A sme o ďalší rok ‘starší’...

Skutočne neviem, ako mám začať. Predsalen to bol rok plný udalostí, a keď si na chvíľu sadnem a skúšam si zaspomínať na všetko, čo som za ten rok prežil, tak mám z toho pekný zmätok. No keď sa sústredím len na dianie, ktoré mapovali tieto stránky, veci sú zrazu jasnejšie.

Sami musíte uznať, že pre fanúšika Depeche Mode to bol ďalší z tých šťastných rokov, ktoré nám "skvelá trojka" napĺňa svojou skvelou prácou. Veď si len spomeňte, s akou krásnou nádejou sme končili "pokojný" rok 2004. A na jar roku 2005 sa všetko okolo Depeche Mode rozbehlo takým šialeným tempom, že ak chcel mať človek komplexný prehľad o činnosti skupiny, musel surfovať internetom snáď každý deň. No každý musí uznať, že to bolo krásne spestrenie všedných dní. Spomeniete si ešte na prvé správy o nástupe do štúdia, na prvé "kačičky" o chystanej skladbe "Martyr For Love" (snáď sa raz dozvieme, ktorá skladba je to v skutočnosti), na nečakanú londýnsku posluchovú párty, v tej dobe ešte nedokončenej verzie očakávaného albumu "Playing The Angel", či na "škandál" v podobe úniku rozpracovaného videoklipu k singlu "Precious", ktorá bleskovo obletela celý svet a tajomstvo ospevovaného zvuku albumu bolo zrazu odhalené? Na týchto stránkach sme to prežívali všetci, dávno tvrdím, že pre tvorcov tohto webu je práca na ňom priam adrenalínovým športom. Veď uznajte, je normálne celú noc sledovať internet a zháňať okamžité informácie z úvodného koncertu v americkej Tampe? :) Aj týmto sa môže táto stránka popýšiť.
Jednoducho, aj v tomto roku sme posunuli úroveň týchto stránok o kúsok vyššie, či už vďaka informácií zo zdrojov blízkych skupine, ktorými nás často kŕmili Cvengo s Gabrielom, alebo skvelými audio/video kúskami z Fleckeho strižne. Tie sa už pravidelne stretávajú s tak veľkým záujmom, že to priam ohrozuje prevádzku servra, na ktorom tieto stránky fungujú:D .

Nesmiem však vynechať asi najdôležitejšiu vec, ktorá razantne zasiahla do fungovania týchto stránok. Určite to bol aj nový album Depeche Mode, ale ja mám na mysli novú sekciu "FanWeb". Vďaka tomuto nápadu sa môže do diania a "vývoja" stránok zapojiť každý z Vás, a že sa nápad stretol z úspechom, o tom svedčí fakt, že už niekoľko Vašich príspevkov bolo zaradených aj na hlavnú stránku. Za to patrí vďaka Vám, všetkým fanúšikom, ktorí sú ochotný niečím prispieť, prípadne sa neštítia zverejniť vlastný názor na veci súvisiace so skupinou.

Suma sumárum, v roku 2005 fungoval skvelý česko-slovenský depešácky web, Depeche Mode nás obdarili dvoma vydarenými singlami, "Precious" a "A Pain That I´m Used To", novým a veľmi úspešným albumom "Playing The Angel" a odštartovali vynikajúce svetové turné, ktorého chystaná európska časť bola vypredaná už v lete. Na jeden rok vcelku slušné, nie?
A hoci rok končí, všetci sa tešíme na ten nasledujúci, pretože po rokoch opäť zažijeme Depeche Mode na vlastnej koži. Čaká nás množstvo "udalostí", koncert v Prahe, Viedni a v ďalším mestách, kam máte namierené, pravdepodobne ešte dva ďalšie single z albumu "Playing The Angel", koncertné video, remastrované staršie albumy, letné turné skupiny a hlavne hudobná udalosť storočia na Slovensku, vysnívaný a vymodlený júnový koncert Depeche Mode v Bratislave, ktorého rýchlosť predaja lístkov sľubuje skutočný zážitok. A depechemode.sk budú spolu s Vami pri tom.

Touto cestou by som v mene tímu tvorcov týchto stránok chcel poďakovať všetkým fanúšikom Depeche Mode za celoročnú podporu, poprial vám v roku 2006 čo najviac najúžasnejších hudobných zážitkov a zároveň si dovolím dúfať, že nám svoju podporu zachováte aj naďalej.

Všetko dobré...

Názory Devotees (12)

aries

 1    31. december 2005 o 00:07

co dodat… keby tieto stranky neboli nebol by som uplny clovek… fakt hoci to znie vazne trapne po sty raz sa zo mna tlaci jedno velke DAKUJEM VSETKYM VAM TU smile


nissan

 2    31. december 2005 o 11:07

kiež by mala každá dobrá skupina takých obetavých fans ako sú monghi, gabriel, cvengo, flecke, andrea a všetci ostatní, ktorí dokážu obetovať svoj voľný čas v prospech nás - pasívnych fans, za čo im veľmi pekne musíme všetci ďakovať a stále oslavovať. Keby mal niekto tú možnosť povedať pred koncertom v Bratislave pár slov, tak by mal poďakovať týmto skvelým ľudom, ktorí nás kŕmia kvalitným materiálom po celý rok. Myslím, že každý z nás nemôže povedať, že by nebol zasýtený.Ďakujem od nissana alias tomyho z Nitry.


jozefst

 3    31. december 2005 o 11:40

Všetkým všetko dobré do nového roku. A taktiež tvorcom tejto stránky veľa síl a veˇká vďaka za mnohé veci okolo DM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dvestotri

 4    31. december 2005 o 14:03

Dik Monghi.
Tento rok, bol aj pre mna skvely.
Spoznal som vela ludi z DM.Sk.
Tato stranka nielen ze informuje, ale aj spaja ludi.
Za to dakujem tvorcom DM.SK.


jankadM

 5    31. december 2005 o 14:32

VELKA VDAKA!!! :cool:
FPMIP


Radbuza

 6    31. december 2005 o 15:31

Všechno nejlepší do Nového i nového roku 2006,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky,pohody,penízku a jen samých krásných zážitků!!!!
To vše přeji autorům těchto stránek,ale i všem přispěvatelům a čtenářům a návštěvníkům….
Moc děkuju za tyto super stránky!!!!

smile


Roman

 7    31. december 2005 o 18:43

Pripajam sa ku vsetkym gratulaciam a velka vdaka. smile


Ja-no

 8    1. január 2006 o 03:32

DAKUJEMDEPECHEMODESK


Dangerous

 9    2. január 2006 o 08:18

krásně si to napsal monghi, jenom na jednu věc si zapomněl, no ne na věc ale na člověka, který, aspoň podle mého názoru posouvá DM.sk site do luxusní pozice oproti jiným DM sites v celém netu, ano, samozřejmě si to ty monghi a Tvoje neskutečná produkce článků, jeden z hlavních důvodů proč být na DM.sk každý den, bravo dm.sk team, bravo monghi


Medvegyi

 10    2. január 2006 o 21:38

Diky, depechemode.sk team. Klobuk dole. Keep on runnin’


1dm

 11    4. január 2006 o 14:08

www.depechemode.sk          No.1 !!!!!


cvengo

 12    5. január 2006 o 19:33

no monghi, hlavna vdaka patri tebe, niekedy mam dojem, ze pristup ku pisaniu clankov mas len ty :D


Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa