Premiéra Booka Shade remixu Kingdom na BBC Radio 1

Pokud si budete moci v pátek (31.8.2007) večer od 19h. naladit britské Radio 1, tak uslyšíte premiéru remixu písně Kingdom od Booka Shade. V pondělí oficiální stránky depechemode.com přinesou ukázku této verze Kingdom.

zdroj: BBC_Radio1

A pokud jste ještě Kingdom nezachytili v našich rádiích, tak příležitost určitě budete mít při poslechu českého Radia 1, které láká své posluchače na novinku DAVEA GAHANA sloganem: "Singl Kingdom (předzvěst druhé sólovky), už dorazila na naši adresu - těšte se na temnotu." Radio je dostupné online na radio1.cz.

Aktualizace:

Firma Mute oznámila webmasterovi dm.com, že se Booka Shade Remix písně Kingdom objeví ve vysílání BBC Radio 1. To se nakonec nestalo.

Názory Devotees (2)

2strange2

 1    4. september 2007 o 08:30

No… to Kráľovstvo mi moc nesedí, zvukovo je to lepšie ako po stránke spevu. Prosto tylko wiedlug mnie. Ja už tie Daveove kaleráby stkané do hlavy nemusím, hco cítim jasné kontinuum s PTAčkom a teraz by sa dala tvorba D.G. ľahko zameniť s DM ako takými! Možno ma príiliš zmýlil názov piesne, asi som si to stále spájal podvedome-vedome s piesňou Cítim Ťa…

titi14

 2    4. september 2007 o 19:17

2strange2 budes taky dobry a poradis mi kde si mozes vypocut to Kralovstvo cele?Vsade je len 28sekund a to je o nicom. Dakujem ti

Diskutovať môžu iba zaregistrovaní a prihlásení užívatelia.

  Vytvorte si účet   Prihláste sa