. jún 2006 o 20:10

antares: 85.000 lidí


Bedra

 110    8. jún 2006 o 22:30

3 noci a je to tady. Lidi, pokud Depešákům uděláme takovou atmosféru, kterou nikde ještě nezažili (po koncertě Davea v Blavě věřím, že je to možné), tak věřím, že se chlapci rozjedou a jeden song oproti plánu třeba přidají. Není možné, abychom je k tomu nevyhecovali smile


Monghi

 111    9. jún 2006 o 08:05

2 dni!


chmelko

 112    9. jún 2006 o 08:18

my už vyrážame dnes, cesta je dlhá lol


Bedra

 113    9. jún 2006 o 09:49

jst: To je pravda. Říkám si ale, že na ty skladby navíc bychom kapelu ani nepotřebovali. Stačilo by, kdyby jen řekli kterou písničku, Christian by udal tempo a zazpívali bychom si to sami.


marge101

 114    9. jún 2006 o 10:58

2bedra: ta představa se mi zamlouvá wink  to by bylo tóčo…


yamaha

 115    9. jún 2006 o 11:42

Mozete mi poradit, existuje nejaky link na stiahnutie videa z tohto koncertu. Prosim surne o pomoc!!! Dik


mustang

 116    9. jún 2006 o 11:47

pre yamaha
Tu najdeš jak DVD tak aj divx: http://www.tar.hu/depeche/ttavideo.htm


yamaha

 117    9. jún 2006 o 12:25

Mustang: Vdaka, som tvojim dlznikom!


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa