Takmer jednou vetou…

depechemode.com neobstálo v konkurencii nominovaných web stránok na MTV Europe Music Awards. Aj keď fanúšikovia DM boli mimoriadne hluční a skandovali pred samotným vyhlasovaním (a nielen počas neho) "Depeche Mode" nebolo to nič platné.

Skupina však nakoniec zahrala naživo Never Let Me Down Again (Exciterovskú verziu s Eignerovým bicím sólom), tak ako potvrdili v rozhovore pre MTV, že nezahrajú skladbu z aktuálneho albumu Exciter. Rozhodli sa tak preto, že chceli odprezentovať niečo dobré a staré na rozdiel od ostatných interpretov, ktorí hrajú naživo svoje posledné single.
Moderátor FUN radia rozprával o nepohode v skupine a o rozhádanosti jej členov. Podľa jeho informácií nechceli DM dávať rozhovory spoločne, a že po vystúpení sa spolu nebudú rozprávať!!! Chybička krásy sa vlúdila, keď moderátor v nahratom rozhovore domýšľavo uviedol Fletchera ako Gahana :((

Internetové stránky DVDfile.com uviedli, že Warner Music plánujú 12. 3. 2002 vydanie DVD titulu s názvom Depeche Mode: Exciter Live. DVD bude obsahovať koncert zaznamenaný Antonom Corbijnom v Paríži a Birminghame. Predpokladaná cena $24.95.
Záujemcovia o členstvo v oficiálnom londýnskom fanclube skupiny - BONG, posielajte svoje žiadosti na email dmf@seznam.cz Výška členského príspevku na jeden rok je 1300 Sk alebo 1000 Kč.
Časť videoklipu k nadchádzajúcemu singlu Goodnight Lovers bola natáčaná vo frankfurtskom hoteli, kde je skupina ubytovaná kôli vystúpeniu na MTV European Music Awards.
Informácie ohľadne účasti DM na tohtoročnom KROQ Almost Acoustic Christmas 2001 boli iba fámou a kapela neplánuje na tomto koncerte vystúpiť.
Akékoľvek žiadosti o oficiálne nahrávky (single, album) za výhodné ceny súvisiace s albumom Exciter, adresujte na pražskú centrálu (dmf@seznam.cz)
Pozrite si rozhovor a fotografie pre MTV Europe Music Awards na stránke ema.mtv.es.
HALO č.28 už volne k stiahnutiu.
Fotografie DM z prechádzky po Prahe 3.9.2001 (deň pred koncertom)
www.r2-d2.cz na stránkach Tomáša Martínka.
No a na záver sa pozrite na niečo skutočne zaujímavé - jonessoda.com. Čo už tí ľudia nevymyslia :)

Čítať a pridávať komentáre môžu iba zaregistrovaní a prihlásení depešáci.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa