Tlačová správa o koncerte DM v Bratislave

Depeche Mode budú koncertovať aj v Bratislave BRATISLAVA 5. decembra (WN/SITA) - Na internetovej stránke kapely Depeche Mode pribudol v kalendári koncertov ďalší termín. V jedenásty júnový deň totiž kapela Depeche Mode vystúpi na Slovensku. Ide vôbec o ich historicky prvý koncert na našom území. Počas vystúpenia, ktoré je súčasťou veľkolepého turné, skupina predstaví skladby zo svojho najnovšieho albumu Playing The Angel, z ktorého pochádza aj singel Precious. Trio v zložení Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher vystúpi v Bratislave na štadióne Inter o 20:00. Vstupenky sú v predaji od dnes.

Turné odštartuje v piatok 2. júna koncertom v nemeckom Nürnbergu. Druhý koncert je naplánovaný na 4. júna v Nürburgringu. Piateho júna vystúpi Depeche Mode v Hannoveri a následne 9. júna vo Varšave. Po bratislavskom koncerte 11. júna, vystúpi kapela 12. júna v Budapešti a 21. júna v Sofii. Legenda zavíta aj do Bukurešti, Berlína, Lipska, a posledný koncert sa bude konať 3. augusta v Tel Avive. Zdroj: SITA

Názory Devotees (5)

simenon

 1    5. december 2005 o 18:40

“Turné odštartuje v piatok 2. júna koncertom v nemeckom Nürnbergu” ....???, “DM vystúpi v Bratislave na štadióne Inter o 20:00” ...  ???

SITA má kvalitné informácie..

Monghi

 2    5. december 2005 o 20:16

mysli sa tym letne turne…

JAs

 3    5. december 2005 o 23:35

Sita ma kvalitne infosky,lebo tam robi depesak jak repa co zhana info… :D

Jakub73

 4    6. december 2005 o 05:02

Prodam 1 listek na prazsky koncert DM, prosim zajemci napiste mi na : .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíte mať zapnutý JavaScript)

dadalka

 5    6. december 2005 o 10:56

ja sa z tej SITA asi pokakam… a potom ze spolahni sa na doveryhodne infosky… :D

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa