Vyhrajte jeden z tisíc vstupov na tlačovú konferenciu DM v Berlíne

Dnešným dňom bola "strhnutá" oficiálna stránka kapely depechemode.com z dôvodu prípravy novej verzie stránok ktorej spustenie bude následovať v najbližších týždňoch. Dočasná stránka ponúka formulár, pomocou ktorého sa môžete zaregistrovať do súťaže o jeden z 1000 vstupov na tlačovú konferenciu Depeche Mode, ktorá sa uskutoční 6.10.2008 v Berlíne. Na nej kapela oznámi ďalšie svoje plány. Do súťaže o vstupy sa musíte zaregistrovať najneskôr do 27.9., mať viac ako 18 rokov a byť v uvedený termín v Berlíne. Náklady a spôsob dopravy si hradíte sami, v cene je len vstup na konferenciu. Veľa šťastia!

Registrácia

Názory Devotees (5)

Gabriel

 1    18. september 2008 o 00:07

ja neviem, BRAT robi redizajn kazde 2 roky, ziaden nedokonci a tak na celom serveri su casti, snad z 3 verzii webu. Ak ten webu bude zasa “staticky"bez akehokolvek publikacneho systemu, tak sa DM uz vazne cudujem.

Dangerous

 2    18. september 2008 o 07:53

to Gabriel: není jisté že za novým designem dm.com bude stát jenom Brat, resp. zda-li na něm bude mít vůbec nějaký podíl.
viz jeho reakce na dm.com foru

Dangerous

 3    18. september 2008 o 08:12

“Depeche Mode by rádi poděkovali svým fanouškům za trpělivost během několika posledních měsíců, kdy o sobě nedávali věděť”

Gabriel

 4    18. september 2008 o 08:37

Mas pravdu, v mailing liste chybaju Bratove signatury a email je odoslany z webmaster@

jozefst

 5    19. september 2008 o 00:01

Tlacovka k turne, ale o novom albume zatial ani mákke f a to vzdy posledne pri Exciteri a Anielovi aspon s nejakymi fotkami zo studia a pozdravnym videom. Vlaste nove turne sa da odohrat iba s doterajsieho materialu. Mozno oznamia zaradenie peciek ako Television set, tommorov dance, reason man, I like it. Takze sa vlastne mame na co tesit. Verim vsak, ze coskoro sa nove informacie ohladom hudobneho diania v DM predsa len dostanu na svetlo.

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa