Vyhraj voľný vstup na Xmas Angel Party v Bratislave

Aj keď si mnohí z vás už urobili Vianoce zakúpením lístkov na koncert Depeche Mode v Bratislave, aj napriek tomu Vás pozývame na vianočnú DM Xmas Angel Party v Bratislave (Duna, 17.12.2005) a zároveň ponúkame možnosť získať šesť voľných vstupov na túto akciu + Depeche Mode Drink zdarma. Stačí, ak nám do 16.12. (do 12:00) zašlete na našu emailovú adresu správnu odpoveď na otázku:

Ako sa volá skladba, ktorá figuruje ako B-strana singla "A Pain That I'm Used To"?

Do súťaže sa môže zapojiť každý iba jeden krát a akceptovaná bude iba jedna a prvá odpoveď z jednej emailovej adresy. V subjekte emailu uvádzajte "Sutaz". So správnou odpoveďou uvádzajte aj svoje meno a priezvisko, prípadne tel. kontakt pre oznámenie výhry.

Zo správnych odpovedí budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú voľný vstup pre seba a svojho partnera (+ DM Drink zdarma) po preukázaní sa občianskym preukazom pri vstupe. Výsledky súťaže budú zverejnené 16.12. o 13:00 na depechemode.sk.

E-maily, ktoré nebudú obsahovať správnu odpoveď a celé meno súťažiaceho, nebudú zaradené do žrebovania. Rovnako aj všetky odpovede, ktoré zašle jeden súťažiaci viac krát z rôznych emailových adries sa do osudia nedostanú. Prosím, buďte féroví voči ostatným, ktorí o vstupy súťažia. Nepodvádzate tak nás, ale ľudí s ktorými sa mienite na party zabávať.

Prajeme veľa šťastia!

Podrobné informácie o party nájdete na www.depechemode.sk/party/

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa